Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Plajvi said:

Video sam Ivanića jutros, trčkara po keju u NS. Ima mnogo jake listove, glava mu je još veća a ramena još manja nego na tv-u. :)

:lol:

1 minute ago, fandorin said:

   Zavaljali smo Vulketa za 800 soma (toliko je trenutno) + bonusi i 20%. Nešto mi to malo. 

cuti dobro je.. na kraju ce ispasti da je za transfer placeno 200k, a bonus je 800k ako crotone bude u prva 4..:fantom:

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

   Zavaljali smo Vulketa za 800 soma (toliko je trenutno) + bonusi i 20%. Nešto mi to malo. 

Nije bas malo.  Vulic je rezervna opcija (vrlo dobra) uveznom redu.  Ne ocekujem da za Zvezdinu rezervu neko da vise.  Meni je zao sto odlazi jer je dobar igrac kada udje u igru sa klupe.  Medjutim, Vulic verovatno zeli da, osim zarade, isto tako bude u startnoj postavi tima za koji igra.

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Nije bas malo.  Vulic je rezervna opcija (vrlo dobra) uveznom redu.  Ne ocekujem da za Zvezdinu rezervu neko da vise.  Meni je zao sto odlazi jer je dobar igrac kada udje u igru sa klupe.  Medjutim, Vulic verovatno zeli da, osim zarade, isto tako bude u startnoj postavi tima za koji igra.

    Da, može i tako da se posmatra. Ali, ponoviću, ako je Pavlović koštao 10 miliona evra onda deluje malo. 

Link to comment

Slazem se da je razlika velika.  Jedan od razloga je da je prvo Pavlovic bio standardan starter i drugo da Srbiju poslednjih deceniju-dve bije glas da proizvodi dobre defanzivce (Vidic, Ivanovic, Kolarov, Savic, Maksimovic (bljak),...), dok su kretori igre koji dolaze iz Srbije mnogo redji.

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

    Da, može i tako da se posmatra. Ali, ponoviću, ako je Pavlović koštao 10 miliona evra onda deluje malo. 

 

Pre godinu dana Vulic je trebalo da ide na pozajmicu u neku srbijansku vukojebinu ali je odbio i ostao u klubu. Kakvom klubu su ga italijani platili 800.000 mnogo su ga platili.

Link to comment
31 minutes ago, harper said:

 

Pre godinu dana Vulic je trebalo da ide na pozajmicu u neku srbijansku vukojebinu ali je odbio i ostao u klubu. Kakvom klubu su ga italijani platili 800.000 mnogo su ga platili.

 

Zar tako o 1 Nišu?:sad:

 

Link to comment

Negde sam procitao da je Vulic dosao u Zvezdu za 200000 evra.  Igrace u malom klubu iz grada u Kalabriji, locranom na samom pendzetu italijanske cizme.  Zvezda da navija da Krotone ne ispadne iz lige a za to ce da dobije jos 200000 evra kao bonus; 800000+200000, nije lose za rezervnog igraca koga su relativno jeftino kupili.  Mene cudi samo da je Vukanovicev transfer iz Napretka u Zvezdu kostao 150000 evra vise od Vulicevog, a ovaj drugi je darovitiji i plemenitiji igrac.

Link to comment

Vulića umjesto u tandemu sa Sanogom, zavaljaše krimosi u Krotone, šteta. 

 

Nevjerovatno je i gdje kupe ovaj šljam što radi prenose na Zvezda tv, gledam prenos derbija kadeta, ovaj što trenutno prenosi je za nekog teškog prinudnog rada, fuj. 

Link to comment

Na kraju će otići u drugi ekstrem, u roku od 3 meseca kad krenu umor, povrede i kartoni da se akumuliraju imaćemo manjak igračkog kadra, i to ne samo na 2 pozicije kao do sada. :laugh:

 

Nisam pratio par dana, šta bi s Babićem? Pročitao sam na šklj portalu da više nije tu, a na istom je izašla i vest da je Tomaneu, pogađajte - propao transfer. :laugh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...