Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Just now, Mos said:

Za tih 30 godina su nas sveli na zapadni stereotip o nama - glasne, neobrazovane, inadzije. Nesto kao evropski Amerikanci, samo bez para i pop kulture. 

 

Ali zato imamo Golf Kolu.:D

Link to comment

 

@anony

 

presretna garant!

 

sutra u velelepni hram nek unesu krevete i odmah smeste  sve prisutne, nek leze 14 dana i mole se  bogu, spc nek ih hrani i ako je sve ok mogu napolje

Edited by InvisibleLight
Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

za Pavla je bio red od saborne do platoa maltene

 

Ali te ljude niko nije dovozio autobusima i politicari nisu pravili miting od njegove sahrane. Pavle je sahranjen kao Pavle, Irinej kao patrijarh, to dovoljno govori i o jednom i o drugom.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Anonymous said:

Tan2020-11-21_92156193_1.jpg

 

Ova budala je definitivno postala medijska zvezda, ludo me zanima da li je sad srećna ili nesrećna.

Srećna, zato je došla, oni i sanjaju da baš oni osvanu na naslovnoj strani u mozaiku Večernjih novosti. Kad usrani i upišani Selaković može da se hvali "ja kad sam bio s patrijarhom", "meni rekao patrijarh", "mene venčao patrijarh",  "živeo je da bi umro", valjda i oni imaju pravo na svojih 30 sec slave.

Edited by halloween
Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

Tan2020-11-21_92156193_1.jpg

 

Ova budala je definitivno postala medijska zvezda, ludo me zanima da li je sad srećna ili nesrećna.

To je samo jedno od mnogih iskušenja. Tako i treba da bude.:sleep:

 

Zanima me zašto je ostavljeno ovoliko prostora između stakla i lijesa, da ne bi zamaglilo, jel?

Link to comment

Zašto i mora da se dodiruje usnama taj pleksiglas, kao da je to nekakva relikvija, a ne komad naručen jutros od kineza. Lepo, ako već mora, sagneš se, poljubiš vazduh i zamisliš da ljubiš leš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...