Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

48 minutes ago, Plajvi said:

Speaking of najgore Zvezdine tekme, sad sam se setio Rena i PSV-a, majko mila izgledalo je kao da smo Grenobl/RBC Rozendal. Ovo sto je Miloe dobio po picki je bilo od 4 finaliste LS u 2 sezone, ono je... ne znam. 

Da dodam jos i Zenit i CSKA Kiev. 

 

Protiv Rena jeste bila blamaza. Nismo znali gde bijemo. 

 

Protiv PSVa ne bih bas nazvao blamazom. Jeste bilo 5-0, al smo prvu dobili u Beogradu 3-2, a PSV je bio brutalno jak, pa je te sezone ispao u polufinalu LS od Milana zbog gola u gostima. 

 

Mada sama utakmica jeste bila horor. Van Bomel nam je rano dao gol, pa je Bisevac fasovao crveni i onda su nas sastavili sa zemljom. Ipak, po meni grdje je bilo gledati gazaenje od strane PSGa i Totenhema... 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, adasevic said:

 

Protiv Rena jeste bila blamaza. Nismo znali gde bijemo. 

 

Protiv PSVa ne bih bas nazvao blamazom. Jeste bilo 5-0, al smo prvu dobili u Beogradu 3-2, a PSV je bio brutalno jak, pa je te sezone ispao u polufinalu LS od Milana zbog gola u gostima. 

 

Mada sama utakmica jeste bila horor. Van Bomel nam je rano dao gol, pa je Bisevac fasovao crveni i onda su nas sastavili sa zemljom. Ipak, po meni grdje je bilo gledati gazaenje od strane PSGa i Totenhema... 

 

Plus se :ziga: povredio pred revans.

Link to comment

Pala je konačna odluka, Crvena zvezda će plej-of meč za plasman u grupnu fazu Lige Evrope igrati u Jerevanu! UEFA je procenila da ne postoje bezbednosni rizici i poručila srpskom šampionu da može da krene na put.

Ovu informaciju potvrdili su i crveno-beli na svom zvaničnom tviter nalogu.

Link to comment

Nikozija je za Zvezdu bolja opcija iz vise razloga: parvo, ne igra se u ratnoj zoni; drugo, bliza destinacija; trece, epidemilooska situacija mnogo bolja nego u Jermeniji; cetvrto, nema problema sa vizama za nase fudbalere; peto, poznat teren, poznat stadion, normalna nadmorska visina, igra se kasno uvece kada su meteoroloski uslovi povoljniji nego u toku dana.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...