Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Sta koji kurac mi igramo, mislim da ni igracima na terenu nije jasno. Cela desna strana moze komotno da izadje s utakmice, Nikolic se usrao, Gobeljic i Spiridonovic mu izgleda dali sinoc po Skenderbegu. Katai nikom ne da loptu, Kanga bez ambicija. Tomane padavicar, Sanogo ispizdeo. Katastrofa.

Link to comment

Prvih 10-15 minuta Tirana je bila nervozna i respektovala Zvezdu.  Posle su se stabilizovali, drze nas daleko od njihovog kaznenog prostora a imali su dve dobre sanse.  Zvezdin sredni red ne radi.  Bekove nemamo.  Katai pokusava sam.  Samo jedna sansa bez suta u okvir gola.  Ko ovde prvi da gol, taj verovatno prolazi dalje.  A nisam siguran da ce to da bude Zvezda.

 

Dokle ce Borjan da bude Zvezdin najbolji igrac u utakmicama LS?

Link to comment

Stankoviceva rekombinacija tima sa Degenekom je izgleda vise zbunila Zvezdine igrace nego Tiranine.  Stankovic ima veliku priliku da usere povoljan zreb.

Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

  Kao da čekaju revanš. Užasno metiljavo. A i teren je kršina, lopta se jedva kontriliše. 

 

Nesto ne vidim da igracima Tirane smeta los teren da kontrolisu osnovne pasove, niti sam video da je nekog od njih preskocila lopta jer je cekao pas kao mulac kao, na primer, Gobeljica. Terenu ne fali nista, treba nam par igraca s mudima koji ce da izadju da igraju fudbal i da podviknu saigracima.

Link to comment
3 minutes ago, fandorin said:

  Kao da čekaju revanš. Užasno metiljavo. A i teren je kršina, lopta se jedva kontriliše. 

Teren je posle 15 min vec bio poprilicno izoran.

Link to comment

Gobejic je u mom tefteru danas najslabiji.  Da Stankovic reskira da uvede Rodica i/ili Gajica da dobije prodornost preko krila?  Gobeljic i Degenek ne daju nikakav doprinos u napadu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...