Jump to content
IGNORED

Entre dos aguas - MOOZEECK


Moozeeck

Recommended Posts

1 hour ago, Moozeeck said:

Moj novi video

 

Prvo sam pomislio da me oči varaju, kad ono stvarno Entre dos aguas! Hvala na podsećanju, odavno nisam slušao.

 

Zanimljiva obrada. Nemoj da se ljutiš, ali malo si promašio vajb, bar onako kako ja to sve doživljavam. Kakav crni šum talasa, kakva laganica. Entre dos aguas je kontrolisano eksplodiravanje nuklearne bombe koju je, da bi spasio čovečanstvo, progutao Pako pa je zeru po zeru ispušta kroz prste, pogled, znoj i tikove, a svako malo kad unutrašnji pritisak postane neizdrživ opali pasaž koji skoro da je smrtonosan kao i bomba, ali ipak ne ubija, samo omami raju i onesvesti gitariste amatere. To mi je najveća zamerka - gde nestadoše silne note iz originala?

 

  

Link to comment

Nije mi uopste bila namera da kopiram identicno original.

Sve su note tu iz prvog dela, samo malo laganije odsvirane.

Drugi deo je isuvise dinamican, a nisam hteo da ga obradim jer se ne bi uklopilo generalno u ideju koju sam imao, a iskren da budem nije mi bas ni jasno ni zasto je u originalu, nisu uopste logicno povezani prvi i drugi deo. Drugi deo je inace improvizacija vise.

Link to comment
26 minutes ago, Moozeeck said:

... nisu uopste logicno povezani prvi i drugi deo...

 

Quote

The title Entre dos aguas – or “between two waters” – refers to the Atlantic Ocean and Mediterranean Sea, which meet before Paco de Lucía's coastal home town of Algeciras.

:fantom:

Link to comment

Uzimaš punokrvnu muziku (koju evidentno ne razumeš) i od nje praviš muziku za liftove... Bilo je vremena kada bi zbog toga još mnogo gore prošao na ovom forumu... pa uživaj.

Link to comment
12 minutes ago, Indy said:

Uzimaš punokrvnu muziku (koju evidentno ne razumeš) i od nje praviš muziku za liftove... Bilo je vremena kada bi zbog toga još mnogo gore prošao na ovom forumu... pa uživaj.

 

Ti ces da mi objasnis sta je muzika.

Ovo cu cista srpska posla, napadni uvek drugog Srbina, samo iz inata.

Bolje razumem i muziku i Srbe od tebe, Srbine.

:s_w:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...