Jump to content

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, assignment said:

Dobro je, sretna na 4 grupna faza in the row  :D

 

Inace, svi mi znamo bolje, ali stvarno cudne izmene, opet. Po meni Ben nije danas pokazao ama bas nista i trebao je prvi sa terena...

 

 

Bolestan, povređen, šta li, nije mogao da se pokrene...

Link to comment

Hajde sad malo da gledamo fudbal u grupama, ove utakmice na ispadanje nisu za fudbalere bez karaktera. Kako jedna situacija promeni sve, umesto da ga ubodemo iz zicera za 3:0 primamo gol jer je cela ekipa osim Degeneka i Borjana otisla da bere ljubicice. Vazno je da smo ulaskom Petrovica umesto Kange zakrpili rupe na sredini.:laugh:

 

Sad kad smo se dokopali nekih para da se konacno resi pitanje levog beka i da se dovede jedan igrac s mudima koji ce da podvikne ovim nasim samozvanim zvezdama, inace nece valjati rezultati po grupama. Konstantno su nam na ovim utakmicama ubedljivo najgori igraci oni od kojih se najvise ocekuje, nadam se da je to posledica vaznosti utakmice a ne pravilo.

Link to comment

Čestitke ali stvarno bi morali ( a mislim i da možemo) da igramo mnooogo bolje. Valjda će biti malo rasterećeni u grupi da igraju malo i fudbala kako valja

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

jelse u grupi konačno igraju po dve utakmice, ili i dalje po jedna :isuse:

 

2 minutes ago, renne said:

Klasično se igra

 

U ponedeljak UEFA odlucuje o gledaocima... vrlo moguce 30% kapaciteta sa distancom, naravno, da ce dozvoliti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...