Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

12 hours ago, MiddleClass said:

Pogodjen sastav. Idemo bez bekova jer Gobelja nema centarsut.

sto rece jedan nemacki komentator za centarsuteve jednog od bekova iz bundeslige:

"to je kao gledas postansko sanduce ponedeljkom. znas da postar ide i ponedeljkom ali izuzetno retko ces nesto naci u sanducetu"

  • Haha 1
Link to comment

I opet izjave važno je da smo prošli, nema veze igra blabla. I onda se uđe nekim čudom u ligu lš ili le i opet ista priča, dođe derbi i tu igramo ko pi#ke, i tako godinama. A mi da se zadovoljimo sa par utakmica naše lige gde damo 5 komada Radu ili Radniku. Koga god da izvučemo u gostima nemamo šansu, a da odemo slučajno u 4.kolo na dve utakmice isto nema šanse. Mada i bolje da ne uđemo u lš, bilo bi ružno za gledati, le je puna kapa za nas ovakve

Link to comment

Ovo pratimo danas:
18.00h Karabag – Šerif 
18.00h Suduva – Makabi 
18.00h Celje – Molde 
20.00h Legija – Omonija 
20.00h Dinamo Brest – Sarajevo
 

Pobednici ovih duela su nam potencijalni protivnici u 3. kolu. Zreb je u ponedeljak u 12h. Jedan mec, domacin se isto odredjuje zrebom. Pobeda u 3. kolu garantuje grupe LE i plej of za LS (2 meca). Poraz nas vodi u plej of za LE (jedan mec) gde cemo svakako biti nosioci bez obzira na koeficijent.

Edited by Boza_zvani_Pub
  • +1 2
Link to comment

Mislim da Sarajevo nema šanse da dobije u Belorusiji, a i Celje će teško Molde da prođe. Okreni obrni,  Suduva je naša najveća šansa(pri čemu ih uopšte ne podcenjujem) 

Link to comment

Nisam ih gledao, ali meni Dinamo Brest ne deluje kao neki izraziti favorit. OK, igraju na domaćem terenu, ali osim toga mislim da su u pitanju nijanse...

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Bh liga je poluamaterska, čukarički bi bio prvak jbg.. Ne znam kakvo je Sarajevo doduše, ima ex llsl igrača, ali je privatizovano odavno. Hoću reći teško će oni protiv bjelorusa..

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment

Sudeci po pripremama gde je Cukaricki izgubio 2-0 od Borca BL i dobio 2-1 Krupu koja je u zoni ispadanja u Bih tesko da bi Cukaricki bio prvak.

Link to comment

^^ Verovatno si u pravu, ali ako su nešto ove kvalifikacije (kao i završnica prethodne sezone) pokazale, to je da u jednom meču svašta može da se desi. Na kraju krajeva, i mi smo na papiru bili apsolutni favoriti u jučerašnjem meču, pa je situacija na terenu bila prilično neizvesna.

No, da ne ispadne da mračim, uz malo sreće bi trebalo da stignemo do plej ofa, a tada je već mnogo manji pritisak.

Ipak je mnogo lakše očekivati pobednike iz ovih mečeva, nego imati Kopenhagen kao rivala.

 

Karabag/Serif

Legia/Omonia

Brest/Sarajevo

Suduva/Makabi

Celje/Molde

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Sudeci po pripremama gde je Cukaricki izgubio 2-0 od Borca BL i dobio 2-1 Krupu koja je u zoni ispadanja u Bih tesko da bi Cukaricki bio prvak.

Ma ok, kažem to je taj nivo, bio bi među tri. Ne znam kakav je brest, ali ako je nivo ispod batea to je i dalje dovoljno za rutinski prolaz kuci.  

Mislim meni bi bilo drago Sarajevo ili Celje, al ajd vidjećemo sve danas

 

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Link to comment

Legija se posle onog penisovanja pre par godina u LS raspada, vec smo ih izvukli jednom pa ih Trnava sjebala kao nenosilac. I Dudelanz jednom. Mozda ih i Omonija kokne, s njima smo 2x porodili prolaz u proslosti. Jednom pred Leverkuzen, drugi put Robi na penale.
Karabah/Serif - pojma nemam, Karabah nisam gledao bas nikad, Serif sam zadnji put gledao kad su igrali Kadu i Vujadin. Tad su bili bolji od nas, tukli su Vojvodinu u LE.
Brest/Sarajevo - kontam da je Bosna 3x veci jendek od lige nego nasa, i po kvalitetu i po ostalom pratecem sadrzaju™, zacudio bih se kad bi prosli. Za Brest nemam pojma.
Suduva/Makabi - voleo bih da ih naroka Suduva kao i letos i da ih treci put zaredom sredimo. :laugh:
Celje/Molde - Molde prosle godine nit smrdeo nit mirisao, tukli Cukaricki pa ih posle Partizan jedva resio. Sta bi s Olimpijom i Mariborom?

U sustini, kontam da ako igramo u Beogradu idemo dalje da ga jebes, ako ne, sve je moguce. :D
 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...