Jump to content

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Milosh76 said:

 

 

U ponedeljak UEFA odlucuje o gledaocima... vrlo moguce 30% kapaciteta sa distancom, naravno, da ce dozvoliti.

 

Šta ima Uefa da dozvoljava...zavisiće od situacije u svakoj zemlji.

Inače,ludilo ako budu pustili,čista katastrofa u najavi.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, assignment said:

Dobro je, sretna na 4 grupna faza in the row  :D

 

Inace, svi mi znamo bolje, ali stvarno cudne izmene, opet. Po meni Ben nije danas pokazao ama bas nista i trebao je prvi sa terena...

 

Dobro si video, prva izmena je bila iz WTF kategorije. Ben, Katai i Ivanic su bili uzasni veceras ali ova druga dvojica su se izvadila bar po jednim potezom kojima su resili utakmicu, Ben je konstantno bio los i nije uradio nista. Ostale dve izmene su bile logicne samo su, po mom misljenju, obe kasnile.

 

Ono sto vise brine je mentalitet tima, nadam se da se samo radilo o vaznosti utakmice. Protiv ozbiljnijih ekipa od Ararata necemo moci sebi da dozvolimo luksuz da nam se konstantno najbolji igraci ne pojavljuju na utakmicama. S druge strane, investiranje u Veljka Nikolica je pocelo da se isplacuje, protiv Tirane je bio najgori igrac na terenu a veceras najbolji. Bas imam velika ocekivanja od tog momka.

Link to comment

nikolic je zaigrao dobro tek kad se vratio na svoju standardnu poziciju pre toga je imao frku da ne pogresi pa nije bog zna sta ni uradio... 

Link to comment

Cim je Kanga izasao, pali smo najstrasnije, isto kao i protiv Omonije. Cak je i slicno vreme bilo.

Onda se Falcineli namestao, umesto da zakuca loptu za 3-0, oni u kontri smanjili. A mi krenuli da panicimo.

 

Zasluzeno smo otisli u Grupe, sutra zreb, a onda da vidimo gde nam je mesto u Evropi, zaista.

 

Cestitke Dekiju i igracima!

 

Prelazni rok je do 5.10, ocekujem opet "napeto" poslednjih sat ili dva.

Link to comment
6 minutes ago, Bright Billy said:

nikolic je zaigrao dobro tek kad se vratio na svoju standardnu poziciju pre toga je imao frku da ne pogresi pa nije bog zna sta ni uradio... 

 

Jebi ga, niko nije uradio Bog zna sta. Falcineli se dobro nosio napred, tu i tamo je poneki igrac imao bljesak ili dva, ostalo tesko da uopste moze da se komentarise a da ima nekog smisla. Eto to sto si napisao, nije gresio, drzao je sredinu odgovorno, nije ispadao, osim u jednom slucaju kad je zakasnio pa su ga pregazili lopta je bila sigurna kod njega. On je mlad igrac i dosta nisko u timskoj hijerarhiji, za mene je dovoljno to sto je odigrao zrelo u dve razlicite uloge koje su mu pripale. Mnogo, mnogo je napredovao u odnosu na pocetak sezone i utakmicu u Tirani, koja otprilike moze da se poredi s ovom danas. Mislim da se skroz fino razvija.

 

Imaju i on Gavric dozu neophodne drskosti u igri, samo sto kod Gavrica to ponekad odvede u preterivanje. Nadam se da Ben zaista ide i da ce njih dvojica da budu starteri ubuduce, sad vise ionako ne mora da se igra usranih gaca i moze da se igra za dusu.

  • +1 1
Link to comment

Ja bih samo dodao da je sudjenje sputavalo nase igrace da igraju ostrije i da ulaze u duele.  Sudija nam je podelio 3-4 zuta kartona na pravdi Boga.  Plus je jedan dao Stankovicu jer se ovaj nije slozio sa sudijinom opomenom da Stankovic izlazi iz prostora odredjenog za trenere.  Strepeo sam da ne dosudi penal za Ararat jer su njihovi igraci padali u kaznenom prostoru cim im se pruzila prilika.

Link to comment
 
Šta ima Uefa da dozvoljava...zavisiće od situacije u svakoj zemlji.
Inače,ludilo ako budu pustili,čista katastrofa u najavi.
Znaci moracu do Shopa po masku :D
Link to comment
29 minutes ago, Milosh76 said:

Cim je Kanga izasao, pali smo najstrasnije, isto kao i protiv Omonije. Cak je i slicno vreme bilo.

 

 

A umesto njega smo uveli Petrovica koji je ispustio igraca i primili smo gol bezveze. Necemo mi vise ovo igrati jer se Sanogo vraca u tim ali se opet pokazalo da igrac ili zna ili ne zna i da pozicije nisu previse bitne ako postoji razlika u kvalitetu. Mi smo 70 minuta i pored jako lose igre nasih najvaznijih igraca imali punu kontrolu nad utakmicom, sto pokazuje da je osnova dobro postavljena ali jedan kiks igraca koji ne zna lako moze tu kontrolu da ti oduzme i da sve sto si radio celu utakmicu padne u vodu.

 

Moje misljenje je da je trebalo da zamenimo oba krila posle 2:0, da udje Gavric i da se Ivanic koji je vidno pao s kondicijom spusti dole ispred Gajica pa da igramo 4-4-2 sa Falcinelijem i Gavricem ispred prednjeg bloka a onda posle desetak minuta da vidimo koja nam strana puca i to zatvorimo jos jednim defanzivcem. Mada, realno je sve to prica u prazno, da je Falcineli ubacio onaj zicer sve bi vec tada bilo gotovo i utisak posle meca bi bio sasvim drugaciji. Do tog trenutka Ararat nam bukvalno nije zapretio a kamoli dolazio u situaciju da nam da gol. Sa sve veznim redom bez ijednog klasicnog defanzivca.

Link to comment

Njegos "kljucar" Petrovic, krenuo da nam duva cunami na sredini kada je usao da zatvori :D

Skoro identicna zvezdina utakmica kao protiv Omonije. I protiv njih smo odigrali odlicno do nekog 65. minuta da bi se odjednom neobjasnjivo strovalili. Ili je do kiparskog vazduha koji smeta osetljivim dusicama, ili n do nestrucnosti misterovih zabarskih ortaka na mestu kondicionih trenera. Falcineli dosta popravlja utisak u odnosu na prvobitni. Skoro nisam video da neki zvezdin spic sa nekim smislom i idejom spusta one duge lopte.

Link to comment

Sanogo mora da kontrolise svoje startove, prosto je neverovatno da za 4-5 startova dobije 3 zuta kartona i sebe iskljuci iz najbitnije utakmice u Evropi.

 

No, nebitno.

 

Sad neka se odmore, neka malo slave, pa dobiju Napredak na Miticu... onda pauza pa jos jedno dokazivanje vaskolikom Zvezdastvu

 

120616612_10158972839334884_705438607102

 

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

realno je ovaj grobar na golu jermena napravio dramu jer je skinuo par odlicnih suteva koji su mogli utakmicu da odvedu u mirnu luku. ono sto brine je taj pad 20 min pred kraj koji jeste poceo zbog primljenog gola al je realno nama jedno sedam igraca jedva stajalo na nogama. to stankovic mora da resi za zabarom jer u grupi necemo igrati sa ovako slabim protivnicima... 

Link to comment
4 minutes ago, Bright Billy said:

realno je ovaj grobar na golu jermena napravio dramu jer je skinuo par odlicnih suteva koji su mogli utakmicu da odvedu u mirnu luku. ono sto brine je taj pad 20 min pred kraj koji jeste poceo zbog primljenog gola al je realno nama jedno sedam igraca jedva stajalo na nogama. to stankovic mora da resi za zabarom jer u grupi necemo igrati sa ovako slabim protivnicima... 

 

Tesko ce to ici sa kondicijom ako ne promenimo buljuk igraca. Ima tu igraca koji jednostavno nemaju fizikalije (Gajic, Ivanic), neki nikad nisu ni bili poznati kao veliki trkaci (Katai), neki su se prakticno vec oprostili od kluba i trose vreme do odlaska, pitanje je koliko ozbiljno treniraju (Ben, Degenek), neki se muce s hronicnim povredama (Rodic, Sanogo). Veceras je Kanga izasao zbog problema sa zadnjom lozom, ako je verovati Stankovicu. Eto ti vec osam igraca, tvojih sedam velicanstvenih posto Sanogo nije igrao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...