Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

K&K, dva najbolja Zvezdina igraca totalno podbacili, kao i trener Stankovic postavkom igre u 1. poluvremenu.  Gobeljic je los igrac i tu mora da se nadje neko bolje resenje (Gajic, koji do sada nije mnogo pokazao).  Degenek neka igra ono sto je do sada igrao.  Bez eksperimentisanja.

Link to comment
3 minutes ago, pasha said:

Ovo je toliko lose da mi uopste nije jasno kako je CZ prosla.

Ne zna se da li je gora fizicka sprema igraca CZ, koncetracija, soliranja...stvarno ne znam da opisem sta sam gledao.

Kada su dobro igrali, ni da pisnete.  Sada ste se razgoropadili zbog toga sto je Zvezda losom igrom povredila vas istancan osecaj za dobar fudbal.

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

 

Da.

 

4 minutes ago, renne said:
6 minutes ago, Zlurad said:
Jel vam trece kolo ako pobedite idete u Ligu Evrope, bez obzira sta se desi posle? Ne pratim.

Tako je

 

Blagodarim.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Kada su dobro igrali, ni da pisnete.  Sada ste se razgoropadili zbog toga sto je Zvezda losom igrom povredila vas istancan osecaj za dobar fudbal.

 

Izvinjavam se.

Link to comment
Ovo je toliko lose da mi uopste nije jasno kako je CZ prosla.

Ne zna se da li je gora fizicka sprema igraca CZ, koncetracija, soliranja...stvarno ne znam da opisem sta sam gledao.

Gledao si kup utakmicu u koju staje sezona. Oni sto sad vredjaju igrace nemaju pojma o fudbalu kao ni oni koji su ocekivali laganicu.

Svaka im cast, ove utakmice se ne igraju nego dobijaju.

 

  • Haha 1
Link to comment
Just now, samo_opusteno said:


Gledao si kup utakmicu u koju staje sezona. Ovi sto vredjaju igrace i sad bi ih slali na sklekove nemaju pojma o fudbalu kao ni oni koji su ocekivali laganicu.
Svaka im cast, ove utakmice se ne igraju nego dobijaju.

 

Evo vec tri sezone isto. I trese se musema...

Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Tomane bi umro posle trećeg (skleka, ne serije).

 

Moguce s obzirom da se na kraju i povredio, a uspeo je da iznudi 2 ili 3 zuta kartona, dosta lopti je zadrzao, uz uzasan vezni red uspeo je gol da postigne iz jedne jedine sanse. Ona lopta je mogla da ode bilo gde, recimo kao Rodic koji je gadjao golubove.

 

Nije Tomane toliko los, koliko ga vise navijaci. Naprotiv, verujem da odradjuje bar 90% onoga sto mu Stankovic govori da treba da radi.

Danas ni Kanga ni Katai ni NIkolic ni kasnije i Ivanic nisu bili na nivou, naprotiv, jako su lose odigrali, pogotovo prva dvojica.

Sanogo je odigrao standardno, ali je i pored toga bio drugi ili treci najbolji na terenu uz Borjana i Tomanea.

Link to comment

    Samo je prolaz dobar. Ivanić je bio ok, bolji smo bili s njim nego bez njega. I Sanogo se podigao u 2. poluvremenu. Pankov je užasno nesiguran, 2 puta je lagano ispao protiv albanske ekipe. Bekovi su ofanzivno bili potpuno neupotrebljivi. Spiridi se iz petnih žila trudi da mi se načisto smuči evo već 5. utakmicu. Kanga je bio vrv i najgori uz Pankova, ali se slažem da ga vredi čekati. Tomane na kraju MOTM. 

Link to comment

Naslov jednog tabloidnog portala: "Borjan i Tomane povukli Zvezdu iz ambisa za pobedu u Albaniji".  Kog ambisa?  Kakvo blebetanje i prodavanje magle radi tiraza. 

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Sanogo, Tomane i Milunovic dobri. Borjan najbolji.

 

osim Sanoga, drven sa loptom, u odbrani svaki start na ivici žutog kartona

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...