Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

47 minutes ago, levi said:

znači ne može da se putuje ni na Kipar ni u Grčku?  ajde sad Uefo organizuj ovo

 

ni u Mađarsku

 

 

 

kolko kapiram, od ovih blizih zemalja mi mozemo samo u bugarsku... 

Link to comment

Pa, uzevši u obzir da ćemo prvi meč igrati na neutralnom terenu, a da njima prvenstvo počinje tek za dve nedelje, postoji šansa. Samo što bi prvo trebalo da rešimo problem u odbrani. 

Link to comment

qrate svircu sa tim bratstvo, cigani i ostala sranja kad se igra protiv olija. zar nije lepse da je neki sportski susret festival druzenja (kao sto treba da bude) nego klanje i tabanje? 

sad na kosu upoznam lika koji je radio u jednoj pekari, i posle kraceg divana dodjemo na zvezda/oli. brat navija za oli i odmah utrpava u kosu jos kifli, krofni, svega... posle dva dana bio me blam da idem kod njega da kupujem jer je uvek nesto dodavao. nisam hteo da ispadne da ga iskoristavam. meni je to lepo

  • +1 2
Link to comment

U košarci su nas ta bratstva uglavnom koštala i uglavnom bila poligon za nekakva pravoslavisanja i srbovanja gdje se guslalo o svemu sem o događajima na terenu 

Link to comment

Utakmica se igra za 3 nedelje, do tada ce milion stvari da se promeni. Prvo mi da pobedimo Omoniju i obezbedimo LE, posle cemo o Grcima. Verovatno nece biti publike, tako da nece ni biti "bratskog" sranja na tribinama.

Link to comment

Dobar zreb.  Dobili smo protivnika sa kojim smo igrali pre manje od godinu dana i pokazali da mozemo da se nosimo sa njima.  Od svih potencijalnih protivnika, Olimpijakos je bio moj prvi izbor.  Ali da ne tupim dalje, prvo treba da pobedimo Omoniju i da tu utakmicu dobro odigramo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...