Jump to content

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, FPLS said:

Borjan - Gajic, Pankov, Degenek, Rodic - Nikolic, Kanga, Ivanic - Katai, Ben, Falcineli
 

Ovo najavljuje rsb. Zanimljivo, nema Milunovica.

 

ocigledno planiramo visok presing pa nam trebaju brzi stoperi... 

Link to comment

pa Degenek se valjda oprostio na mrežama. malo je čudno da igra najvažniju utakmicu

 

mada to za njega nije mnogo bitno, on će da izgine za Zvezdu i ako je potpisao

Link to comment
1 hour ago, FPLS said:

Borjan - Gajic, Pankov, Degenek, Rodic - Nikolic, Kanga, Ivanic - Katai, Ben, Falcineli
 

Ovo najavljuje rsb. Zanimljivo, nema Milunovica.

 

Ocekivao sam i nadao se ovakvom sastavu. Idemo da igramo fudbal u najjacem sastavu pa ako mogu da nam daju iz kontri koliko mi mozemo njima s ovim sastavom onda kapa dole.

  • +1 1
Link to comment

Tako i treba, u odlučujuću tekmu ulazimo bez jajarenja. Ako ne uspemo da dobijemo Jermene uprkos pozitivnom pristupu utakmici, onda treba priznati da su bolji i okrenuti se domaćem prvenstvu. U svakom slučaju ćemo znati na čemu smo.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Ocekivao sam i nadao se ovakvom sastavu. Idemo da igramo fudbal u najjacem sastavu pa ako mogu da nam daju iz kontri koliko mi mozemo njima s ovim sastavom onda kapa dole.

Tako je.  Bez filozofije: "da se ne zalecemo", "da stanemo na loptu", "da ne hrlimo napred", "da smirimo igru", "da prvo sacuvamo nasu mrezu", isl.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Zvanicni sastavi

 

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Borjan – Gajić, Pankov, Degenek, Rodić – Kanga, Nikolić, Ben, Ivanić, Katai- Falčineli.

 

Na klupi su: Popović, Milunović, Gobeljić, Petrović, Spiridonović, Gavrić, Pavkov.

 

Prenos na RTS1 i Areni sport 1 od 19h

 

Milunovica umjesto Pankova i tip top je ekipa. 

 

Mudato Deki! 

Link to comment

Dobar sastav Stankovića, želim mu da prođe i da me demantuje za pisanje da grupe nećemo videti. Kreće ofanzivno, bez kalkulisanja i osigurača, nema mu se šta zameriti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...