Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ja licno mislim da mi odavno bolji tim nismo imali od ovog, spletom raznih okolnosti. Tea Katai, Kanga maltene slucajno dosao, Ivanic proigrao, Dijego dobar igrac, bukova gradja na pravoj poziciji tj klupi, i desnog beka smo solidnog dobili.

Jos dobar stoper i rezervni levi bek i dobri smo.

  • +1 3
Link to comment

Igram zanimljivo i uživanje je gledati, posebno u ligi evrope gdje smo konkurentni. Ostaje par rupa u timu za srediti, ali uvijek će ih biti jebeš ga, da smo našli beka garant Katai ne bi došao..

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment
14 minutes ago, LeBron said:

Ja licno mislim da mi odavno bolji tim nismo imali od ovog, spletom raznih okolnosti. Tea Katai, Kanga maltene slucajno dosao, Ivanic proigrao, Dijego dobar igrac, bukova gradja na pravoj poziciji tj klupi, i desnog beka smo solidnog dobili.

Jos dobar stoper i rezervni levi bek i dobri smo.

 

4 minutes ago, beeva said:

Igram zanimljivo i uživanje je gledati, posebno u ligi evrope gdje smo konkurentni. Ostaje par rupa u timu za srediti, ali uvijek će ih biti jebeš ga, da smo našli beka garant Katai ne bi došao..

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

 

Imamo bolji tim i igramo bolje zbog drugacijeg trenera sa drugacijom vizijom fudbala od prethodnog. Znam da to nije popularno reci zbog svega onoga cime nas je Milojevic zaduzio ali sto se kvaliteta igre tice otisli smo na nivo vise u odnosu na njegov period. To se mnogo bolje vidi na domacim utakmicama gde je pritisak manji i gde vecina utakmica ima popravni. Stankovic mozda izgleda kao bracala iz kraja ali definitivno nije veverica i razume fudbal. Da nismo promenili trenera ja sam potpuno siguran da Ivanic ne bi uspeo da ispliva, da Kanga i Falcineli verovatno ne bi ni dosli, da bi umesto Nikolica igrali Jovancic, Jovicic ili Petrovic a da bi Katai zavrsio igrajuci ono sto je Marin igrao kod nas, s tom razlikom sto bi to radio redje jer Katai ima takav mentalitet da ume da propusti utakmicu ako mu se ne igra.

 

Ako smo dosli do toga da razmisljamo o invididualnim resenjima na par pozicija kao pojacanjima i to na nekima cak ne ni na poziciji startera, ocigledno je da nema previse zamerki na ono sto igramo. Siguran sam da ako izadjemo sa tri stopera u Belgiji i Rodic se bude oporavio i utisak o Milunovicu ce biti drugaciji. Tim je dobar, ne previse dobar ali solidan, ono sto je vazno je da smo odigrali i tu utakmicu protiv nominalno jaceg tima koju smo cekali od pocetka sezone i da mozemo da zakljucimo da igramo bolje nego sto je prost skup kvaliteta igraca. Uklizavanje Kataija pred sam kraj utakmice ispred svog sesnaesterca pokazuje i da je mentalitet tima na zadovoljavajucem nivou.

 

Svidja mi se kako izgledamo. Bice poraza, mozda i tezih, ali nas fudbal je tu gde jeste i besmisleno je traziti hleba preko pogace. Gent je letos prodao igraca za 27 miliona, protiv takvog kluba smo sinoc igrali. I pobedili.

  • +1 1
Link to comment

Ispašću pesimista, ali poznajući naš mentalitet zaista nam ne dajem velike šanse u Belgiji. Veće su nam protiv Hofenhajma ovde. Da ne pominjem istoriju naših utakmica s Belgijancima.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

Ispašću pesimista, ali poznajući naš mentalitet zaista nam ne dajem velike šanse u Belgiji. Veće su nam protiv Hofenhajma ovde. Da ne pominjem istoriju naših utakmica s Belgijancima.

 

Istu istoriju koju imamo danas smo sa Belgijancima imali i juce pa im to nije mnogo pomoglo. Mislim da cemo bolje odigrati tamo jer nekim igracima koji se muce u ovoj formaciji ta sa tri stopera mnogo vise odgovara, pre svega Milunovicu i Gajicu, a pomoci ce i Rodicu. Uostalom, mi cemo biti prinudjeni da je igramo jer se Sanogo opet najeo zutih kartona. Kljucan ce biti izbor ta dva centralna igraca koji ce igrati u visini sa bocnim igracima, gde ce pretpostavljam biti Gajic i Rodic. Ivanic je siguran a mislim da ce se opet birati izmedju Kange i Nikolica za drugo mesto. Napred su verovatno sigurni Katai, Falcineli i Ben, kojem takodje vise odgovara ta formacija. Druga opcija je da Kanga igra ispred Ivanica i Nikolica a da napred budu Falcineli i Katai (3-4-1-2) ali sumnjam da ce Stankovic ostaviti Bena na klupi.

 

Ono sto je pitanje je koliko ce Gent biti bolji i spremniji za tri nedelje a i koliko ce biti motivisani posle tri poraza u prvom krugu, posto imaju zaostatak u prvenstvu da nadoknade. Nama je jasno, ako ne izgubimo tamo gotovo je jer Nemci se sigurno nece zajebavati s Liberecom. Oni i ne znaju da se zajebavaju, takav im mentalitet u sportu. Bilo bi jos bolje da s njima igramo poslednje kolo ali sta da se radi.

Link to comment

Mislio sam da je debil samo onaj koji je prenosio utakmicu ali nakon sto sam procitao par tekstova na raznim sportskim portalima bice da su svi nasi sportski novinari debili. 'Ladno su krivicu za gol Genta pripisali Sanogou i izignorisali seriju gluposti Gobeljica u toj akciji. Neverovatno je koliko onog najotrovnijeg i najpodlijeg sovinizma se izliva u nasem sportskom novinarstvu

  • +1 1
Link to comment

Trebao si da čuješ radio prenos na koji sam bio prinuđen. Pola sata pljuje Kanga i onda mu se ovaj posere u kritiku golom [emoji38]ol:. O tome kako je Gobeljić npr igrao sam saznao sa foruma, u prenosu nije nalazio ništa loše u njegovoj igri.

Link to comment
 
Istu istoriju koju imamo danas smo sa Belgijancima imali i juce pa im to nije mnogo pomoglo. Mislim da cemo bolje odigrati tamo jer nekim igracima koji se muce u ovoj formaciji ta sa tri stopera mnogo vise odgovara, pre svega Milunovicu i Gajicu, a pomoci ce i Rodicu. Uostalom, mi cemo biti prinudjeni da je igramo jer se Sanogo opet najeo zutih kartona. Kljucan ce biti izbor ta dva centralna igraca koji ce igrati u visini sa bocnim igracima, gde ce pretpostavljam biti Gajic i Rodic. Ivanic je siguran a mislim da ce se opet birati izmedju Kange i Nikolica za drugo mesto. Napred su verovatno sigurni Katai, Falcineli i Ben, kojem takodje vise odgovara ta formacija. Druga opcija je da Kanga igra ispred Ivanica i Nikolica a da napred budu Falcineli i Katai (3-4-1-2) ali sumnjam da ce Stankovic ostaviti Bena na klupi.
 
Ono sto je pitanje je koliko ce Gent biti bolji i spremniji za tri nedelje a i koliko ce biti motivisani posle tri poraza u prvom krugu, posto imaju zaostatak u prvenstvu da nadoknade. Nama je jasno, ako ne izgubimo tamo gotovo je jer Nemci se sigurno nece zajebavati s Liberecom. Oni i ne znaju da se zajebavaju, takav im mentalitet u sportu. Bilo bi jos bolje da s njima igramo poslednje kolo ali sta da se radi.
Nadam se da će probati tamo da riješe prolaz. Što se tiče utakmica, Kanga, Borjan i Katai su tipovi igrača koji vole da se nadigravaju, tako je bilo u sve tri meča, pa bum videl kako će spremiti meč.. Igrači imaju već dovoljno evropskog iskustva, cijenim da posebna priprema neće ni biti potrebna..

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment
2 hours ago, levi said:

ako je Fratelo Mio upola sujeveran kao prosečan fudbaler, tražiće sam da do kraja grupe sve utakmice gleda iz lože

 

El ima neka internet peticija za ovo?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...