Jump to content

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

treba da se pripremi protokol. i, ring za tuču za mesto prvog popa u srba.

 

Poglavaru SPC korona virus, sa kojim se bori više od dve nedelje, udario je na pluća, srce i druge organe, ostavljajući ozbiljna oštećenja zbog kojih je on danas, a posle lavovske borbe za dah, upao u komu. Samo sekund pre nego što je zatvorio oči i izgubio svest, kako svedoče lekari, patrijarh se prekrstio.

 

alo

Edited by djordje geprat
Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Ma očigledno je umro juče, nego eto trust mozgova odlučio da je ovo jutro idealno za plasiranje, juče bila vježba, danas Krizni štab

 

 

niiiiiije juceee, jel vrhovni respirator vucic sinoc detaljno na tv-u izvestio da je patrijarh intubiran i da ga sad premestaju sa jedne na drugu stranu radi drenaze i jos neke strucne pojedinosti,

jbt kakav film mi zivimo

Link to comment

Umro je još juče. Osobu koja je meni to rekla znam odlično, a ona je lično poznavala Irineja i videla se sa njim više puta poslednjih godina. Nemam nikakvog razloga da sumnjam u istinitost te informacije.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Ayatollah said:

Umro je još juče. Osobu koja je meni to rekla znam odlično, a ona je lično poznavala Irineja i videla se sa njim više puta poslednjih godina. Nemam nikakvog razloga da sumnjam u istinitost te informacije.

 

Kako ti je zena?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...