Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Milošica said:

To je i meni palo na pamet.Čovek je bio taktički jedan od najobučenijih igrača u Evropi na svojoj poziciji.

 

Jebeni Jirgen Klop je par godina potrosio doterujuci Liverpul, da bi nakon tih par godina relativnih neuspeha napravio masinu koja hara Premijer ligom, u Srbiji posle 12 utakmica svi znaju kakav je trener i koliko zna o fudbalu Dejan Stankovic, covek koji je sa 17 godina znao vise o fudbalu nego sto ce svi novinari Mozzartsporta, Zurnala kao i slicnih i manje slicnih novina, portala i sajtova koji se, izmedju ostalog, bave i fudbalom, nauciti do kraja zivota. Pri cemu Zvezda ocigledno igra dobar fudbal a rezultati u nasoj ligi pokazuju da itekako ume da naplati razliku u kvalitetu koja je na njenoj strani. Stankovic za sada nije uradio nista sto ne bi dopustalo da mu se u duzem periodu da sansa da dokaze sta zna a atmosfera medju Zvezdinim navijacima je kao da nas je nacisto upropastio.

  • +1 1
Link to comment

Nisi ispratio, ili nisi obavesten, al to u domacoj ligi jer nam se svi sklanjaju, jer ne smeju da nam daju gol i slicno :D

 

Dokaz je svakako sto smo igrali lose u Tirani i ispali od Omonije...

 

Salu na stranu, mislim da bi mu prolaz u grupe doneo malo mira bar od nasih navijaca...

Link to comment

to je bilo ocekivano, miloe je doneo tri evrope nakon 10 godina nicega, i sada se sve gleda kroz tu prizmu. fudbal niko i ne gleda, odjednom je liga sampiona postala standard i nista manje od toga se ne priznaje niti se obraca paznja na kakvocu fudbala.

kao sto se bagatelise npr. i robijev ucinak jer nije stigao do evrope niti je uzeo titulu u toletovoj ligi. a koliki skok ne samo u igri, nego u poimanju fudbala je on doneo, to nikoga ne boli kurac.

kroz medije je nametnuto da se broje samo besmislene titule u besmislenoj ligi, i pare koje se uzimaju, a fudbal ko jebe.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Ove godine besmislena titula donosi kvalifikacije za LS, a drugo mesto ili osvojen domaci Kup, vodi ekipu u Konferencijsku ligu.

 

Tako da je ta besmislena titula i te kako bitna stvar. I ove i svake naredne godine.

 

A inace Deki je u pravu, pristup je problem u kljucnim utakmicama, a ne takticka obucenost ili znanje. Ako normalno udju u utakmicu, dobijamo bez prevelikog cimanja. I Ararat i Partizan i Vosu i bilo kog drugog protivnika.

Edited by Milosh76
Link to comment
10 minutes ago, Apollo Creed said:

Mora da postoji neki razlog što ne možemo normalno da uđemo u bilo koju bitnu utakmicu...

 

Jedina utakmica koju smo odigrali ispod svakog kriterijuma je utakmica u Tirani. Ne znam na koje druge utakmice mislis. Snagu Omonije kuci da se odbrani videli smo i protiv Olimpijakosa koji ih je u dvomecu izbacio pobedom kuci iz smesnog penala i golom u nadoknadi vremena a na Kipru odigrao bez golova. To sto mi sebe proglasili za mega favorita na toj utakmici u Nikoziji nije Stankovicev problem vec problem srpske fudbalske javnosti i njenog kurcenja bez pokrica. Kipar je tri mesta iznad nas u nacionalnom koeficijentu, njihovi klubovi su tough nut to crack na njihovom terenu u letnjim terminima, tu istu Omoniju nikada nismo pobedili na Kipru. To su cinjenice.

 

Mozemo mi sad da udjemo u omiljenu forumsku disciplinu i raspravljamo na osnovu nicega da li je Stankovic dobar trener ili podvala pa da se posle krijemo po forumu i pravimo ludi ako slucajno promasimo a kurcimo se ako slucajno pogodimo ali takva rasprava nema nikakvog smisla. Coveka treba pustiti da radi neko vreme pa da vidimo sta moze i kakav ce trener biti a ne da sviramo kurcu od prvog dana da nema pojma jer smo tako cool. Cemu to?

Link to comment
44 minutes ago, adasevic said:

Nisi ispratio, ili nisi obavesten, al to u domacoj ligi jer nam se svi sklanjaju, jer ne smeju da nam daju gol i slicno :D

 

Dokaz je svakako sto smo igrali lose u Tirani i ispali od Omonije...

 

Salu na stranu, mislim da bi mu prolaz u grupe doneo malo mira bar od nasih navijaca...

 

Osvajanje Lige Sampiona mu ne bi dalo mira od nasih navijaca, za ove druge me iskreno nije briga sta pricaju.

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Jedina utakmica koju smo odigrali ispod svakog kriterijuma je utakmica u Tirani. Ne znam na koje druge utakmice mislis. Snagu Omonije kuci da se odbrani videli smo i protiv Olimpijakosa koji ih je u dvomecu izbacio pobedom kuci iz smesnog penala i golom u nadoknadi vremena a na Kipru odigrao bez golova.

 

Pa te 2 su i jedino bile bitne do sada.

O snazi Omonije...ono ne znam šta bih rekao, ispod prosečan tim,po svemu duplo lošiji od nas... Oly ih je izbacio još kući i snažno ih je bolelo da jure pobedu tamo,a moćni Ciprani im ne bi dali gol da se igralo još 5 dana.

 

 

 

Link to comment
32 minutes ago, Milosh76 said:

Ove godine besmislena titula donosi kvalifikacije za LS, a drugo mesto ili osvojen domaci Kup, vodi ekipu u Konferencijsku ligu.

 

Tako da je ta besmislena titula i te kako bitna stvar. I ove i svake naredne godine.

 

A inace Deki je u pravu, pristup je problem u kljucnim utakmicama, a ne takticka obucenost ili znanje. Ako normalno udju u utakmicu, dobijamo bez prevelikog cimanja. I Ararat i Partizan i Vosu i bilo kog drugog protivnika.

 

a sto bi ti bio toliko opterecen ligom sampiona, da ne idu tebi pare od toga, ili mozda terzi i sns ekipi? ili te ispunjava radoscu punjenje od strane psg-a, totenhema, bajerna....? nemam pojma kako je tacno zamisljena ta liga konferencija, ali pretpostavljam da je zamisljena kao medjusobno takmicenje sirotinje iz trece lige kojoj i mi pripadamo, i ne vidim problem, verujem da tu moze da bude dobrog fudbala sa sebi slicnima. ja i tako mislim da bi najbolje takmicenje za nas bila regionalna ex yu liga.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

a sto bi ti bio toliko opterecen ligom sampiona, da ne idu tebi pare od toga, ili mozda terzi i sns ekipi? ili te ispunjava radoscu punjenje od strane psg-a, totenhema, bajerna....? nemam pojma kako je tacno zamisljena ta liga konferencija, ali pretpostavljam da je zamisljena kao medjusobno takmicenje sirotinje iz trece lige kojoj i mi pripadamo, i ne vidim problem, verujem da tu moze da bude dobrog fudbala sa sebi slicnima. ja i tako mislim da bi najbolje takmicenje za nas bila regionalna ex yu liga.

 

bold1 Zvezdin nivo nije LS, nego LE. Zabole me za Terzica i SNS ekipu i to su svi koji su naucili latinicna slova, mogli da zakljuce pre 6 godina kad je Terzic dosao u klub.

 

bold2 Ne znam odakle ti ideja da me ispunjava radoscu da gubimo od bilo koga pa i od psg, totenhema ili bajerna? Molio bih citat ili izvinjenje jer lazes, hvala.

 

bold3 Znam da nemas pojma, posto ne pratis fudbal i to je jasno kao dan. Ali si ipak pogodio, to su ekipe iz zemalja koji imaju slabije lige po koeficijentu koji racuna UEFA.

 

bold4  potpuno se slazem sa tobom.

 

bold5 ExYu liga ce jako tesko funkcionisati, jer je niko ne zeli. Cak je Hrvati manje zele od nas.

Link to comment
Just now, Apollo Creed said:

 

Pa te 2 su i jedino bile bitne do sada.

O snazi Omonije...ono ne znam šta bih rekao, ispod prosečan tim,po svemu duplo lošiji od nas... Oly ih je izbacio još kući i snažno ih je bolelo da jure pobedu tamo,a moćni Ciprani im ne bi dali gol da se igralo još 5 dana.

 

 

I nama su taj jedan dali slucajno, dok smo imali snage pokazali smo da smo bolji tim od njih. Kao sto sam rece, Olimpijakos ih je izbacio kuci. Mi tu priliku nismo ni imali. Da ne pricam da ni mi nismo Olimpijakos. O tome pricam sve vreme, taj stav "koji smo mi kurac od ekipe, evo Olimpijakos ih je izbacio u dve utakmice a mi nismo mogli na jednoj i to na gostujucem terenu". Niti je Omonija krsh od tima niti smo mi Olimpijakos.

Link to comment

et milosh

da bih lagao, morao bih da tvrdim nesto. samo sam te pitao u cemu vidis toliku neophodnost igranja lige sampiona. takmicarski nismo konkurentni, a ni finansijski to nije presudno za klub jer pare ne ostaju klubu vec zavrsavaju u privatnim dzepovima.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

et milosh

da bih lagao, morao bih da tvrdim nesto. samo sam te pitao u cemu vidis toliku neophodnost igranja lige sampiona. takmicarski nismo konkurentni, a ni finansijski to nije presudno za klub jer pare ne ostaju klubu vec zavrsavaju u privatnim dzepovima.

 

Aha, znaci bolje je da igramo u nekoj bednoj ligi i da nazadujemo jos vise, nego da se borimo za LS i igramo LE kad god mozemo? Ili mislis da ce Terzic i SNS ekipa biti doveka na vlast i u Zvezdi pa ce krasti kad god mogu? Ja ne mislim nego sam siguran da nece.

 

U Zvezdi se uvek kralo i  uvek se iznosilo u dzakovima, i pre i posle Barija i pre i posle LS i LE. To je jednostavno tako, dokle god nema tuzioca i policije koji bi to resile na jedini moguci nacin.

 

Tako da mi je bitnije da se Zvezda bori za LS i LE,  bez obzira na pljacku ili takmicarsku konkurenciju. Videcemo ove sezone, da li smo dorasli LE. Prvo da izbacimo Ararat, pa cemo videti koji nam je nivo. Mozda je ispod Ararata, a mozda je nivo proleca u Evropi, ko zna.

 

 

Link to comment

ti si se ovde namestio, ali moja poenta je sira. ljudi masovno padaju u bedak (na celu sa mafijom koja vodi klub i koja je igracima otela ono sto posteno zaradjuju) jer nije izborena liga sampiona. kao da smo rodjeni u njoj, a nas tamo nije bilo cetvrt veka, pa nista, ziveli smo i bez toga. moze se ziveti i u toj ligi konferencija, imati dobar tim, igrati dobar fudbal, kao sto se moze igrati kriminalan fudbal u ligi sampiona sto smo imali prilike da vidimo u prethodne dve godine. i sada neko treba da presudjuje dejanu stankovicu, jer mozes misliti, nije ispunio ocekivanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...