Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

O ovome stalno pricam i razlog je zasto je Zvezda Zvezda a ostali jugoslovenski klubovi ostali jugoslovenski klubovi.

 

Zvezda je ipak uspela u svojoj nameri. Na “kraju svih krajeva”...

 

“Crvena zvezda je bila neko ko je željan evropskog progresa. Crvena zvezda je imala strašan evropski pečat. Stravičan! Samo ime Crvene zvezde u Evropi predstavljalo je probleme za protivnike. Ma koliko bili jaki... Što zbog atomsfere, što zbog spoznaje samih Zvezdinih igrača. Tu nije bilo nikakvog autsajderstva. Crvena zvezda nikada nije imala komplekse u Evropi jer je prosto pripadala tom društvu. To je nešto mnogo bitno za dalji razvoj te koncepcije“.

Link to comment
6 minutes ago, Moća said:

Gde ima taj Dejov intervju što pominjete?

 

Intervju je sa bivsim urednikom Zurnala Momom Jokicem i na Mozzartsportu je. Dejo se samo pominje kao jedna od tema.

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Imam utisak da je Specija ukrala iznenadjenje za koje sam se nadao da ce biti nase. Tesko da mogu 2 zaredom da zaribaju, ne gube oni cesto.

Neko bi rekao da i Zvezda tesko gubi dve zaredom. ;)

Edited by Dimitrije
Link to comment

Па у четвртак ће бити 0:0, убеђен сам.  
 

А онда у Медиоланујуму, поведу у 12 минуту и рутински приводе утакмицу крају, али им Иванић забија фрљоку у 87 минуту. Онда почиње одуговлачење, Ибра се побије са Гобељом - псовке и хватање за врат. Гобеља пада као да је муњом погођен и идемо даље.

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
47 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ибра се побије са Гобељом

 

Samo sto ce Gobeljic tesko igrati i u cetvrtak i u revansu. Inace ti je plan sjajan :D

Link to comment

Tacno se secam jesenas da sam gledao Rio Ave - Milan, to je bila poslednja tekma tog dana, igralo se do ponoci, 2:2 i posle penali koji su trajali tipa pola sata, slicno kao nasi u Kopenhagenu. I to je Hakan izjednacio iz penala u 119'. Rio Ave delovao kao da je bolji, ne mogu da se nacudim da je Milan konkurent za titulu, izgledali su potpuno bez veze tada, navijao sam da ih izvucemo u grupi. 

Edited by Plajvi
Link to comment

zar nisu bili rekli bez donarume, kalabrie, ernandeza, selmekersa i ibrahimovica? :dry:

 

Quote

 

Ovo je sastav Milana:

Golmani: A. Donaruma, Đ. Donaruma, Tatarusanu;

Odbrana: Kalabrija, Dalo, Gabia, Ernandez, Kalulu, Kjaer, Romanjoli, Tomori;

Vezni red: Benaser, Čalhanoglu, Kastiljeho, Kesi, Krunić, Meite, Selmekers, Tonali;

 

Napad: Ibrahimović, Leao, Mandžikuć, Rebić.

 

 

Link to comment

To sto su dosli, ne znaci da se igrati :D

 

Sto bi se umarali, kad igraju sa Interom za par dana :D 

 

Sanjao sam korner Bena, odbijena lopta i golcina Kange sa 25 metara pod precku...

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...