Jump to content

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Ekipa koja je devedesetih približila  maroderstvo primenjenoj umetnosti  sada gleda kako da se okoristi zicerom poput   smrti  patrijar'a, a mi se kao nešto iščuđavamo. 

Nego, ako je onog drugog Irineja (The Spooky One) pre 10 godina mimoišlo najiščekivanije rukopoloženje, ovaj put se to verovatno neće desiti. 

  • +1 2
Link to comment

I ja bih plakao, realno ovakvog dupeljupca koji mu je davao blanko podršku sa ovako bitne pozicije teško da će lako naći, a i tog novog valja nekako potplatiti a kasa sve praznija. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

I ja bih plakao, realno ovakvog dupeljupca koji mu je davao blanko podršku sa ovako bitne pozicije teško da će lako naći, a i tog novog valja nekako potplatiti a kasa sve praznija. 

 

Ucena je uvek stabilnija forma dogovora od potplacivanja..a svako od crkvenih velikodostojnika ima kakvo parce putera na glavi. 

  • +1 2
Link to comment
 
Dobro je, za sada, ode jutros na posao. Btw, pacijentkinja je preživela, ne napisah to sinoć...
Znam da možda ne znači od nekih "budala sa foruma", pozdravi ženu ima palcodrž odavde, verujem od svih nas.
Znam da je to do prirode čoveka, ali nek se čuva, ona je svoj "bonus" ispunila...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 9
Link to comment
39 minutes ago, Djuro said:

Patrijarh ga je ispoštov'o.

Sacekao da dodje, pa se upokojio.

Samo cekam da u Informeru osvane da su mu poslednje reci bile "Cuvajte mi Zvonchicu".

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Znam da možda ne znači od nekih "budala sa foruma", pozdravi ženu ima palcodrž odavde, verujem od svih nas.
Znam da je to do prirode čoveka, ali nek se čuva, ona je svoj "bonus" ispunila...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Hvala puno, i u njeno ime, preneću joj. Možda počne da mi malo manje zvoca kako gubim vreme na forumu.

 

A da se čuva, mora, posebno jer ima i lakši oblik astme, pa korona ne bi bila dobra nikako. Valjda više neće biti ovakvih neočekivanih situacija. 

  • +1 1
Link to comment

ok, i mislila sam al sam imala malu sumnju da moz biti i suzana vasiljevic..

 

edit - na temu zvoncica

Edited by InvisibleLight
Link to comment
5 minutes ago, InvisibleLight said:

ok, i mislila sam al sam imala malu sumnju da moz biti i suzana vasiljevic..

 

edit - na temu zvoncica

 

na twitteru je pocelo, pa se zapratilo.

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...