Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

14 minutes ago, Bright Billy said:

ako se sad ovi kgbovci ne otvore za simic veljka onda stvarno... 

Taj nam Veljko treba jer po nekakvim UEFA zahtevima postoji minimalan broj igraca u timu koji su potekli u klubu.  Veljko je jedan od njih a druga dvojca su cini mi se Gavric i treci golman Copic.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Taj nam Veljko treba jer po nekakvim UEFA zahtevima postoji minimalan broj igraca u timu koji je potekao u klubu.  Veljko je jedan od njih a drugi su cini mi se Gavric i treci golman Copic.

 

Link to comment

Ja bih pristao na sve što zadooljava bezbednosne uslove za naše igrače. Ja ne bih volo da mi zagorčavamo situaciju i život Jermenima (ili Azerima da su oni u pitanju) ni milimetar više nego što zahteva bezbednost naše delegacije. I mi smo bili u istoj situaciji i kapiram da običnom svetu tamo znači  da se igra fudbal u njihovom gradu/ zemlji da bi dobili makar malo osećaja normalnosti u vremenima koja su grozna za njih. Odvratno bi mi bilo da izgube bez borbe.

Link to comment

ako uefa govna donesu odluku da se igra tamo, tamo ce se i ici..

al je neverovatno da uefa govna uopste i razmatraju da igra tamo.. nisu dzabe govna, serem im se u usta iskrivljena.:default_coffee:

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Mondo navodno zvao nekog u UEFA i oni im rekli "UEFA pažljivo prati situaciju i plan je da utakmica bude odigrana kako je prvobitno planirano", rečeno je našem portalu.

 

Nista onda, da ih spakujemo u nas carter pa mogu pazljivo da prate situaciju sa lica mesta.

Link to comment
11 hours ago, Milosh76 said:

Mondo navodno zvao nekog u UEFA i oni im rekli "UEFA pažljivo prati situaciju i plan je da utakmica bude odigrana kako je prvobitno planirano", rečeno je našem portalu.

 

Baš zamišljam taj razgovor...:Jova:

Link to comment

Posle mnogo spekulacija i nepoznanica oko toga da li će se i gde odigrati plejof za Ligu Evrope između Ararata i Crvene zvezde, danas je stigla i zvanična potvrda iz Niona.

UEFA je odlučila da se meč odigra 1. oktobra od 18 časova po lokalnom vremenu (16 časova u Srbiji) u Jerevanu, saznaje RTS.

Iz Zvezde su ranije već najavili da su spremni za put u Jermeniju, te da "crveno-beli" ni na koji način ne žele da zloupotrebe situaciju u kojoj se našla ta država.

Jermenija je proglasila vanredno stanje zbog sukoba sa Azerbejdžanom u Nagorno-Karabagu, pa su mnoge manifestacije već otkazane.

Kao potencijalno rešenje spominjao se Kipar, ali se odustalo od toga.

Meč će biti odigran po planu jer vlasti garantuju bezbednost srpskoj ekspediciji, u suprotnom UEFA ne bi donela ovakvu odluku.

U ovim trenucima, ekspedicija Crvene zvezde obavlja testiranja na koronavirus, a u sredu će čarterom krenuti put glavnog grada Jermenije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...