Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, arkonada said:

jebani primicač, vraćamo se u devedesete

 

Devedesetih je bio "primicac", sad je primicac. Mislim da sam vec neposredno posle utakmice napisao da se brinem za Ivanica jer je bilo vidljivo da je potegao za trojicu. Neka se zahvali Nikolicu, Petrovicu i Rodicu (on je trebalo da ga pokriva po toj strani) sto je morao da trci i za njih dok su se oni uspesno skrivali po terenu u vecem delu utakmice.

Link to comment

Ivanic I Falko su se pozalili na bolove u promicacu odnosno u zadnjoj lozi.  To  ne mora da znaci da nece da igraju u Milanu.  Za sada je veci problem povreda Gobeljicevog clanka; Gobeljic je 50/50 za utakmicu u Milanu.

Edited by Dimitrije
Link to comment

 

5 minutes ago, harper said:

 

Devedesetih je bio "primicac", sad je primicac. Mislim da sam vec neposredno posle utakmice napisao da se brinem za Ivanica jer je bilo vidljivo da je potegao za trojicu. Neka se zahvali Nikolicu, Petrovicu i Rodicu (on je trebalo da ga pokriva po toj strani) sto je morao da trci i za njih dok su se oni uspesno skrivali po terenu u vecem delu utakmice.

Ne diraj nam Deju i njegov "primicač" :D

Rešiće to Nikolić, Gavrić, Vladika, kada se razleti ta mladost po terenu. Nije realno ali imam neki dobar osećaj za četvrtak, nemam pojma ni kako ali kada smo preživeli u Salcburgu što ne bi i ovo.

Link to comment

Potencijalni izostanak Gobeljica je vise dobitak, nego steta. Moze Srnic da odigra isto to ali drasticno kvalitetnije. Makar ume da se ubaci po strani, centrira, a ni u markaciji nije gori od Gobeljica.

Link to comment
10 minutes ago, Dimitrije said:

Za sada je veci problem povreda Gobeljicevog clanka; Gobeljic je 50/50 za utakmicu u Milanu.

 

Necemo se baviti i Milanovim problemima, dosta nam je i nasih

  • Haha 9
Link to comment

To nema veze s vezom. Ako nam bekovi budu Srnic i Gajic primicemo 5 komada. Ovo isto kao kad ljudi gaze po Lazicu jer ne kapiraju da ne mozes imati ekipu punu cvrcaka, moras imati i sirovu snagu.

Link to comment
Kakvu je Gobelja snagu imao, osim što nas je unakažavao tamo gde je ko fol igrao?

Igra ovde 4 godine i mi belezimo istorijske rezultate, ne znam gde nas je tacno unakazio.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...