Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

 

9 minutes ago, harper said:

Da ponovim

 

ne znam zašto ponavljaš sve što sam ja napisao već treći put, ali kako hoćeš

 

 

Edited by levi
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, levi said:

ne znam zašto ponavljaš sve što sam ja napisao već treći put, ali kako hoćeš

 

 

Zato sto si tri puta napisao da su ga terali iz kluba pa je moralo tri puta da ti se napise da ne govoris istinu jer nemas pojma o cemu pricas. Niti su ga terali iz kluba, niti su ga pritiskali da produzi ugovor pa ga odjebali kad nije hteo, niti su mu nudili krsh pare samo da ga skinu s kurca. Hteli su ozbiljno da ga zadrze, davali su mu veoma ozbiljan ugovor za nase prilike i covek bi ostao da nije dobio ponudu od, ako se ne varam, Monpeljea ili tako nekog kluba. Kad je dobio tu ponudu objasnio je Terzicu da vec dugo igra i zivi sa porodicom u inostranstvu i da mu je zelja da zavrsi karijeru kod kuce, kad mu se vec ukazala prilika. Klub mu je pozeleo sve najbolje i rastali smo se kao prijatelji.

 

Le Talek je ljudina, takav covek i toliki profesionalac retko je prelazio prag Marakane. Bukvalno svi su ga obozavali u klubu. Medju navijacima je vazilo da je Donald taj lik ali to je samo zato sto je Donald znao da se bolje uslihta navijacima pa je imao bolju reputaciju kod njih. Obojica su bili skroz OK ali je Le Talek bio tata.

Link to comment
5 hours ago, harper said:

 

Kod mene je obrnuto, ne volim timove koji igraju da ga ne prime a napred sta urade. Fudbal se igra za golove, igrati ga protiv golova je oportunizam. Uostalom, takva strategija je delom alibi za trenera koji ima onu frazu "dobro smo stajali, neutralisali smo protivnika, sprecili vecinu njihovih akcija, nismo imali srece kod 19 primljenih golova, utakmica bi imala drugaciji tok da smo iskoristili onaj jedan prelazak preko centra terena sa dva igraca u 33. minutu".

 


Ovako nesto je Njegos pricao posle Bajerna, nismo iskoristili nase sanse da dunemo loptu u 16, protivnik je kaznio svaku trecu od nasih 18 katastrofalnih gresaka, dali smo 120% nasih mogucnosti, hvala navijacima koji su pokisli kao govna, cestitamo svabovima na ferikorektnoj igri, okrecemo se izazovima u Vranju i Surdulici. :D 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:


Ovako nesto je Njegos pricao posle Bajerna, nismo iskoristili nase sanse da dunemo loptu u 16, protivnik je kaznio svaku trecu od nasih 18 katastrofalnih gresaka, dali smo 120% nasih mogucnosti, hvala navijacima koji su pokisli kao govna, cestitamo svabovima na ferikorektnoj igri, okrecemo se izazovima u Vranju i Surdulici. :D 

 

Da, secam se te legendarne izjave. Bilo je nesto u fazonu "ko zna kako bi se utakmica odvijala da smo iskoristili sansu u XY minutu" a ljudi nas odvalili od zivota.:laugh:

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Zato sto si tri puta napisao da su ga terali iz kluba pa je moralo tri puta da ti se napise da ne govoris istinu jer nemas pojma o cemu pricas. Niti su ga terali iz kluba, niti su ga pritiskali da produzi ugovor pa ga odjebali kad nije hteo, niti su mu nudili krsh pare samo da ga skinu s kurca. Hteli su ozbiljno da ga zadrze, davali su mu veoma ozbiljan ugovor za nase prilike i covek bi ostao da nije dobio ponudu od, ako se ne varam, Monpeljea ili tako nekog kluba. Kad je dobio tu ponudu objasnio je Terzicu da vec dugo igra i zivi sa porodicom u inostranstvu i da mu je zelja da zavrsi karijeru kod kuce, kad mu se vec ukazala prilika. Klub mu je pozeleo sve najbolje i rastali smo se kao prijatelji.

 

Le Talek je ljudina, takav covek i toliki profesionalac retko je prelazio prag Marakane. Bukvalno svi su ga obozavali u klubu. Medju navijacima je vazilo da je Donald taj lik ali to je samo zato sto je Donald znao da se bolje uslihta navijacima pa je imao bolju reputaciju kod njih. Obojica su bili skroz OK ali je Le Talek bio tata.

 

ti meni prčaš kakv je Letalec? saberi se jbt

 

izmišljaš, tj lažeš. sve piše na prethodnoj strani, i bilo je sve tako kako sam napisao. nisu mu oni nudili krš pare, nego su ga terali da prihvati krš ponudu, da bi uzeli bilo kakvo obeštećenje. isto kao i Donalda, samo je Donald pristao i otišao u Tursku, ali se vratio tokom kvalifikacija. obojicu bi tada prodali ispod cene, samo da im ne isteknu ugovori. to što su ih voleli nema nikakve veze, voleli su i Grujića i  Rajkovića, pa su ih oterali iz kluba, iako oni nisu hteli tada da idu. nikoga Terza ne voli više od para

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

 

ti meni prčaš kakv je Letalec? saberi se jbt

 

izmišljaš, tj lažeš. sve piše na prethodnoj strani, i bilo je sve tako kako sam napisao. nisu mu oni nudili krš pare, nego su ga terali da prihvati krš ponudu, da bi uzeli bilo kakvo obeštećenje. isto kao i Donalda, samo je Donald pristao i otišao u Tursku, ali se vratio tokom kvalifikacija. obojicu bi tada prodali ispod cene, samo da im ne isteknu ugovori. to što su ih voleli nema nikakve veze, voleli su i Grujića i  Rajkovića, pa su ih oterali iz kluba, iako oni nisu hteli tada da idu. nikoga Terza ne voli više od para

 

Da, ja ti pricam kakav je Le Talek, iz druge ruke. Prva bi bila sam Le Talek, druga je neko ko je prakticno svakodnevno provodio vreme s njim i drugim igracima dok su igrali u klubu i tako duze od 20 godina. Ako te zanima moj izvor mogu i ime i prezime da ti napisem.

 

Hajde sad ti.

Link to comment
34 minutes ago, levi said:

munjeviti sipaču istine, svi znaju kakav je Letalec, bukvalno je svima bio među najomiljenijim igračima

 

E, onda dobro kad svi znaju. Pa svima i da kazem da je ono sto sam napisao oko njegovog odlaska provereno tacno.

Link to comment

bravo munjaviti sipaču istine

 

oko Latalecovog  ostanka tog leta i odlaska sledećeg se sve zna, pričali smo i tada, ja sam to napisao pre tebe danas

 

 

Edited by levi
Link to comment
7 minutes ago, levi said:

bravo munjaviti sipaču istine

 

oko Latalecovog  ostanka tog leta i odlaska sledećeg se sve zna, pričali smo i tada, ja sam to napisao pre tebe danas

 

 

 

Svi znamo, sve se zna, tra-la-la, tra-la-la. Nema problema, samo pitam odakle se sve to zna i odakle svi to znamo. Daj nam taj svoj izvor i resi dilemu.

Link to comment

ne nego si izmislio da sam ja rekao nešto drugo, i raspravljao sa tim izmišljenim glasom u svojoj glavi. a sad u ime neke množine  ispituješ mene kako sam to sve znao? jel ti dobro danas?

Link to comment
6 hours ago, levi said:

Letaleka su terali da ide iako  nije bilo zadovoljavajućih ponuda a nije hteo da produži ugovor itd
 

 

6 hours ago, levi said:

terali su ga da prihvati neku krš ponudu

 

6 hours ago, levi said:

isto je sve bilo i sa Donaldom, na kraju su uzeli više para od ulaska u LE, nego da su ih obojicu prodali za kikiriki tog leta
 

 

I tako.

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

da, tako je sve bilo, i ti si sve to ponovio posle tri puta

 

ne znam čemu služi ovaj performans, ali sad si već dosadan

 

Sluzi da se dokaze da nista od ovog nije tacno. Niti su ga terali da ide iz kluba, niti su mu nudili krsh ugovor samo da bi ga produzili, niti su imali nameru da ga prodaju za kikiriki ni u jednoj fazi njegovog ugovora. Bukvalno nista sto si napisao nije tacno. To ne znam cemu sluzi, uprava kluba je takva kakva je sa Le Talekom ili bez njega i ne mora nista da se izmislja da bi ona ispala gora nego sto jeste jer je to verovatno nemoguce. Samo da si zamenio Le Talek sa Krsticic ubio bi premiju, sa njim se desavalo tacno ono sto si napisao.

Link to comment
19 minutes ago, harper said:

 

Sluzi da se dokaze da nista od ovog nije tacno. Niti su ga terali da ide iz kluba, niti su mu nudili krsh ugovor samo da bi ga produzili, niti su imali nameru da ga prodaju za kikiriki ni u jednoj fazi njegovog ugovora. Bukvalno nista sto si napisao nije tacno.

 

kao što sam rekao, izmišljaš i raspravljaš se sam sa sobom

 

nigde nisam napisao da su mu nudili krš ugovor, nego da su oni prihvatili krš ponudu iz neke vukojebine i terali ga da ode tamo da bi uzeli par stotina hiljada,  a on je hteo čiste papire na kraju sezone da bi mogao sam da bira gde će da ode i da dobije više para jer novi klub ne mora da plaća obeštećenje. obojicu su hteli da prodaju za kikiriki tog leta reda veličina 500-700 hiljada ali nisu uspeli, a na kraju su zaradili na njima više iako su otišli bez obeštećenja, jer su doneli klubu par miliona samo od ulaske u grupu, plus 4 rasprodata stadiona itd

 

ne znam zašto me teraš da sve ovo ponovo pišem, kad sam sve jasno napisao prvi put i dugi put i tebi i dalje nešto nije jasno i smaraš i mene i sve koji moraju ovo da čitaju ponovo. da li ti sujeta ne dozvoljava da se složiš sa mnom, ili su ti licne pregorele i ne možeš više da ispratiš ko je šta napisao, kao god ni jedno od toga nije moj problem, dosadan si,  skini mi se

 

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...