Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Aleksandar Katai, povredio je primicač na jučerašnjem treningu u Vrdniku, pa je neizvestan za meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa Omonijom u Nikoziji (sreda 16. septembar, 17.00).

 

Snimak koji je Zvezdina desetka odradila danas po povratku u Beograd pokazao je da je da nema velikog oštećenja, ali je jasno da je neophodno mirovanje i da Katai neće biti u konkurenciji za derbi sa Čukaričkim na Banovom brdu (petak, 19.00).

 

Samo nam je to "trebalo"

Link to comment
41 minutes ago, Milosh76 said:

Aleksandar Katai, povredio je primicač na jučerašnjem treningu u Vrdniku, pa je neizvestan za meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa Omonijom u Nikoziji (sreda 16. septembar, 17.00).

 

Snimak koji je Zvezdina desetka odradila danas po povratku u Beograd pokazao je da je da nema velikog oštećenja, ali je jasno da je neophodno mirovanje i da Katai neće biti u konkurenciji za derbi sa Čukaričkim na Banovom brdu (petak, 19.00).

 

Samo nam je to "trebalo"

 

Hvala Tei Katai sto se posle mnogo susnih godina rec "primicac" na velika vrata vratila u recnik ubogog navijaca Zvezde.

Link to comment

Mada nema direktne veze sa Zvezdom, osetio sam potrebu da ostavim ovaj video gde Mourinho priča o uticaju lidera u timu, pošto mislim da je to jedna od glavnih stvari (osim očiglednih stvari, kao što su pojačanja na određenim pozicijama) koja nedostaje ovom timu. Ne ulazeći u karakterne osobine vođe, već prvenstveno kao osobe koja će biti u stanju da u kritičnim trenucima meča, bude taj galvanizijući faktor koji bi trebalo da pokrene tim. Borjan, po prirodi svoje pozicije u timu, to nije. A da budem potpuno iskren, i ne deluje mi kao vođa, više kao "duša tima". 

 

Edited by Hobbit slayer
  • +1 1
Link to comment

Krstičić kad odlepi u Austriji, Vujadin kad krene da pegla Smolova i Degenek kad tera u kurac tribinu na penalima u Danskoj. :hail: Ko će ove godine da podivlja? 

Link to comment

Dragi naš Vladimire Vladimiroviču Putin, kao bivši sportista i dugogodišnji fudbaler ruskih najvećih klubova, kao časni Srbin, imam ljudsku obavezu da vam napišem par recenica. Želeo bih pre svega da znate da je srpski narod uz Vas i da voli našu majku Rusiju. Ovu blamažu koju smo doživeli u USA, kao građani Srbije, od našeg nesposobnog i bolesnog predsednika Aleksandra Vucića, je samo deo blamaža koji srpski narod proživljava u njegovoj diktaturi - napisao je Koroman na FB i nastavio...

 

:smiley_hail:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

"Nedopustivo je da se Koroman, kao bivši i neostvareni trener meša u politiku i poziva na bunt i revolt navijačkih grupa, pogotovu u ovom trenutku koji je krucijalan za Srbiju. Koroman svoje lične neuspehe želi da pripiše predsedniku Srbije, zbog čega poziva navijačke grupe i sportiste na linč predsednika Srbije. Jedini cilj je da izazove nemire na ulicama, u trenutku kada naša zemlja trpi ogromne pritiske. Uvek sam bio mišljenja da politika nema veze sa sportom i da mi sportisti ne treba da sejemo mržnju nego da budemo primer mladima koji žele da krenu stopama šampiona", istakao je Goran Drulić.

 

:jerry:

  • Hvala 1
Link to comment

Na stranu pisma, ali šta će se desiti sa uramljenim fotkama sa Putinom, u muzeju i po kancelarijama? :sad: Neće nam valjda Trampara dolaziti u posetu stadionu, u okviru predizborne kampanje? 

Edited by Hobbit slayer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...