Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Eksperiment sa Gobeljicem i 3 stopera nije uspeo.  Nasi prekidi su veca sansa za Milan nego za nas.  Gobeljic i Degenek napolje, Sanogo i Gajic u igru.  Treba nam Sanogo da stabilizuje igru ispred naseg kaznenog i Gajic da ozivi napad po desnoj strani a ne da tamo gledamu hrksljus u kome Milunovic i Pankov centriraju.

  • +1 1
Link to comment

Stanković je praktično predao utakmicu. Promašena taktika, pogrešna rešenja. Verovatno kombinacija straha i izloga.

Sa druge strane fascinantna je tehnika kombinovanog tima Milana. I koliko je dobar Krunić. Daleko smo mi.

Link to comment

Eksperiment sa Njegosem se isplatio... Milanu. Buse nas non-stop loptama na nekih 30-35 metara ispred naseg gola odakle razvijaju akcije za gol i svaki put Vladika ispadne kao mulac.

 

Malo smo se usrali u prvih 15 minuta a posle je bilo OK, osim sto su Borjan i Rodic bas veceras nasli da odigraju najgore utakmice posle dugo vremena. Pankov i Njegos najgori ali to se i ocekivalo, ovaj nivo je za njih preveliki zalogaj.

 

Milan je dosta supalj pozadi ali mi nismo ekipa koja to moze da iskoristi. Pogotovo im je ovaj desni bek rupa.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Milan ima bolji tim, ali nismo se brukali.  Nekoliko dobrih sansi, nekoliko dobrih suteva gde je golman Milana morao dobro da se ispruzi.

sve se usinuo koliko je morao da se ispruzi.. :coffee:

Link to comment

Šta sve pišu ljudi ovde [emoji38]ol:. Zvezda je odigrala sasvim dobro poluvreme, ne znam ko je normalan očekivao da mi nabijemo Milan 3-0. Nesrećan autogol i dobra šansa Rebića, mi Ivanoviceva šansa i par šuteva iz daljine.

Podrška Dejanu Stankoviću, ovakve "navijače" ne zaslužuje ni najcrnji neprijatelj.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jozef K. said:

Sa druge strane fascinantna je tehnika kombinovanog tima Milana. I koliko je dobar Krunić. Daleko smo mi.

 

Zato uvek treba da igra najbolji tim i da se polako podize nivo igre iz sezone u sezonu kvalitetnom selekcijom, to je jedini pravac kojim moze da se napreduje. Na ovakvim utakmicama tehnicke greske i nedostaci u osnovnim fudbalskim elementima su veoma skupe. Nasi treneri ponekad previse robuju taktickim zamislima ne razmisljajuci o tome da igraci koje izaberu mozda na visokom nivou ne mogu da odgovore tim zahtevima, iako su nominalno bolji od konkurencije u pojedinim taktickim ili fizickim segmentima. Kad se sve sabere i oduzme iz prvog poluvremena razliku su napravile upravo individualne greske, iako je Milan nesumnjivo kvalitetniji tim.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...