Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ovo treba staviti na tetovazu.

U kakvog je beskicmenjaka izrastao Dimitrijevic.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Kakve veze ovo ima sa Dimitrijwvićevom kičmom[emoji769] ko da je on pisao ovo. [emoji12]

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Kakve veze ovo ima sa Dimitrijwvićevom kičmomemoji769.png ko da je on pisao ovo. emoji12.png

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Pa da ima kičmu rekao bi da mu ne pada na pamet da čita to smeće.

Link to comment

Ja sam veoma zadovoljan jucerasnjim izdanjem.

Deki Stankovic je postigao nesto, sto je em tesko i komplikovano, i jos u veoma kratkom periodu. Totalno je promenio sistem.

 

Jedino sto mi je krivo je sto nismo nista doveli u deo tima koji je nam je najveci problem, a to je zadnja linija.

Ako vec zelis moderan fudbal, i da napadi krecu iz zadnje linije, moras imati u toj zadnjoj liniji igrace koji su bar u stanju da odigraju precizan pas.

 

I to se nece resiti jednim igracem (ako starno dodje Dragovic) Treba minimum 3 igraca solidnog kvaliteta.

Ali ono najbitnije, verujem Dekiju da zna sta radi, samo je pitanje koliko ce se on zadrzati kod nas, kapiram da ce na leto mozda vec dobiti poziv iz Italije...

 

Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

 

Pa da ima kičmu rekao bi da mu ne pada na pamet da čita to smeće.

 

Zabole ga, za spikera su to random slova koje treba da procita tacno, ubedljivo i prijatno za uho. Verovatno je za 15 minuta zaboravio sta je uopste procitao. Nije da je u pitanju neki rasizam, fasizam ili nesto slicno pa da ga muce moralne dileme da li treba da cita ili ne, u pitanju je navijacko budalesanje i trapavi pokusaj da se povezu dva markantna dogadjaja koja su obelezila jucerasnji dan kroz sipkaski stereotip o Zvezdi kao stubu srpstva. Ovo je blamaza urednika, ne spikera, a ne bi me zacudilo da mu je urednik i napisao tekst.

 

A ovo traganje za tudjim kicmama i mlacenje gloginja poslovicnim tudjim kurcima je izgleda postalo neka kultna radnja u Srbiji. Rekao bi covek da kod nas zive sve sami Sokrati cije su kicme od titanijuma. Moje iskustvo sa zivotom u Srbiji mi govori nesto sto je skroz suprotno od toga.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

I to se nece resiti jednim igracem (ako starno dodje Dragovic) Treba minimum 3 igraca solidnog kvaliteta.

Ali ono najbitnije, verujem Dekiju da zna sta radi, samo je pitanje koliko ce se on zadrzati kod nas, kapiram da ce na leto mozda vec dobiti poziv iz Italije...

 

 

Ne treba. Niti mogu da se nadju tri bolja domaca igraca na svojim pozicijama od Rodica, Gajica, Degeneka i Milunovica, o Borjanu da i ne govorim. Naravno, govorim o igracima koje uopste mozemo da dovedemo jer su u nasem cenovnom rangu. Jedan igrac kvaliteta Dragovica bi i ostale ucinio boljim, ko su bili Najdoski, Radinovic i Marovic dok im se Belodedic nije prikljucio a digose pehar Kupa sampiona.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ne treba. Niti mogu da se nadju tri bolja domaca igraca na svojim pozicijama od Rodica, Gajica, Degeneka i Milunovica, o Borjanu da i ne govorim. Naravno, govorim o igracima koje uopste mozemo da dovedemo jer su u nasem cenovnom rangu. Jedan igrac kvaliteta Dragovica bi i ostale ucinio boljim, ko su bili Najdoski, Radinovic i Marovic dok im se Belodedic nije prikljucio a digose pehar Kupa sampiona.

 

Milunovic i sada vec cini ove nesto boljim nego sto jesu, ali Harpere, nece zbog dolazka jednog igrca pa da je i Maldini u pitanju, ovi odjednom savladati neke elementarne stvari kao sto je prezisan pas na 5-20 metara. Ako ne postoje tri domaca odbrambena igraca koji  barem umeju elemetarne stvari kao pas, centarsut, onda jbg...

 

Milan je to skautovao i od pocetka su pravili jak pritisak na nasu zadnju liniju, i to im je dalo nekoliko dobrih prilika. Uvek kada je zadnja linija uspela da uputi pas do sledece linije smo imali dosta prostora da idemo napred.

 

Kako god bilo, evidentna je razlika u kvalitetu naseg napada i sredine, naspram odbrane.

Link to comment

Па један лијеви бек нам је неопходан већ годинама али не дај Боже да се ту појачамо

Link to comment
1 minute ago, assignment said:

 

Milunovic i sada vec cini ove nesto boljim nego sto jesu, ali Harpere, nece zbog dolazka jednog igrca pa da je i Maldini u pitanju, ovi odjednom savladati neke elementarne stvari kao sto je prezisan pas na 5-20 metara. Ako ne postoje tri domaca odbrambena igraca koji  barem umeju elemetarne stvari kao pas, centarsut, onda jbg...

 

Milan je to skautovao i od pocetka su pravili jak pritisak na nasu zadnju liniju, i to im je dalo nekoliko dobrih prilika. Uvek kada je zadnja linija uspela da uputi pas do sledece linije smo imali dosta prostora da idemo napred.

 

Kako god bilo, evidentna je razlika u kvalitetu naseg napada i sredine, naspram odbrane.

 

A taj kvalitet napred nam dobrim delom donose stranci. Jebi ga, sa pravilom o cetiri stranca maksimalno mora neki balans da se nadje i da se pokrivaju prioritetne pozicije onde gde ne mozemo da ih resimo dovoljno dobrim domacim igracima. Petrovic, Gavric, Pavkov, Vukanovic, Krstovic, po meni i Nikolic, manje-vise svi domaci igraci napred izuzev Kataija i Ivanica neuporedivo su inferiorniji u odnosu na konkurenciju nego sto su Borjan, Milunovic, Gajic i Rodic (za Degeneka ne znam kako se vodi) i zato je veci broj stranaca u manevru i na napadackim pozicijama. Juce su Rodic i Degenek bili jako losi ali to su igraci za koje znamo da mogu bolje jer smo ih vec gledali u boljim izdanjima. Gajic, koji u vecem delu utakmice nije igrao, je jedan od nasih potcenjenijih igraca zbog navodno nesto slabije defanzive. Dobri su to igraci. Naravno, nisu nivo koji je potreban da se ravnopravno suprostave Milanu ali ko pa u timu jeste, nevezano za poziciju.

Link to comment

bilo je izvinjenje, cak su rekli da ce u saradnji sa drzavnim organima naci ko je doticni i kazniti ga. daj boze da tako bude mada mi je strepnja dublja od nade jer je doticni verovatno neko ultrakop moodo

  • +1 1
Link to comment

Па знају у главу ко је био на стадиону синоћ, није то да је пуна Маракана па да треба тражити будалу међу 50 хиљада навијача

Link to comment

kOLIKI TREBA DA BUDEŠ DEBIL DA POPIJEŠ KAZNU ZA UTAKMICU NA PRAZNOM STADIONU

edit uključana velika slova ali neka ostanu:D

Edited by arkonada
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...