Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, Bright Billy said:

u kom momentu i zbog cega je koroman bas ovolko odlepio? 

   Mislim da ima neke veze sa otkazom iz Smedereva, od tada poliva na sve strane. E, sad, šta se tu dešavalo pojma nemam. Svi oni krenu u krstaški rat kad im se uskrati nešto zašta sami smatraju da im pripada. Kao Velja i Koridori. Ikodinović je takođe odličan primer. 2017. je potpisom podržao Vučića, a sad je progledao. Šta li njemu nije bilo jasno pre 3 godine, a sada jeste? 

 

Link to comment

Utakmica koju Crvenu zvezdu vodi u grupnu fazu evropskog takmičenja. Ključna utakmica u sezoni. Sa ključnim čovekom na terenu. Prema pisanju Sportskog žurnala El Fardu Ben se oporavio od povrede zbog koje nije trenirao sa ekipom tokom mini priprema za vreme reprezentativne pauze.

Link to comment
On 7.9.2020. at 20:05, Milosh76 said:

Aleksandar Katai, povredio je primicač na jučerašnjem treningu u Vrdniku, pa je neizvestan za meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa Omonijom u Nikoziji (sreda 16. septembar, 17.00).

 

Snimak koji je Zvezdina desetka odradila danas po povratku u Beograd pokazao je da je da nema velikog oštećenja, ali je jasno da je neophodno mirovanje i da Katai neće biti u konkurenciji za derbi sa Čukaričkim na Banovom brdu (petak, 19.00).

 

Samo nam je to "trebalo"

 

Deju suza krenula.

Link to comment
On 7.9.2020. at 15:47, adasevic said:

Izgleda da je novi napadac neki Italijan iz Bolonje, sto je igrao u Perudji prosle godine i dao 3 gola... ima 29 godina... Falcineli... Zvuci kao da cemo da placemo za Tomeneom... Al Miha ga poslao...

 

I posle kada kažem da bi prosečan forumaš bolje vodio klub i kadrovsku politiku moje reči bivaju primljene s nipodaštavanjem :cry:

 

Link to comment

Pazi, to je generalno opsti utisak koja god prava da nam se nacrta prethodnih 20 godina. Da li je to bas tako jednostavno verujem da nije, ali imamo primere da to moze i mnogo gore. Odnosno da se drpa a da pride ne mozemo da pobedimo ni ekipu iz skolskog dvorista... Prosecan forumas bi mogao da se igra menadzera, u realnom vremenu bi ga zajasili razni menaDJeri, navijaci, krinimalci, politicari, pa ne bi znao gde bije. Cisto sportski, poptuno si u pravu, al sport je danas svasta nesto osim sporta... Ja iskreno verujem da u ovim uslovima normalan covek tesko da moze da uspesno vodi neki sportski klub. Odnosno moze neki pijani Rus ili ludi seik kome svi gore navedeni ne bi mogli ni da primirisu, a kamoli da mu se mesaju u bilo sta, ali takvog kod nas bas i nema. 

 

Ovaj zabar je na prvu loptu za hvatanja za glavu. Nje ni mlad, nesto ne vidim da ima neki extra kvalitet, statistika je pre za sakrivanje nego za pohvalu, a opet je ta Bolonja platila 7m evra da bi ga dovela iz Sasuola pre 2 godine... Moze da bude da je bila neka kombinacija, al ajde da ga vidimo prvo. Prethodni su imali bolje CVjeve pa se nisu bas proslavili. Od ovog u startu nista ne ocekujemo, pa ako iznenadi puna kapa :)

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

Pazi, to je generalno opsti utisak koja god prava da nam se nacrta prethodnih 20 godina. Da li je to bas tako jednostavno verujem da nije, ali imamo primere da to moze i mnogo gore. Odnosno da se drpa a da pride ne mozemo da pobedimo ni ekipu iz skolskog dvorista... Prosecan forumas bi mogao da se igra menadzera, u realnom vremenu bi ga zajasili razni menaDJeri, navijaci, krinimalci, politicari, pa ne bi znao gde bije. Cisto sportski, poptuno si u pravu, al sport je danas svasta nesto osim sporta... Ja iskreno verujem da u ovim uslovima normalan covek tesko da moze da uspesno vodi neki sportski klub. Odnosno moze neki pijani Rus ili ludi seik kome svi gore navedeni ne bi mogli ni da primirisu, a kamoli da mu se mesaju u bilo sta, ali takvog kod nas bas i nema. 

 

Ovaj zabar je na prvu loptu za hvatanja za glavu. Nje ni mlad, nesto ne vidim da ima neki extra kvalitet, statistika je pre za sakrivanje nego za pohvalu, a opet je ta Bolonja platila 7m evra da bi ga dovela iz Sasuola pre 2 godine... Moze da bude da je bila neka kombinacija, al ajde da ga vidimo prvo. Prethodni su imali bolje CVjeve pa se nisu bas proslavili. Od ovog u startu nista ne ocekujemo, pa ako iznenadi puna kapa :)

 

 

 

 

     Izgleda da jeste bila kombina, negde sam video da je u istom prelaznom roku iz Bolonje u Sasuolo prešao igrač za, pogađate, 7 miliona evra. Vrv je odrađeno zbog provizija. 

      Svejedno, slažem se da je jedino ispravno  dati mu grejs period da pokaže šta zna. Imamo posle čitavu godinu da ga pljujemo.

Link to comment

Možda sam ja preterano veliki optimista, ali rezonujem da čovek nije ni doveden da bude zakucan u prvoj postavi, već da će tokom jeseni (u zavisnosti da li stignemo do grupnog dela u Evropi) da se vrte Boakye i Žabar kao jedna opcija ili Ben, po potrebi. Po logici stvari, Boakye bi trebalo da ima i više nego dovoljno motivacije da grize tokom jesenjeg dela u Evropi (ako je bude), jer mu je to savršen izlog pred kraj ugovora. A Žabar na pozajmici i neko od klinaca bi trebalo da budu dovoljni na proleće. Ako je glavni razlog ove pozajmice da se investira na mestima gde smo još tanji, to je skroz OK. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...