Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Zapravo jesam, 2000. ili 2001, na nekom atletskom treningu gde je ljudi bilo manje nego na utakmici sinoć, ali nije u tome stvar, već u činjenici da bi Stankeli megafon odlično stajao kao aksesoar. :D

Edited by napadaj
Link to comment
26 minutes ago, napadaj said:

Zapravo jesam, 2000. ili 2001, na nekom atletskom treningu gde je ljudi bilo manje nego na utakmici sinoć, ali nije u tome stvar, već u činjenici da bi Stankeli megafon odlično stajao kao aksesoar. :D

 

O da, ne mogu da verujem u sta se fizicki pretvorio. No, vrlo sam zadovoljan kako Zvezda igra pod njegovom trenerskom palicom, zeleo sam upravo ovo sto sada gledam od Milojevica poslednjih godinu i po dana njegovog mandata.

Link to comment

sta mu fali, bas je smekerica tako debeo, sa bradom i swagom :)

i ja sam zadovoljan, konacno gledam zvezdine utakmice (barem one za koje procenim da su takmicarskog tipa) u kontinuitetu, za miloevog vakta vise sam blenuo u telefon dok igra zvezda, tek bih povremeno bacio pogled na tv.

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

sta mu fali, bas je smekerica tako debeo, sa bradom i swagom :)

i ja sam zadovoljan, konacno gledam zvezdine utakmice (barem one za koje procenim da su takmicarskog tipa) u kontinuitetu, za miloevog vakta vise sam blenuo u telefon dok igra zvezda, tek bih povremeno bacio pogled na tv.

 

Za tri nedelje imamo prvu priliku da i u gostima odigramo jednu jaku i hrabru utakmicu, na nacin na koji igramo kod kuce. Jos to nam je ostalo, da glavom ulazimo u meceve na gostujucim terenima kao sto ulazimo kod kuce. Sto se tice kvaliteta on ce uvek da manjka, Zvezda je drugi razred evropskog fudbala (55. pozicija) i to od skoro, pre toga je bila treci razred, kad se to uzme u obzir smanje se ocekivanja i odmah sve izgleda bolje. Za nesto vise od toga mora nesto da se menja gore u kancelarijama uprave kluba.

Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

Za tri nedelje imamo prvu priliku da i u gostima odigramo jednu jaku i hrabru utakmicu, na nacin na koji igramo kod kuce. Jos to nam je ostalo, da glavom ulazimo u meceve na gostujucim terenima kao sto ulazimo kod kuce. Sto se tice kvaliteta on ce uvek da manjka, Zvezda je drugi razred evropskog fudbala (55. pozicija) i to od skoro, pre toga je bila treci razred, kad se to uzme u obzir smanje se ocekivanja i odmah sve izgleda bolje. Za nesto vise od toga mora nesto da se menja gore u kancelarijama uprave kluba.

 

Za početak je dobro što su u kancelarijama shvatili da Zvezda mora da igra fudbal, i da u Zvezdi moraju da igraju isključivo fudbaleri, a ne balvan kombine kojih je bilo previše prethodnih godina. Već je to dosta velika promena i korak napred.

Link to comment

Pa dobro ono sinoc nije toliko mnogo razlicito od Jang Bojsa na Marakani npr. Obe ekipe su nas na kraju stisle, cak smo YB lakse izdrzali, sinoc je svaki njihov napad na kraju bio polusansa. Fudbal smo za sada igrali protiv Libereca i na mahove sinoc, hajde da sacekamo jos par utakmica pa da sudimo. Svakako je jasno da bi Bajern i slicni i ovu Zvezdu naduvali.

Link to comment

Igrali smo dosta korektno i protiv Omonije, protiv Ararata vrlo dobro, protiv Hofenhajma solidno iako oslabljeni. Takođe i u prvenstvu ovo što sam gledao, nikad nije bilo dosadno. Uvek smo težili da igramo, i to je ok, mislim da je mister braćali fudbalsko srce na pravom mestu, to je bitno.

Link to comment
Igrali smo dosta korektno i protiv Omonije, protiv Ararata vrlo dobro, protiv Hofenhajma solidno iako oslabljeni. Takođe i u prvenstvu ovo što sam gledao, nikad nije bilo dosadno. Uvek smo težili da igramo, i to je ok, mislim da je mister braćali fudbalsko srce na pravom mestu, to je bitno.

Pa i kod Milojevica smo u prvenstvu dominirali, pogledati samo gol razliku. Bilo je i dobrih predstava u evropi, recimo Olimpijakos je izgedao kao losa ekipa na Marakani, Liverpul je rutiniran lakse nego Gent sinoc. Nemojmo praviti crno - belo pricu.
Link to comment
Just now, samo_opusteno said:


Pa i kod Milojevica smo u prvenstvu dominirali, pogledati samo gol razliku. Bilo je i dobrih predstava u evropi, recimo Olimpijakos je izgedao kao losa ekipa na Marakani, Liverpul je rutiniran lakse nego Gent sinoc. Nemojmo praviti crno - belo pricu.

 

Olimpijakos smo sabili kada je njima isključen igrač ako se dobro sećam, no nebitno. Pišem kakav je moj utisak i šta je lepše za gledanje. Nisam opterećen time koliko bodoa ćemo osvojiti i koliko para će klub zaraditi jer i tako te pare ne ostaju klubu. Obaška što će mister samo na prodaji Veljka Nikolića zaraditi više para mafiji nego što je u prethodnom periodu zarađeno na svim prodajama zajedno. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...