Jump to content

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

da, sad i ja videh. secam se da su prosle godine neka dva engleza pobrkala te gradove. to su provalili nekih sat dva pre utakmice na koju naravno nisu stigli :D

 

u svakom slucaju gent je ocigledno taj gotivni grad i to bi bilo strava gostovanje; sto se za preostale dve destinacije ne moze reci... 

Link to comment

0 - 4 boda je neuspeh, 4 - 7 realno, sve preko 7 odlično. Prethodne tri godine smo igrali tvrdo u gostima, bilo bi dobro kada bi zadržali taj trend. Jedan dobar bek bi nam legao ko dupe na nošu.

Link to comment
3 hours ago, reginald said:

Po transfermarktu Zvezda ima najmanji roster unazad dosta godina, a i dalje bi bilo dobro rijesiti se par igraca, krila i napadaca.

 

Da, to je jedna od stvari koje je Stankovic uradio a ne dobija kredit za to. Do sada je 12 igraca skinuto sa platnog spiska a jos njih treba da ide, ubrzano im se traze klubovi. Simao treba da ide na pozajmicu, Jovancic je vec dva kluba odbio (Madjarska, Turska), Bena hoce Milojevic kod sebe tako da ce i on otici ako se Miloje bude pitao. Imajuci u vidu to koliko je igraca doslo prilicno smo rasteretili budzet za plate i rascistili ono Terzicevo ludilo posle prvog ulaska u LS kad smo kupovali na angro a on trpao sebi i drugarima procente u dzep. Sinoc nam je u najvaznijoj utakmici sezone igralo tri U-21 igraca, od kojih jedan svih 90 minuta, vise se ni ja ovako mator ne secam kada se to poslednji put desilo.

 

Mislim da bi ove sezone trebalo da malo o'ladimo s tim rolerkosterom, mada mi je strepnja veca od nade da se opet nece ganjati procenti od nekih somnambulnih kupovina. Treba nam jos jedan levi bek da Rodic ne bi umro na terenu i jos jedan sanogoliki igrac u vezi, ne bih ja vise nista kupovao. Sa tim pojacanjima ovo sto imamo je dovoljno za nasu ligu, Gent i Liberec a Hofenhajm ce da nas omlati pa taman Mesija doveli. Doterati, uigrati, maksimalno spremiti to sto imamo i to je to.

  • +1 2
Link to comment

S obzirom da nam treba rezerva na levom beku a ne starter, mislim da je bolje da to bude mali Blagojevic iz podmlatka, nego da dovodimo neku 300k + 10% varijantu... Pride taj klinac je fizicki najzreliji od svih tih omladinaca, tako da ne vidim zasto ne bi on igrao protiv nekih Radnika i Backi... 

Link to comment
20 minutes ago, harper said:

 

Da, to je jedna od stvari koje je Stankovic uradio a ne dobija kredit za to. Do sada je 12 igraca skinuto sa platnog spiska a jos njih treba da ide, ubrzano im se traze klubovi. Simao treba da ide na pozajmicu, Jovancic je vec dva kluba odbio (Madjarska, Turska), Bena hoce Milojevic kod sebe tako da ce i on otici ako se Miloje bude pitao. Imajuci u vidu to koliko je igraca doslo prilicno smo rasteretili budzet za plate i rascistili ono Terzicevo ludilo posle prvog ulaska u LS kad smo kupovali na angro a on trpao sebi i drugarima procente u dzep. Sinoc nam je u najvaznijoj utakmici sezone igralo tri U-21 igraca, od kojih jedan svih 90 minuta, vise se ni ja ovako mator ne secam kada se to poslednji put desilo.

 

Mislim da bi ove sezone trebalo da malo o'ladimo s tim rolerkosterom, mada mi je strepnja veca od nade da se opet nece ganjati procenti od nekih somnambulnih kupovina. Treba nam jos jedan levi bek da Rodic ne bi umro na terenu i jos jedan sanogoliki igrac u vezi, ne bih ja vise nista kupovao. Sa tim pojacanjima ovo sto imamo je dovoljno za nasu ligu, Gent i Liberec a Hofenhajm ce da nas omlati pa taman Mesija doveli. Doterati, uigrati, maksimalno spremiti to sto imamo i to je to.

Ako me secanje dobro sluzi, u sezoni 1970/1971 Zoran Filipovic (rodjen 1953.) je bio startni centarfor u svim utakmicama Kupa Sampiona i jedan od najboljih igraca u Zvezdi.  Malo je falilo da zaigra i u finalu da se nije desio PAO u polufinalu.  Pored Filipinca, u tom timu u startnoj postavi igrala su jos dvojca "klinca", Vladislav Bleki Bogicevic i Mile Miki Novkovic, obojca 1950. godiste.

Sto se tice levog beka, ako ne mogu nikog da dovedu, onda neka koriste Hajdina kada je vec na platnom spisku.  On nije nikakav fudbaler, ali moze da odmeni Rodica u utakmicama protiv slabijih timova.

Edited by Dimitrije
Link to comment

s obzirom na Rodićevu staminu, rezerva na levom beku će imati garantovane minute i u važnim utamicama. ali svjedno to treba da bude klinac, ne treba da se dovodi sa strane gotov igrač koji nije za prvih 11

 

od levih bekova iz škole prvi u redu je valjda Konatar, ali njega su poslali da skuplja prašinu na pozamici u Inđiji, ne igra uopšte

 

 

Edited by levi
Link to comment
7 minutes ago, adasevic said:

S obzirom da nam treba rezerva na levom beku a ne starter, mislim da je bolje da to bude mali Blagojevic iz podmlatka, nego da dovodimo neku 300k + 10% varijantu... Pride taj klinac je fizicki najzreliji od svih tih omladinaca, tako da ne vidim zasto ne bi on igrao protiv nekih Radnika i Backi... 

 

Ma, nama treba ozbiljan igrac koji ce da menja Rodica u realnom vremenu jer covek nije sposoban da istera 90 minuta a ne da igra na ovim ili onim utakmicama kako bi odmorio Rodica, koji ce opet da izadje u Evropi i da crkne posle 60 minuta, makar ne igrao nista u prvenstvu. Kakav Blagojevic, kakvi bakraci, takav igrac nam nista ne znaci. I tu treba da se dovede skroz ozbiljan igrac, po mogucstvu neko tipa ovog Rouza kojeg hocemo da dovedemo. Ako prodamo Bena i Boacija, a imamo nameru, otvorice se dosta opcija za strance jer ih sada zaista nemamo previse. Naravno, varijanta 300k + 10 % iz domace lige ne dolazi u obzir, taman ne doveli nikoga. I ovih sto smo do sada doveli se mucimo da se otarasimo.

 

Najludje je sto mi imamo jednu krpez izmenu, Gobeljica, za dva beka a ne zna se koji nam je od bekova kilaviji i nesposobniji da zavrsi utakmicu. Moramo tu da imamo dve dovoljno dobre izmene.

Link to comment
14 minutes ago, Dimitrije said:

Ako me secanje dobro sluzi, u sezoni 1970/1971 Zoran Filipovic (rodjen 1953.) je bio startni centarfor u svim utakmicama Kupa Sampiona i jedan od najboljih igraca u Zvezdi.  Malo je falilo da zaigra i u finalu da se nije desio PAO u polufinalu.  Pored Filipinca, u tom timu u startnoj postavi igrala su jos dvojca "klinca", Vladislav Bleki Bogicevic i Mile Miki Novkovic, obojca 1950. godiste.

Sto se tice levog beka, ako ne mogu nikog da dovedu, onda neka koriste Hajdina kada je vec na platnom spisku.  On nije nikakav fudbaler, ali moze da odmeni Rodica u utakmicama protiv slabijih timova.

 

Na Hajdina se ne racuna. Mislim da on vec ima dogovoren odlazak. 

 

2 minutes ago, levi said:

s obzirom na Rodićevu staminu, rezerva na levom beku će imati garantovane minute i u važnim utamicama. ali svjedno to treba da bude klinac, ne treba da se dovodi sa strane gotov igrač koji nije za prvih 11

 

od levih bekova iz škole prvi u redu je valjda Konatar, ali njega su poslali da skuplja prašinu na pozamici u Inđiji, ne igra uopšte

 

 

 

Konatar nema pojma, zato ne igra.

Link to comment
1 minute ago, levi said:

sigurno, jedan dobro skautiran stranac od 28 god kakvog samo Mrkela ume da odabre je najbolje rešenje za rezervnog beka

 

Preporuci se za skauta pa nam dovedi nekog ekstra levog beka, sta drugo da ti kazem. Poenta je da nama tu treba ozbiljan igrac a ne nedorasli klinac iz omladinske skole kojeg Stankovic nece ni smeti da izvede na teren, narocito ne u Evropi. U ovoj formaciji koju igramo odbrana nam je najveci problem, svakako je necemo resiti tako sto cemo prekomandovati klinca iz omladinskog tima reda radi. I da dovedu tog Blagojevica kad Rodic rikne tu ce krpiti Degenek ili Gobeljic, sto znaci da bismo ga prebacili cisto fore radi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...