Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Inace, veceras je jedno 6-7 favorita ispalo, neki od njih na domacem terenu. Bazel, Kopenhagen, Volfsburg, Galatasaraj, Legija, Plzenj, Sarlroa je izbacio poljski Leh u Belgiji. Cekali smo jedan rezultat da bismo usli u drugi sesir a dosla kamara.:D Ovaj sistem takmicenja je napravio bas dosta ludila u kvalifikacijama.

Link to comment
20 minutes ago, harper said:

Inace, veceras je jedno 6-7 favorita ispalo, neki od njih na domacem terenu. Bazel, Kopenhagen, Volfsburg, Galatasaraj, Legija, Plzenj, Sarlroa je izbacio poljski Leh u Belgiji. Cekali smo jedan rezultat da bismo usli u drugi sesir a dosla kamara.:D Ovaj sistem takmicenja je napravio bas dosta ludila u kvalifikacijama.

     Dete ujelo prase. 😃

Link to comment
1 hour ago, los borrachos said:

Njegos "kljucar" Petrovic, krenuo da nam duva cunami na sredini kada je usao da zatvori :D

Skoro identicna zvezdina utakmica kao protiv Omonije. I protiv njih smo odigrali odlicno do nekog 65. minuta da bi se odjednom neobjasnjivo strovalili. Ili je do kiparskog vazduha koji smeta osetljivim dusicama, ili n do nestrucnosti misterovih zabarskih ortaka na mestu kondicionih trenera. Falcineli dosta popravlja utisak u odnosu na prvobitni. Skoro nisam video da neki zvezdin spic sa nekim smislom i idejom spusta one duge lopte.

 

 

Skoro nisam video da neki Zvezdin špic zna da se kreće i da ima ideju kako da se postavi.

Link to comment

EjRX7ooWsAAw9v6?format=png

 

Pa birajte gospodo... AKo neko nadje onaj kalkulator, mozemo se igrati do sutra u 13h :D 

 

Braga, Zvezda, Kluz i Rijeka

Edited by Milosh76
Link to comment
25 minutes ago, Bright Billy said:

daj jedne skote a ovo ostalo rasporedi ravnomerno :fantom:

 

Moze ovde i da se prodje ako nas ne zajebe zreb. Prvi sesir neka azdaja koja ne gubi bodove (osim na Marakani:D) i dva mediokriteta iz treceg i cetvrtog. Mada je za nas sada prioritet da kompletiramo ekipu, narocito pozadi, i malo pomognemo Borjanu da ne mora bas uvek da bude igrac utakmice. Treba nam jedna azdaja na levom stoperu, po mogucstvu da se snalazi i na levom beku i nista vise ne bih dirao osim ako ne bude nekih dodatnih prodaja, pored vec izgleda bivsih Bena i Degeneka. Vise nam evropske utakmice nisu o glavu, u domacem prvenstvu svakako moramo da imamo dva klinca a imamo ih pet u rotaciji. Stoga nema prevelike potrebe gomilati igrace, tim pre sto i ovih koje Stankovic ne vidi u timu ne mozemo da se otarasimo. Ima jos par mesta koja mogu da se pojacaju ali, realno, nemamo mi para za ta planinarenja i ne vidim zasto bismo ih trosili.

 

Gajic i Gobeljic, na primer, nisu neko ne znam kako dobro resenje za desnog beka ali mi boljih desnih bekova u Srbiji nemamo, sto znaci da bismo i tu morali da dovodimo stranca. Po meni je bolje da se krpimo s njima dvojicom pa dokle doguramo. Dobro bi nam dosao jos jedan malo defanzivniji veznjak ali i to je mesto gde rotiramo ova dva bonus igraca pa ne znam koliko bi bilo pametno bacati pare na dovodjenje igraca koji bi retko igrao u ovoj Stankovicevoj formaciji s jednim osiguracem. Za drugog spica tu su jos uvek Pavkov i Vukanovic, dva balvana ali mogu da posluze u domacem prvenstvu. Mi guramo dobro u nasoj ligi a Ligu Evrope necemo osvojiti sto necemo osvojiti, tako da treba biti pametan s trosenjem sad kad su nas Terzini drugari obrijali na suvo i slupali pare od dve Lige Sampiona.

 

Ova utakmica je bas bila vazna za Stankovica da sa malo vise mira nastavi sezonu, iako i danas vidim da je u srpskim medijima i na drustvenim mrezama stanje zalosti kao da smo ispali. Nadam se da ce i igraci igrati opustenije sada kad im nad glavom vise ne visi mac opasnosti da oni budu ti koji ce prekinuti niz igranja u grupnim fazama evropskih takmicenja. Uz to kvalitetno pojacanje na levom stoperu imacemo dosta dobro izbalansiran tim, nekoliko klinaca koji ce mirno da sticu iskustvo, par igraca koji znaju s loptom iz kategorije "zbog njih se dolazi na stadion", generalno tim koji ce uvek imati zbog cega da se gleda. Ovom timu treba samo malo iskustva, malo vise teretane i dobar psiholog. Sledece godine nam valjda ispada "Kairat sezona", poslednja iz onog mracnog niza kad smo upisivali poene s decimalom iza nule, tako da bi trebalo da odrzimo finu poziciju na zrebu i sledece godine.

 

I sve ovo ce verovatno pasti u vodu cim se pojavi neki klub s koferom para za, recimo, Gavrica.:D

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...