Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Milos sigurno ostaje u Crvenoj zezdi. Zajedno idemo ka ostvarenju cilja, a to je plasman u nokaut fazu Lige Evrope – receno je MaxBet sportu iz kluba.

Takođe, promena nece biti na levom beku. Milan Rodic ostaje na Marakani.

Sa Rodicem smo pricali i on ostaje u Zvezdi. Spreman mu je produzetak ugovora – receno je MaxBet sportu.

Link to comment

Koga god da izvucemo, bas mi je svejedno, samo znam da mi je bas lep osecaj sinoc i od jutros sto smo opet u grupama i sto ce biti zanimljiva jesen. I ja bih da se zahvalim Miloju sto nam je omogucio da u poslednjem kolu kvalifikacija igramo protiv nekih Ararata Mararata kao i sto smo u drugom sesiru u grupama :smiley_hail: sto rece Plajvi, ko na menadzeru bukvalno

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, de Sisti said:

Koga god da izvucemo, bas mi je svejedno, samo znam da mi je bas lep osecaj sinoc i od jutros sto smo opet u grupama i sto ce biti zanimljiva jesen. I ja bih da se zahvalim Miloju sto nam je omogucio da u poslednjem kolu kvalifikacija igramo protiv nekih Ararata Mararata kao i sto smo u drugom sesiru u grupama :smiley_hail: sto rece Plajvi, ko na menadzeru bukvalno

 

ima do miloja, ali ima i do promene sistema takmicenja sa ovim stazama sampiona, pa ako si prvak mnogo je lakse doci do evrope. secamo se kako je grof nakon ludogoreca naleteo na zajebani sasuolo. ali da, svakako je najvaznija stvar bilo nabiti rejting i ovakav skok za tri godine verovatno nije zabelezen u evropskom fudbalu otkad se koeficijenti mere na ovaj nacin.

Link to comment
Koga god da izvucemo, bas mi je svejedno, samo znam da mi je bas lep osecaj sinoc i od jutros sto smo opet u grupama i sto ce biti zanimljiva jesen. I ja bih da se zahvalim Miloju sto nam je omogucio da u poslednjem kolu kvalifikacija igramo protiv nekih Ararata Mararata kao i sto smo u drugom sesiru u grupama :smiley_hail: sto rece Plajvi, ko na menadzeru bukvalno
Otprilike to je vajb i kod mene, mada bih radije da dobijemo neke lakše protivnike

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

... u međuvremenu desio preokret i da od transfera u Gent vrednog 1,7 miliona nema ništa, tako da će Degenek nastaviti da nosi dres Crvene zvezde.. mondo


Nije mi bila jasna ta prica od pocetka, ne bi mogli da ga koriste u LE, a ni u LS da su kojim slucajem usli, jer je ovaj vec igrao za nas u oba takmicenja. 

Edit: Samo ne Leverkuzen i Totenhem, to nece stati da obrise stojka o zavesu, punice do 6-0. I one 2 sezone u LS sam se molio za Juventus/Portugal/Rusiju u prvom sesiru, lepo 2-0 i povuku rucnu, ovako smo gledali sta smo gledali. :laugh:

Edited by Plajvi
Link to comment

Naravno da nije jasna, kad verovatno nije ni postojala :D

 

Inace, izvukli smo ZLatibor u Kupu, igra se dan pre prvog kola LE, tako da ce biti odlozena utakmica.

Link to comment

Ja sam juče pitao šta se dešava sa Degenekom, pošto je čovek posle utakmice rekao da će igrati LE. Nije mi delovalo izjava kao da odlazi.

Link to comment

Secam se posle one tekme protiv Milana ovde, 2006 posle kalcopolija, bukvalno su 4 igraca spakovala kofere minut posle tekme - Zigic, Jankovic, Pixy Kovacevic i Bisevac, samo mislim da je on ostao do polusezone na pozajmici ili tako nesto.

Je l' ima prenos zreba negde? Procitao sam juce da je u 13h.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...