Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

to sa monpeljeom u sofiji je jedna od najgorih zvezdinih utakmica otkad ja pratim, isto to vece je smenjen miloljub ostojic i dosao muslin, koji je zamalo izbacio monpelje u revansu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Kako je 1 Miloljub faking Ostojic uspeo da bude trener Zvezde?

I kako je Nefci mogao da dodje pre Monpeljea? Da sad ne vadim lenjir, ali mi se cini da je njima jos dalje, nisu valjda busom dosli iz Bakua? I Partizan je igrao kod kuce protiv Spartaka tada isto. 

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Kako je 1 Miloljub faking Ostojic uspeo da bude trener Zvezde?

I kako je Nefci mogao da dodje pre Monpeljea? Da sad ne vadim lenjir, ali mi se cini da je njima jos dalje, nisu valjda busom dosli iz Bakua? I Partizan je igrao kod kuce protiv Spartaka tada isto. 

 

miloljub je osvojio laznu titulu sa obilicem, pa je cak i dzaju prevario da je trener, a prvi dzaja je trebalo da zna kakva je bila ta obiliceva titula.

bili su suspendovani letovi sa zapada, jer su nam oni drzali sankcije. sa istoka su mogli da dodju.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Speaking of najgore Zvezdine tekme, sad sam se setio Rena i PSV-a, majko mila izgledalo je kao da smo Grenobl/RBC Rozendal. Ovo sto je Miloe dobio po picki je bilo od 4 finaliste LS u 2 sezone, ono je... ne znam. 

Da dodam jos i Zenit i CSKA Kiev. 

Link to comment
48 minutes ago, Nikodije said:

igralo se i u vladikavkazu 95, a cecenija blizu.

doduse nisam siguran da li su ligu sampiona igrali u vladikavkazu, ili su pomerili u moskvu

I Italija je 8.10.1995  igrala u Splitu kvalifikacije a nedaleko od Splita se je opasno pucalo po Bosni. A Hajduk je protiv Ajaksa igrao u Ljubljani kakav bre Split. @Hamlet Strašni

Edited by Cash
Link to comment
5 minutes ago, Cash said:

I Italija je 8.10.1995  igrala u Splitu kvalifikacije a nedaleko od Splita se je opasno pucalo po Bosni. A Hajduk je protiv Ajaksa igrao u Ljubljani kakav bre Split. @Hamlet Strašni

 

hajduk je protiv ajaksa igrao u ljubljani 93 u kupu uefa, marta 95 se igralo u splitu, cetvrtfinale lige sampiona

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

hajduk je protiv ajaksa igrao u ljubljani 93 u kupu uefa, marta 95 se igralo u splitu, cetvrtfinale lige sampiona

93 kpk

 

celu tu 94/95 evopske utakmice su igrali u splitu

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

hajduk je protiv ajaksa igrao u ljubljani 93 u kupu uefa, marta 95 se igralo u splitu, cetvrtfinale lige sampiona

E to nisam znao. Znam da se je 1 radni kolega hvalio kako je u Ljubljani gledao veliki Ajaks. Nisam znao da su igrali 2 puta u 2 godine. 

Link to comment

Problem će ipak biti rešen, jer u ambasadi uveravaju da im je prosto pao sistem  :lolol:  za afričke zemlje, ali bi Kanga svakako trebalo da vizu dobije na aerodromu u Jermeniji.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...