Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/poslednje-stankovicevo-iznenadjenje-degenek-levi-bek/364581

Ne znam koliko ima istine u Darjanovom članku u vezi promena u startnoj postavi, ali prema ovome je Deki dobro promešao sastav. OK, mogu da razumem Degeneka umesto Rodića, rotaciju Ivanić-Nikolić, Spidi-Ben... Ali ako već hoće da počne sa pravim špicom, zašto ne Boakye? Čak i ako nema kondicije za 90 minuta, ima za prvih 45, a posle toga može da se menja u zavisnosti kako se otvori tekma. No, u svakom slučaju, videćemo...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Imas i jos pesimisticniju opciju, gde Ben ne moze da igra, pa je zbog toga Spidi u timu, a on na klupi.

 

EgQTfYKXoAEaQdH?format=jpg&name=large

 

 

Boaci je povredjen, odigrao je 10-15 minuta protiv Proletera ove sezone... poslenja utakmica pre toga je bila pre pola godine...

Edited by Milosh76
Link to comment

kakav sad degenek levo, je l ikad on igrao levo u zvezdi ili bilo gde drugde? koliko se ja secam, igrao je samo prinudno desno, jednom ili dva puta, levo nikad,

previse se mesa tim na pocetku sezone, svaku utakmicu pocinje drugaciji sastav.

Edited by Nikodije
Link to comment

ovo sa rodicem na mozzartu je cisto lupetanje. sigurno ce poceti utakmicu, verovatno i odigrati vise od ovih 45min koje je igrao u prvenstvu. prosto, jedini je levi bek i deki ga cuva za ls. a opet za to jedno poluvreme odrzava formu.

 

uopste mi se ne svidja to sto rodic igra duze vreme, ali jedini je levi bek i sigurno pocinje veceras. kao i degenek, kao i ben u spicu.

 

borjan, rodic, gajic, degenek, milunovic, sanogo, kanga, ivanic, katai, spiridonovic i ben

 

sve osim ovog sastava ce biti iznenadjenje

Link to comment

Mislim da je igrao na pripremama. A i inače se, tokom karijere, šetao po odbrani i na mestu zadnjeg veznog...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

kakav sad degenek levo, je l ikad on igrao levo u zvezdi ili bilo gde drugde?

 

Igrao je par puta pripremne. Ovo je verovatno ideja da bude treci stoper, a da Gobelja divlja sam po desnoj strani... Generalno Balerina retko pogadja sastav, ako je Rodic nespreman, ili Gobelja levo, Gajic desno ili ovaj eksperiment sa Degenekom. Nema trece.

 

Ben je posle gola izasao iz igre zbog povrede. Postoji sansa da nije 100% spreman i da zato nece poceti.

Edited by Milosh76
Link to comment
 

Igrao je par puta pripremne. Ovo je verovatno ideja da bude treci stoper, a da Gobelja divlja sam po desnoj strani... Generalno Balerina retko pogadja sastav, ako je Rodic nespreman, ili Gobelja levo, Gajic desno ili ovaj eksperiment sa Degenekom. Nema trece.

 

Ben je posle gola izasao iz igre zbog povrede. Postoji sansa da nije 100% spreman i da zato nece poceti.

Meni je to skroz OK rešenje, jer bi u tom slučaju sa Sanogom ispred njih trojice, imali pristojnu pokrivenost nazad. Čak možda i bolju nego inače...

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
58 minutes ago, Milosh76 said:

Imas i jos pesimisticniju opciju, gde Ben ne moze da igra, pa je zbog toga Spidi u timu, a on na klupi.

 

EgQTfYKXoAEaQdH?format=jpg&name=large

 

 

 

 

Ono kad vidim Tomaneta u 11...:isuse:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...