Jump to content

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

ovo je uzas. pa gomila njih ne nosi maske. i civili. neka mlada bez maske a ispod nje starija zena nosi masku. kako ovu mladju ne interesuje nista osim njena ogromna vera. pihh

ne mogu ovo da gledam? prosto mi se gadi da se ovo desava kod nas

 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Djuro said:

Ali zasto ga pobogu ljube (staklo/upokojenika whatever), kada ispred njih lezi dokaz da vera nije dovoljna u borbi protiv virusa?

 

Nije vera ako ti treba dokaz :fantom:

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, chandra said:

Tan2020-11-21_92156193_1.jpg

 

Srednji vek, jebote.

posle bi pitao ovu zenu zasto ovo radi? pitao bi je da li kapira koliko je opasno ovo sto radi. da moze posle da inficira nekog, da ga ubije.

ako krene sa " ne verujem u virus, mene stiti vera" odmah u ludaru. 

  • +1 2
Link to comment

Posle ovih fotografija, najpre pomislim na lekare i sestre u skafanderima, ljude koji umiru od napora. Pametni su oni lekari u domovima zdravlja što otkazuju sve preglede koji nisu neophodni. tj. sve.

Edited by halloween
  • +1 6
Link to comment

Ovo bi bio interesantan omaz jucerasnjoj raspravi "Jesmo li stoka ili ne". 

 

Dobrim delom jesmo. 

 

Nije mi jasno sta se postize ovim mimohodom i celivanjem oko sanduka..zasto to prosto nije odbijeno i otklonjena svaka mogucnost da se to desi ? Setili bi se privrzeni vernici da je to Vucic zabranio i kaznili bi ga na izborima za godinu i po ? No way..

 

Bice da smo prepuni stoke samozive koja posto-poto mora da istera svoje.pa makar sve oko njih uvenulo.

 

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

Bice da smo prepuni stoke samozive koja posto-poto mora da istera svoje.pa makar sve oko njih uvenulo.

 

Naravno, naglasak na samožive, postupci nemaju veze sa verom nego sa egocentričnim fiks idejama.

Edited by halloween
  • +1 2
Link to comment

Na B92 naslov:

 

BLOG Kovčeg sa telom patrijarha Irineja zatvoren staklom, liturgija u Sabornoj crkvi

Odmah ispod toga: 

 

Da li ste spremni za spektakl?

 

Jesmo brate, samo rokaj!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...