Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, Nikola77 said:

ali njegoš umesto sanoga, gobelja umesto gajića u startnih 11 su i dalje potpuni WTF momenat. i dalje mislim da je treći štoper samo višak (i kad nije pankov), i da bi igrač više u sredini u stvari značio bolju odbranu.

 

Ovo je bio osnovni problem od samog početka.

Link to comment
10 minutes ago, Dimitrije said:

Da li se dobija i neka kintica (evric) za neresen rezultat?

Mislim da nema kinte za nereseno, pare su ionako relativna stvar za Zvezdu :)

 

Svakako je znacajniji jos ceo bod na koeficijent.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Shaq said:

nisu oni krivi, vec mister sto ih je stavio.. :coffee:

 

Koga da stavi? Ko od nas ne bi stavio Rodica na levog beka? Ova ekipa je u tranziciji, Katai ne igra, Falko je tek dosao, Bakajoko takodje, ceka se Dragovic da vise ne gledamo razne Pankove, polako ali sigurno selimo se na visi nivo i to smo veceras pokazali. Izmedju ove neresene utakmice i one protiv Napolija pre par godina je ogromna razlika iako je rezultat isti, mi smo veceras igrali fudbal a tada smo prezivljavali od pocetka do kraja. Rezultatski nista nisam ocekivao od ovog dvomeca, igracki sam zadovoljan onim sto sam gledao. Jasno je da je Milan u velikoj meri odradjivao posao, o cemu govori i njihov sastav veceras, ali to su sve odlicni igraci i veoma skup tim koji je istrpeo dvocifren broj udaraca na gol od Zvezde bez najboljeg igraca.

 

Jedino sto zaista ne znam sta je hteo sa Njegosem Petrovicem. Gobeljic je bio skroz solidan, nista tu vise ne bismo dobili ni da je Gajic igrao celu utakmicu, ali stavljanje Petrovica u prvi tim je bio ocigledan kiks. Momak se malo popravio u drugom poluvremenu ali u prvom je, pored Pankova, bio najveca opasnost za nas gol. Nije pomoglo ni to sto je Borjan atipicno bio nesiguran veceras, on ove utakmice obicno odlicno brani.

 

Bolje je ipak gledati dobre stvari jer veceras smo se nezvanicno oprostili od Evrope i polako treba poceti da se razmislja o tome sta cemo na leto. Ivanica cemo imati problem da zadrzimo, veceras je pokazao da mu ni ovaj nivo nije previse. Ne mogu da docekam da vidim njega, Kataija i Falka u liniji iza Falcinelija, sva trojica znaju s loptom i jako lepo misle. Kanga je takodje odigrao doktorski iako se komentator svojski trudio da ga ispljuje, dva puta je cak njemu pripisao Benove greske bez imalo blama. Ova ekipa ima ozbiljan potencijal da igra ozbiljan fudbal.

 

Sudija je ozbiljno kiksirao kod Rodicevog kartona, bio je klasican flop, ali i Rodic je igrao bez trunke koncentracije i morao je da misli o utakmici.

  • +1 1
Link to comment

Dobra, živahna utakmica, rezultat opet nekako na kraju realan. Pankova ne bih toliko krivio, nije ni Borjan imao baš onu svoju top utakmicu, kod 1. golana pola puta ni tamo, ni 'vamo.. Šteta što je Stanković u startu osakatio vlastitu ekipu Gobeljićem prije Gajića, a pogotovo Njegošem prije Sanogoa, to su gluposti, a sve radi izloga. 

 

Pavkov je nevjerovatan, metnu ga i Milanu i opet pitanje da'l ćemo uspjeti valjuknuti ikome.

Link to comment

Pavkov se bolje raduje nego Marko Tardeli, svaki put se smejem k'o konj kad ga mete. Protiv Liverpula sam se posle prvog gusio i isle mi suze, posle drugog nisam rekao nista sat vremena. :laugh:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Dobro je ovo ljudi, ne treba preterivati u kritikama, setite se bede od pre par godina gde smo bili i sada. Važno je da ide na bolje. Sasvim smo pošteno odigrali u skladu sa mogućnostima a imali smo i debele sreće na početku ( a i na kraju).

  • +1 3
Link to comment
Dobra, živahna utakmica, rezultat opet nekako na kraju realan. Pankova ne bih toliko krivio, nije ni Borjan imao baš onu svoju top utakmicu, kod 1. golana pola puta ni tamo, ni 'vamo.. Šteta što je Stanković u startu osakatio vlastitu ekipu Gobeljićem prije Gajića, a pogotovo Njegošem prije Sanogoa, to su gluposti, a sve radi izloga. 
 
Pavkov je nevjerovatan, metnu ga i Milanu i opet pitanje da'l ćemo uspjeti valjuknuti ikome.

Gobelja pre Gajica je rezonski potez, znalo se da im je Ernandez najbrzi i ponajbolji igrac, i ja sam razmisljao u pravcu da bi to Gobelja bolje zatvorio od Gajica. Gobelja se mesecima neopravdano pljuje.
Njegos ispred Sanoga je pak misterija i tu ne znam sta se htelo, mozda malo vise trke, Njegos je hrt sa vecim "radijusom"
Sve u svemu ok igra, rezultat i ne tako dobar, ocekivao sam bolji ali nakon svega naravno i ovo je dobro. Njihov penal je funjarski i dosao je usred naseg dobrog momentuma sto je moglo da nas nokautira ali zivi smo i malo smo ih zabrinuli.
Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

Bratu Grku dati ulicu u Beogradu koliko sutra.

 

Zasto? Jedine dve greske koje je imao su bile na nasu stetu, drugi karton za Rodica i nije video korner kod suta Milunovica. Da nije bilo VAR-a gubili bismo posle desetak minuta sto se njega tice.

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:


Gobelja pre Gajica je rezonski potez, znalo se da im je Ernandez najbrzi i ponajbolji igrac, i ja sam razmisljao u pravcu da bi to Gobelja bolje zatvorio od Gajica. Gobelja se mesecima neopravdano pljuje.
Njegos ispred Sanoga je pak misterija i tu ne znam sta se htelo, mozda malo vise trke, Njegos je hrt sa vecim "radijusom"
Sve u svemu ok igra, rezultat i ne tako dobar, ocekivao sam bolji ali nakon svega naravno i ovo je dobro. Njihov penal je funjarski i dosao je usred naseg dobrog momentuma sto je moglo da nas nokautira ali zivi smo i malo smo ih zabrinuli.

Nikakvog tu rezona nema, Gobeljić realno nije fudbaler ni za Srema, a ne za Zvezdu, pa još protiv Milana. A koliko je taj rezon imao smisla pokazuje promaja na toj strani, a i izmjena, gdje je odmah Gajić imao dobro ubacivanja i centaršut.

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:


Gobelja pre Gajica je rezonski potez, znalo se da im je Ernandez najbrzi i ponajbolji igrac, i ja sam razmisljao u pravcu da bi to Gobelja bolje zatvorio od Gajica. Gobelja se mesecima neopravdano pljuje.
Njegos ispred Sanoga je pak misterija i tu ne znam sta se htelo, mozda malo vise trke, Njegos je hrt sa vecim "radijusom"
Sve u svemu ok igra, rezultat i ne tako dobar, ocekivao sam bolji ali nakon svega naravno i ovo je dobro. Njihov penal je funjarski i dosao je usred naseg dobrog momentuma sto je moglo da nas nokautira ali zivi smo i malo smo ih zabrinuli.

 

Pa, i nije obzirom da od Sanoga igraći Ling Long lige prave mesara. Verovatno se Deki plašio brzog kartona i nervoze kod Sanoga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...