Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Sjajan pokazatelj koliko smo daleko od ozbiljnog fudbala. Sreca te smo nosioci u trecem kolu pa se necemu mozemo i nadati.  Ovo veceras je blagi uzas.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Ja mislim da Gobeljic uopste nije trebalo da igra.  On je izuzetno limitiran igrac, i tehnicki i takticki, i jedino njegova odanost klubu i pozrtvovanost u igri su kvaliteti ali nedovoljni da mu garantuju mesto u startnih 11.

 

Nevazno je za ovu utakmicu koliko je limitiran, nismo igrali protiv ozbiljnog kluba vec protiv Tirane. Das mu zadatke koje mora da obavi i nista vise od toga, a ne da glumi ludilo u napadu dok po njegovoj strani duva kao na Arktiku. Nama je veceras pozadi mnogo veci problem bio Pankov koji je napravio sve najbolje sanse Tirane, a zbog tog Pankova je Milunovic kao desnjak otisao na levog stopera a Degenek sa stopera na beka. Ja stvarno ne znam sta oni hoce od Gajica, ako nece da ga puste da igra iako je nas najbolji bek, s izuzetkom Rodica kad mu bas nista ne fali, sto je retkost ravna prolasku Halejeve komete, neka ga puste da ide. Jos iz utakmica u nasem prvenstvu je bilo jasno da protiv pojacane odbrane on mnogo vise donosi ekipi u organizaciji napada od Gobeljica. Plus je svaki put kad je Gobeljic igrao na desnom beku Spiridonovic bio najgori igrac utakmice, sve sto je uradio da valja otkako je dosao uradio je u paru sa Gajicem. Na stranu to sto je i Babic duplo bolji igrac od Pankova a ne igra uopste.

 

Drugo, ovo nije bila utakmica za Veljka Nikolica, lose je to Stankovic osetio. Decko se usrao od straha, vise je brinuo o rezultatu nego o svojoj igri. Nadam se da je bar nesto naucio iz svoje vecerasnje bedne i kukavicke predstave.

 

Katai i Kanga sad vec vise nego ocigledno guse jedan drugog, vise mentalno nego igracki. Ponasanje Kataija otkako je Kanga dosao je sramotno, covek ne da loptu nikom. Za onaj sut s roglja van balansa koji je otisao na krov stadiona bih ga zamenio istog momenta. Cetiri igraca smo imali na drugoj stativi od kojih su dvojica bila bez markacije a retardinjo uzima sut za koji je znao jos pre nego sto je sutnuo da nema sansi da ide u okvir gola. To mora pod hitno da se resava jer ne mozemo sebi da priustimo luksuz da nam dva nominalno najbolja igraca u timu budu konstantno medju najgorim igracima na terenu.

 

Takodje, Tomane je dao gol i bio je medju retkima danas koji se zapravo trudio da dobije utakmicu ali on je centarfor za utakmice gde mi ocekujemo da se branimo veci deo meca. Njegove kretnje u 16 su nam nebitne jer gde god da se krece nece dobiti loptu ni od koga, narocito od Kataija, nebitno je i to sto moze da nam odrzi posed guzenjem i zagradjivanjem jer oba krila igraju daleko od njega i jedina mu je opcija iz tog zagradjivanja da padne i iznudi faul. Decko je visak u timu, tako ga tretiraju saigraci i tako su mu i ubili samopouzdanje.

 

Bilo je dosta toga ali moj najjaci utisak je da kad bih ja bio trener Zvezde prodao bih Kataija odmah posle ove utakmice, koliko god da je dobar igrac. On licno je ubio ekipu veceras.

Link to comment

 

9 minutes ago, Milosh76 said:

 

Evo i gola

 


Ovo je jedini prekid i centarsut od bar 10 koji Katai nije usrao. 

A prs'o sam u potpunosti kad je pucao levom 2x s ivice sesnaesterca, jednom jedva dobacio do gola, drugi put u kukuruz, a ljudi mu se nude da odigraju nesto. Iritantan je do jaja.

Pankov ce se slepati na one penale u Kopenhagenu dok je ziv, danas je komotno mogao tragediju izazvati s ona 2 ispadanja. Pod hitno Degenek nazad na CB. Protiv YB tamo je i usrao prvi gol, covek ne ume da se postavi.

Nasi sad ne mogu da se naviknu na 3 izmene, zbog lose odabrane prve postave Tomane je morao da puzi do kraja, u 75' su i on i Nikolic bili na samrti. 

Razumem i pritisak zbog uloge favorita i specificnost jedne utakmice, ali ovo je stvarno... 

  • +1 1
Link to comment

da ne ponavljam, sve je već rečeno, ali potez stankovica (u redu sto je priznao svoju gresku da degenek počne umesto rodica) da izvede degeneka iz igre a ostavi pankova mi je totalni wtf:blink:

  • +1 1
Link to comment

Jos 1 detalj sam primetio, mislim da je Sanogo (nisam siguran) jednom vratio loptu Borjanu, i svi nasi mu trce nazad u krilo i nude se za pas da ne mora da je ispuca u 3 pm - osim fucking Njegosa, koji trci tacno iza njihovog igraca i sakriva se jedini od lopte. Pa majku mu jebem, takav fudbal svako od nas ovde s foruma moze da igra. Da bar pokriva/gradi tog njihovog igraca, ili je ispred njega, ne...

 

Mrzim takve igrace, jedva cekam da ga uvale bilo kome. 

  • +1 1
Link to comment

Kad je zreb za trece? 

Mislim da je ipak bitnije u ovom kolu igrati kod kuce protiv bilo koga nego protiv kesa u gostima. Ove bi u BG resili 3-0, umesto ovako carskim rezom. 

Link to comment

U petak je zreb. U nedelju od 21h igramo sa TSC poslednje kolo pred pauzu, prenos na b92 i na Areni

 

15/16.9 je III kolo kvalifikacija za LS, vikend pre toga sa Cukom na Brdu.


Sledi nam serija teskih utakmica, na srecu je pauza blizu.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...