Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

igralo se i u vladikavkazu 95, a cecenija blizu.

doduse nisam siguran da li su ligu sampiona igrali u vladikavkazu, ili su pomerili u moskvu

Edited by Nikodije
Link to comment

ne samo 95 igrao je hajduk kuci i ranijih godina

dinamo mislim da je bio kaznjen nesto, dal okser ili sta vec

 

 

rat u hrvatskoj se na terenu zavrsio krajem 1991, od tad pa do bljeska maja 95 nije bilo ratnih dejstava osim sporadicnih akcija hrvatske strane (maslenica, medacki dzep, miljakovacki plato...)

ne znam kakva je zvanicno bila situacija, ali definitivno nije bila opsta mobilizacija u hrvatskoj i slicno

Link to comment
9 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Играло се са Грасхоперсом на Маракани неколико дана после пада Крајине...

 

Grashopers je bio prvo kolo 1990 godine.. a Ksamaks je bio posle pada krajne u avgustu.

 

FUDBAL-CRVENA-ZVEZDA-KSAMAKS-08-08-1995_

 

 

 

A opet nije bilo ratno stanje na teritoriji Srbije.

Edited by Milosh76
Link to comment

koliko god ne bih voleo da sam u kozi onog ko je morao da donese odluku, drago mi je sto se igra u jermeniji...

 

[media]

 

Edited by Bright Billy
Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

igralo se i u vladikavkazu 95, a cecenija blizu.

doduse nisam siguran da li su ligu sampiona igrali u vladikavkazu, ili su pomerili u moskvu

 

u vladikavkazu, samo sto nije 95, avgust 96 i poraz od rendzersa 2-7 u kvalifikacijama, jos uvek je trajalo raspamecivanje™ cecenije.

Link to comment

Ispadanje. Debeli profa zakuv'o. 

Ovo je stvarno besmisleno. Sto bese Lids, Lion i Monpelje nisu imali kohones da igraju ovde? Narocito mi nije jasno za Lids i Monpelje, i kako je Mec imao muda mesec dana ranije? Fufice zauvek. 

Edited by Plajvi
Link to comment

lion je bio oktobar 98, bas tih dana je bilo intenzivne price da krece bombardovanje nato koje je u zadnji cas odlozeno za prolece. kada je mec igrao, jos uvek se nije pricalo o bombardovanju.

lids i monpelje su bili u septembru 99, tada jos nije bilo letova ka bg, tek u januaru 2000 su krenuli letovi.

 

fufice su bili iz lestera u septembru 2000, oni su mogli da igraju u bg, ali im se izaslo u susret da ne igraju.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...