Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

ne volim ni ja da trosim previse para kad dodjem u srbiju. necu svoje stare drugare da stavljam u glupu situaciju da ne mogu da isprate turu pica ili neku klopu. jednostavno necu da se kurcim. ponasam se isto onako kao sto sam se ponasao dok sam ziveo u srbiji. ne kenjam ni kako je nemacka superiorna u odnosu na srbiju, a posebno ne likujem nad sudbinom onih koji nisu imali priliku da ode negde preko i poprave svoj zivot. najbolje mi je kad mi neko kaze "jebote, nista te svabija nije promenila. ost'o si isti kao i kad si otisao" 

Link to comment

i meni...samo kazu i dalje si nenormalna :laugh:

 

al srecom bas sam u kontaktu sa svojim bffs pa ni nemamo osecaj da smo udaljeni. 

 

al oko para i to...svi okej zaradjuju pa podjednako placamo al najcesce pijemo po kucama, uglavno ja kod njih, zbog dece da stave na spavanje. 

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

zasto ti je to nemoguce? ne volim ni ja da trosim previse para kad dodjem u srbiju. necu svoje stare drugare da stavljam u glupu situaciju da ne mogu da isprate turu pica ili neku klopu. jednostavno necu da se kurcim. ponasam se isto onako kao sto sam se ponasao dok sam ziveo u srbiji. ne kenjam ni kako je nemacka superiorna u odnosu na srbiju, a posebno ne likujem nad sudbinom onih koji nisu imali priliku da ode negde preko i poprave svoj zivot. najbolje mi je kad mi neko kaze "jebote, nista te svabija nije promenila. ost'o si isti kao i kad si otisao" 

Ниси разумео концепт, постоји дневни животни трошак као и потребе код нормалних људи који ваљда превазилазе  курчење, испијање и ждрање с ортацима. Тврди да троши као просечан српски пензионер (професор) и како они супер живе у уређеној држави баш онаквој какву генетски заслужују људи с ових простора а сва то указује овдашњим форумашима који живе у матици које класификује као рђаве к... којима и длака смета.

Уосталом није ни битно,  човек је интелигентан и образован али урођени контраш. Сигуран сам да на неком другом форуму где су људи супротног убеђења од овдашњег води неку супротну причу и мирно и сталожено износи аргументе супротне овдашњим.

И што је највећа туга, све то јер су му укинули српски фудбал.

Link to comment
2 hours ago, Dimitrije said:

Ja nisam turista u Beogradu da idem na "kaficu i klopu" i to posebno ne u Skadarliji.  I posto ste mladji, onda slusajte i drgacije misljenje i ucite nesto iz toga. 

 

To nije misljenje, to je romansirana predstava. Cuj, "misljenje" ... drzava u rukama mafije i jednog ludaka koji je uzurpirao vlast, kao da je to moguce braniti. I jos braniti iz druge, uredjene zemlje.

 

Bezobrazluk.

Link to comment
46 minutes ago, Lancia said:

Jbt, jel mora svaki put da padne pecanje na iste fore, imate topik na dijaspori ili gde vec, pa se ganjajte po tim temama.

 +1

e jeste u offu vec 2 strane

Link to comment
10 hours ago, Skyhighatrist said:

Otključavaj 65+, zaključavaj 10- :ph34r:

So lock up your daughter. Lock up your wife grandmother. Lock up your back door. And run for your life. Corona's back in tooooownnnn!

 

 

I'll show myself out :fantom:

Link to comment
Quote

Germany's coronavirus infection rate has edged up from earlier this month and people should stay at home as much as they can despite a lockdown relaxation last week, the head of the Robert Koch Institute for infectious diseases said on Tuesday.


The virus reproduction rate, dubbed 'R', is now at 1.0 in Germany, said Lothar Wieler, president of the Robert Koch Institute. That means one person with the virus infects one other on average. Earlier this month, the rate was at 0.7.

Wieler urged Germans to practise rigorous social distancing despite a slight easing of restrictions on public life.
...

https://news.trust.org/item/20200428090140-gg0dr/

Edited by vememah
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ako ista moze spasit ovaj forum to je dvoboj Dimitrije - Kau Boj :fantom:

 

Golijat protivu Davida tehničara

Edited by Caligula
Link to comment

Ako je stvarno zaraženo 25%, to znači da je stopa smrtnosti zasad 0,8% (17k umrlih na 2,1M zaraženih) pod pretpostavkom da su zaista evidentirani praktično svi koji su umrli od korona virusa, pri čemu treba imati u vidu da ima mnogo nezatvorenih slučajeva, što znači da će još rasti.

Edited by vememah
Link to comment

makedonija danas

 

22 novi, 362 testirani, 6 preminuli, 36 izleceni

 

ukupno

 

1421, 15771, 71, 589

 

necemo biti kompletno zatvoreni za praznik ... petak, subota i nedelja od 5 do 14 u dve grupe ... >65 od 5 do 11, <18 od 12 do 14

policijski cas od 14 do 05 sledece jutro ... radni dani ostaje od 19 do 05

 

 

edit: jedna preminula osoba  ... postmortem utvrdjen covid

Edited by cedo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...