Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, LeBron said:

Na Mocartu intervju sa Borom Cvetkovicem, i daju mu nadimak Tane sa Marakane :)

 

Nikad ga tako niko nije zvao, vec je on cuveno Lane sa Korane

 

 

koliko smo matori, a nove generacije ne znaju to

 

Nove generacije nisu čule ni za Ivana Tomića, a kamoli za to.

  • +1 1
Link to comment

Ako je sastav koji najavljuje RSB tacan, onda ce jedini kreativni igrac u startnoj postavi da bude Ivanic.  Ostatak kreativaca ce biti ili na klupi ili na tribinama.  Pretpostavljam da Katai, Nikolic i Falko nisu (dovoljno) spremni i da je Kanga Kanga.  Bez njih i Gajica nece biti ni brzih tranzicija.  Verovatno ce se sredina preskakati a glavno ofanzivno oruzje bice Milunovic kod ubacivanja lopte u kazneni prostor protivnika posle prekida.  Ne znam da li je ovo plan Stankovica.  On zna bolje pa mi ostaje da mu verujem.  O ovim utakmicama bitnije od srca na terenu je pamet i znanje na terenu.  Sa Gobeljicem ce srce biti 100% prisutno ali znanja i pameti ce biti znatno manje.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Nema boljeg sastava. Budimo realni.

 

Ima boljeg sastava, ovo je ocigledna opcija za cekalicu i preskakanje igre, Milan dosta lose brani tranziciju. Gobeljic umesto Gajica pretpostavljam da pojaca skok protiv Madzuke. Ako sve bude po planu ocekujem Kangu, Falka i Gajica u drugom poluvremenu. Malo su se stisla jajca Stankovicu, ocekivano.

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Pa Gajić je u sastavu, a ne Gobelja. 
edit: i Kanga. Za Falka ne znam da je spreman za 90 minuta.

 

Ocigledno smo videli razlicite sastave. Videcemo neki minut pre 19:00, kakav god sastav da bude manje-vise je isto.

Link to comment
Kakvo zatisje na forumu i kakva steta sto ce i ovaj dvomec Zvezde i Milana da protekne u "specificnim" uslovima, ovoga puta bez publike. Bas steta.
Zatišje pred buru...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...