Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ali Falcineli... 6 igraca u 16m Genta, on ne umije desnom da centrira... prebacuje na lijevu nogu i vraca loptu unazad na 20m od gola i otvara im kontru koju je Milunovic zutim prekinuo. 

 

Lose igramo...

Link to comment

Ne znam da li je koincidencija, a i uzorak utakmica je mali, ali imam utisak da mnogo bolje i lepše igrate sa Domisterom na klupi. 

Pričam o evropskim utakmicama.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Tsai said:

Sanogo mesarčina nastavlja

 

svaki problematican start je napravio da bi peglao tudje greske. ovaj za koji je dobio zuti konkretno zbog greske sudije koji prethodno nije svirao faul nad kangom a ostale zbog gresaka nasih igraca mahom milunovica...

  • +1 1
Link to comment
On 29.10.2020. at 16:23, Plajvi said:

Sanogo zuti danas, zuti protiv Genta ako bude zdrav, i onda opet pauza protiv Genta, mozes sat stelovati po njemu. :D
 


Uvek ispostuje. :D 

Ovi su tvrdi, da se sutamo u dupe od srece ako ikako uspemo da dobijemo, sve je moguce ovde. U Belgiji siguran poraz. 

Link to comment

На лијевој страни нам је аутопут, ово не може овако. Гобеља је глуп а Милун спор. Гент нас уби по тој страни.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Ne znam da li je koincidencija, a i uzorak utakmica je mali, ali imam utisak da mnogo bolje i lepše igrate sa Domisterom na klupi. 

Pričam o evropskim utakmicama.

 

protiv slovana smo igrali dobro a ovu igramo lose, tako da ta teorija pada u vodu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...