Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Tomane je kao Ziru u francuskoj reprezentaciji; dobija vazdusne duele, navlaci faulove i zute kartone protivniku, ali sansu i gol postigne tu i tamo.

Link to comment

Mene bi iskreno u ovim godinama bilo sramota da odigram onako kako su veceras odigrali Katai, Gobeljic, Pankov i Spiridonovic. I ostali su bili uzasno losi, Sanogo, Kanga i Degenek su bili tu negde ali ova cetvorica su za samaranje posle utakmice. Ovo je bilo apsolutno sramno izdanje i nezasluzen prolaz. Nemam vise ni snage ni volje za neki duzi komentar, ceo tim osim Tomanea bih kaznio za ovo zajebavanje veceras.

 

Prodati sve sto se moze prodati i dati Banetu Ivanovicu para koliko trazi. Ne samo da nam treba stoper jer s ovom "zabludom Pankov" mora odmah da se prekine, treba nam i neki autoritet na terenu koji ce Kataiju da zavrne usi kad krene ovako bezobrazno da kanali ekipu.

  • +1 3
Link to comment

Na stranu mogućnosti igrača, ja mislim da će nama najveći problem biti što mi u polju (ne računam Borjana) nemamo lidera. Ima tu dosta dobrih igrača, ali kada ponovo dođu ovakvi momenti protiv jačih timova trebaju nam cojones. A bojim se da se to ne kupuje...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Naslov jednog tabloidnog portala: "Borjan i Tomane povukli Zvezdu iz ambisa za pobedu u Albaniji".  Kog ambisa?  Kakvo blebetanje i prodavanje magle radi tiraza. 

 

Mogli su da nas nakantaju, tri odlične šanse, više sreće no pameti.

Link to comment
1 minute ago, Hobbit slayer said:

Na stranu mogućnosti igrača, ja mislim da će nama najveći problem biti što mi u polju (ne računam Borjana) nemamo lidera. Ima tu dosta dobrih igrača, ali kada ponovo dođu ovakvi momenti protiv jačih timova trebaju nam cojones. A bojim se da se to ne kupuje...

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Pa za to je Kanga projektovan.

Link to comment

Povratkom Ivanica i Rodica, tim je zaigrao bolje, onako kako je igrao do sada.  Tako se zavrsio Stankovicev neuspeli eksperiment sa Degenekom.  Da je Rodic igrao od pocetka, mislim da bismo dali gol jos u prvom poluvremenu.  Ne zato sto je Rodic wunder-igrac, vec zato sto sa njim Katai dobro saradjuje i sa njim je nasa leva strana opasnija po gol protivnika. 

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Mene bi iskreno u ovim godinama bilo sramota da odigram onako kako su veceras odigrali Katai, Gobeljic, Pankov i Spiridonovic. I ostali su bili uzasno losi, Sanogo, Kanga i Degenek su bili tu negde ali ova cetvorica su za samaranje posle utakmice. Ovo je bilo apsolutno sramno izdanje i nezasluzen prolaz. Nemam vise ni snage ni volje za neki duzi komentar, ceo tim osim Tomanea bih kaznio za ovo zajebavanje veceras.

 

Prodati sve sto se moze prodati i dati Banetu Ivanovicu para koliko trazi. Ne samo da nam treba stoper jer s ovom "zabludom Pankov" mora odmah da se prekine, treba nam i neki autoritet na terenu koji ce Kataiju da zavrne usi kad krene ovako bezobrazno da kanali ekipu.

To je teze nego proci dalje u 3. kolu.

Link to comment

Sad imamo 2 sanse za LE... ako izgubimo u III kolu idemo u plejof za LE, ako prodjemo III kolo imamo LE u dzepu i borimo se za LS.

 

To je bio cilj ove utakmice. Uzasno smo odigrali, sramotno i ispunili cilj. Veci je problem sto nam je odbrana uzasna i sto bez Bena licimo na seosku ekipu. Katai previse sili loptu, Kanga hoce, al nema snage ni za 45 minuta.

 

Bice ovo dobro uz 2 pojacanja, stoper i napadac.

 

 

Link to comment
  Pa za to je Kanga projektovan.

 

Da, Kanga ima cojones i tehničke sposobnosti, ali nije osoba oko koje će se okupiti tim. Na stranu što je stranac, nije vrsta osobe (barem meni ne deluje) koji bi bio u stanju da povede tim. Takođe, stičem utisak da je samo pitanje vremena kada će doći do sranja između njega i Kataia, a ne znam da li će Deki biti u stanju to da hendluje na pravi način.  

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Povratkom Ivanica i Rodica, tim je zaigrao bolje, onako kako je igrao do sada.  Tako se zavrsio Stankovicev neuspeli eksperiment sa Degenekom.  Da je Rodic igrao od pocetka, mislim da bismo dali gol jos u prvom poluvremenu.  Ne zato sto je Rodic wunder-igrac, vec zato sto sa njim Katai dobro saradjuje i sa njim je nasa leva strana opasnija po gol protivnika. 

 

Stankovic je veceras imao niz neuspelih eksperimenata i generalno je jako lose pripremio i igrace i taktiku. Jedino sto moze da ga opravda je izostanak Bena zbog povrede. Dovoljno je videti sve nase kvalifikacione utakmice otkako je Ben dosao u klub pa razumeti koliko je on vazan u do or die situacijama. U toj konkretnoj situaciji trebalo je bekove da igraju Gajic i Gobeljic a unutra Milunovic i Degenek. Nije bilo nikakve potrebe za izmisljanjem tople vode sa Pankovom koji je veceras 'ladno mogao da nas izbaci, a Gobeljicu je, za razliku od Degeneka, svejedno na kojoj bekovskoj poziciji igra.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Stankovic je veceras imao niz neuspelih eksperimenata i generalno je jako lose pripremio i igrace i taktiku. Jedino sto moze da ga opravda je izostanak Bena zbog povrede. Dovoljno je videti sve nase kvalifikacione utakmice otkako je Ben dosao u klub pa razumeti koliko je on vazan u do or die situacijama. U toj konkretnoj situaciji trebalo je bekove da igraju Gajic i Gobeljic a unutra Milunovic i Degenek. Nije bilo nikakve potrebe za izmisljanjem tople vode sa Pankovom koji je veceras 'ladno mogao da nas izbaci, a Gobeljicu je, za razliku od Degeneka, svejedno na kojoj bekovskoj poziciji igra.

Ja mislim da Gobeljic uopste nije trebalo da igra.  On je izuzetno limitiran igrac, i tehnicki i takticki, i jedino njegova odanost klubu i pozrtvovanost u igri su kvaliteti ali nedovoljni da mu garantuju mesto u startnih 11.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, beeva said:

Jel sa Banetom ima ikakvih pregovora uopšte?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

Verujem da ce kod nas ako udjemo u LS

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...