Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

"U toku je dramatična borba za život patrijarha Irineja, predsednik Srbije na vezi sa konzilijumom lekara"

"Patrijarh je živ, nije dobro ali je živ, na trenutak sajt SPC pao zbog opterećenja"

 

RUSKE DOKTORKE DOŠLE U SRBIJU ZBOG IRINEJA! Vrhunski stručnjaci POMAŽU U LEČENJU PATRIJARHA!

 

Edited by Apollo Creed
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

videćemo. čvrsto držimo blue wall bačka-banat-srem, dalmacija će valjda pogurati svog čoveka, ali sve se i dalje svodi na to da ako se gedže i dolje oni gorštaci udruže mogu lako da nas izguraju. ako oni podele glasove onda ulazimo u žreb. al strepnja mi je dublja od nade. 

Moram da istrazim na kojoj je strani Sumadijski. Gorstaci se drze, tu je borbena gotovost na nivou. 

 

I ko je Niski umesto Miroslava? Onaj moj omiljeni Jovan iz Pakraca ce sigurno biti protiv Vucicevog kandidata. Barem se nadam.

Link to comment
18 minutes ago, Krcun said:

Ocekivao sam suzdrzanost i maksimalnu profesionalnost makar sto se ovoga tice. 

 

+1

 

iz postovanja prema coveku koji nikada ni jednom recju nije osudio tabloide, tabloidnost, targetiranje vucicevih zrtava, unistavanje zivota targetiranih ljudi, atak na njihove porodice.

 

Treba spomenik da mu podignu jbg ali eto bagra ni prema istomisljeniku nema postovanja. Ni to sto je odlikovao Vucica nije pomoglo. Meni je to zatvoren karmicki krug, ne smeta itch. Neka naprave video igricu sto se mene tice Ziv je/Nije ziv.

Edited by Caligula
  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
20 minutes ago, steins said:

Da vam prevedem sa srpskog na srpski - patrijarh verovatno jeste umro, ali je vest izašla prerano. 

 

ovde je zanimljivo da baš Novosti već drugi put izlaze prerano. zar nisu tamo najiskusniji pripadnici službe

Link to comment
Just now, Apollo Creed said:

U toku je dramatična borba za život patrijarha Irineja, predsednik Srbije na vezi sa konzilijumom lekara

 

Predsednik će očito dati instrukije lekarima šta treba da rade.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...