Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ja imam neki jugo-austro-ugarski link koji malo prenosi Zvezdu, malo zagerebacki Dinamo, malo Ferencvaros.  TV se zove Arena (vidim pricaju srpski).  Koliko ljudi u Srbiji navija za Dinamo (ili Varazdin) i Ferencvaros?  Dokle bre glupiranja sa prenosima iz "bratskih" drzava?

Link to comment
6 minutes ago, Dimitrije said:

Ja imam neki jugo-austro-ugarski link koji malo prenosi Zvezdu, malo zagerebacki Dinamo, malo Ferencvaros.  TV se zove Arena (vidim pricaju srpski).  Koliko ljudi u Srbiji navija za Dinamo (ili Varazdin) i Ferencvaros?  Dokle bre glupiranja sa prenosima iz "bratskih" drzava?

 

arena pokriva sve exyu republike sem slovenije, tako da nekoga u hrvatskoj sigurno zanima dinamo. oni su sad krenuli sa tim multi prenosima na svom prvom kanalu a zvezdina utakmica u kontinuitetu ide na areni 3.

Link to comment
11 minutes ago, Dimitrije said:

Ja imam neki jugo-austro-ugarski link koji malo prenosi Zvezdu, malo zagerebacki Dinamo, malo Ferencvaros.  TV se zove Arena (vidim pricaju srpski).  Koliko ljudi u Srbiji navija za Dinamo (ili Varazdin) i Ferencvaros?  Dokle bre glupiranja sa prenosima iz "bratskih" drzava?

Arena je internacionalni projekt, tako da je ova emisija koja se zove "Kao nekada" sasvim razumljiva

Link to comment

mislim da nema veze sa gledaocima u drugim državama. prosto imaju previše utakmica u isto vreme, a samo 5 kanala. i onda na prvom  daju multiprenos svega što imaju u ponudi u tom trenutku, naša liga, makedonska, belgijska i francuska u isto vreme.. niđe veze, ali da ne propadnu prava na prenose. a bitnije utakmice idu u kontinuitetu na ostalim kanalima

Link to comment

Dobro. 

 

Nego mi smo rano dali golove pa spustili durbin.  Napredak par puta pripretio; mogli su i gol da daju.  Kod nas neke ambicije pokazuje samo Kanga, prvenstveno jer zeli da postigne gol.

Link to comment

Mozda bi Gobeljic mogao da ode levo; on je jednako (bes)koristan i levo i desno, a Gajic desno gde je bolji nego kada igra levog beka.  Bar ne mora da premesta loptu sa leve na desnu da bi centrirao.

Link to comment

Prema saznanjima MOZZART Sporta Dušan Jovančić će u naredna 24 sata postati novi član turskog Rizea, pošto je srpski šampion prihvatio ponudu tešku 400.000 evra.

Priča se da bi put Turske mogao i Aleksa Vukanović.

 

 

sad bi bas mogao da se dovede i centralni vezni..trojicu smo prodali

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...