Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Preozbiljan vezni red imate ako se Sanogo pokaže.

 

Mislim da vam ipak treba jedan ozbiljniji špic.

 

Odbrana stvarno loša,ali ko to osim Livepula i Reala ima danas dobru odbranu :D

Edited by Milošica
Link to comment

Odlična vest, ako je istina... Jedino što ću se nagutati lekova za smirenje, gledajući tekme sa vaterpolo rezultatima. Ali, bar neće biti smor... [emoji23]

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to comment

ja sad centarfora ne bih ni jurio. nek izvlaxe pred svaku utakmicu katai, kanga i ben sibice ko ce da igra laznu devetku... 

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Preozbiljan vezni red imate ako se Sanogo pokaže.

 

Mislim da vam ipak treba jedan ozbiljniji špic.

 

Odbrana stvarno loša,ali ko to osim Livepula i Reala ima danas dobru odbranu :D

 

Zvezda uopste nema losu odbranu za domace prilike, niti je odbrana Borjan - Gajic - Milunovic - Degenek - Rodic igracki toliko slabija od igraca napred. Druga stvar je ko ce iz te odbrane ostati do kraja prelaznog roka ali da se ova cetvorka uigra ne bi to izgledalo uopste lose.

Link to comment

Pa dobro,za domaću ligu svakako ne treba bolja.Teško da iko osim Partizana ima neki kapacitet,a ove sezone će čini mi se razlika između Partizana i Zvezde i ostatka lige biti nikad veća.

 

Milojević je u Evropi svojom postavkom igre znao u nekim trenucima da zamaskira nedostatke ove odbrane,a mislim da će oni doći do izražaja protiv iole jače ekipe sa Stankovićem na klupi.Pričam o ekipama mnogo slabijim od Bajerna i PSG.Naravno,možda grešim u vezi Stankovića.

 

Edited by Milošica
Link to comment

Cisto da se prisetimo, Kanga i Katai su vec igrali zajedno kad nas je Ludogorec izbacio pa Sasuolo oducio od fudbala.

Lepo deluje na papiru ali treba ceta ljudi da trci za njih.

Doduse Kanga je popio crveni protiv Bugara pa ne znam ni da li je igrao protiv Sasuola.

 

Link to comment

Kada je Ben dosao u Zvezdu, u timu su jos uvek bili Kanga i Boaci.  Mislim da su igrali zajedno samo na pripremnim utakmicama, i na tim utakmicama trio Kanga-Boaci-Ben delovao je ubojito kao nekada trio Milutinovic-Veselinovic-Sekularac.  Moglo bi da se desi da trio momaka iz Afrike ponovo zaigra u Zvezdi.  Nadam se uobojito i efikasno kao nekada.

 

Sto se tice Zvezdine odbrane, ja uvek strepim da ce neko od igraca u poslednjoj liniji ili neko ispred njih da napravi kiks, jer su to cesto cinili.  S druge strane, kada se pogleda statistika u domacoj ligi, Zvezdina odbrana je najbolja (statistiku u Evropi ne vredi pominjati jer se u Evropi igra drugi sport nego u Linglongu).

Link to comment

Kada pocinjemo sa kombinacijama igraca u napadu u sklucaju dolaska Kange, ne treba zaboraviti da dvojca igraca moraju da budu ispod 21.  Prema tome, napad sa Krstovicem kao centarforom, ili srednji red sa Nikolicem i/ili Petrovicem, ili odbrana sa Erakovicem.  Gavric, ako ostane, nece skoro (bar do kraja leta) da zaigra zbog povrede a izgleda ni Ben.

Link to comment
4 minutes ago, FPLS said:

Najavljuju na Rsb i "bombu" od spica, uskoro ce objaviti ime. Kontam Pesic ili Prijovic. 

Tamo je bila i A-bomba od odbrambenog igraca - Ivanovic, pa ispao corak.

Link to comment
6 minutes ago, FPLS said:

Najavljuju na Rsb i "bombu" od spica, uskoro ce objaviti ime. Kontam Pesic ili Prijovic. 

 

daj priju pa nek gore splavovi :D

Link to comment

Kada god sam u poslednjih nekoliko godina tramvajem prolazio pored Letne (deo Praga gde se nalazi Spartin stadion), sa velikog bilborda isperd stadiona gledao me Kanga.  Zanimljivo da se Slavija nije zainteresovala za Kangu.  Verovatno imaju kvalitetne igrace na mestu na kome igra Kanga.  Uostalom, poslednjih godina Slavija je dosta bolja od Sparte i dominantan je tim u Ceskoj.

Link to comment
28 minutes ago, FPLS said:

Najavljuju na Rsb i "bombu" od spica, uskoro ce objaviti ime. Kontam Pesic ili Prijovic. 

 

Makeda, ex Man utd

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...