Jump to content
IGNORED

Najbitnije ličnosti 20. veka koje su još uvek žive


Tsai

Recommended Posts

On 2. 9. 2024. at 0:21, Tsai said:

Minus Budimir Loncar

 

Prilično sam siguran da za svog života neću dočekati dostizanje nivoa Budimira Lončara u diplomatiji države u kojoj živim.

  • +1 4
Link to comment

I posle kažu da stres ubija...ako ti ljudi, koji su prošli kroz 4 godine rata, visoku politiku i diplomatiju posle, razne igrice i ubode s ledja, izdaje i sl, nisu proživeli stresa za 6 života, ne znam ko je...

Link to comment
On 5. 10. 2024. at 7:24, kralj said:

Naročito kad je slobodarska tradicija slavnih predaka, a preci bili prethodnih 500 godina u ropstvu. :fantom:

:jerry:

On 5. 10. 2024. at 6:07, Shan Jan said:

Nego, unrelated, tako mi para usi ovo "slobodarski". Siguran sam da se nije koristilo pre 21. veka i da ima bolji nacin da se iskaze misao.

Koristilo se, i to bice poprilicno opravdano, bez obzira na ideoloske natruhe, sa sve izvedenicama.

I, nije problem u (ne)koriscenju, problem je u revizionistickim degenaracijama i zloupotrebama...

 

A kad smo kod izvedenica:

296-Slobodiste.jpg

 

297-Slobodiste.jpg

 

298-Slobodiste.jpg

 

Takozvani Memorijalni kompleks Slobodiste, Bogdan Bogdanovic, Krusevac, mesto streljanja nekoh skoro 2,000 ljudi, dakle manje od Yu/srpskog WW2 proseka...

Ne znam doduse trenutnu situaciju, interese iinvestitoratm, taj rad, tek, svojevremeno, ovde su se odrzavale godisnje priredbe koje su bile na najboljem putu da se uspeju do Dubrovackih letnjih, Ohridskog leta...

Ali, verovatno чика Добрица nije stig'o, preca posla verovatno...

:fantom: 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...