Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

peking je jedini grad u kini u koji kada udjes moras da sedis dve nedelje u karantinu.  ja bi bas morao poslom u sangaj, ali su me odgovorili posle ovih kadrova. 

 

zeleznicka po dolazku u pek

sortiranje po provincijama

 

 

posle sortiranja vode te u hotel na dve nedelje. mislim da je 90 dolara dan

 

KvzdLCl.png

 

ovako donose klopu

 

 

 

u hotelu docekuju white walkers

 

gtviZSF.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, Redoran said:

fekalija u rangu Informera

Ne preteruj, Bild jeste tiražno đubre, ali je Informer zasigurno među najvećim štampanim đubretom bilo gde u svetu.

Quote

 

Na 302 naslovne strane, Informer je prošle godine objavio čak 362 lažne vesti, pokazalo je istraživanje sajta fakenews.rs.
Naslovnice Informera u prethodnoj godini ispunili su pristrasni, jednostrani ili sasvim neistiniti i izmišljeni navodi.

Iako je Informer najavljivao, činjenice pokazuju da se nisu dogodili teroristički napadi ISIS-a na Srbe na Kosovu, kao što ni džihadisti nisu napali Banjaluku. Srpska vojska, ni kosovska (nepostojeća) nisu okupirale sever Kosova, Srbiju nisu napali ni Hrvati ni Albanci, a nije se desilo ni krvoproliće nakon predsedničkih izbora.

Rusija Srbiji nije dala mesecima najavljivani raketni sistem S 300, Tramp nije ukinuo sankcije Rusiji, nije ni “ugasio” NATO,  Milorad Dodik nije “uklonjen po planu Zapada do 1. septembra 2017”, a Hrvati nisu oteli Apatin od Srbije.

Ratko Mladić je živ, dok je Informer predviđao njegovu smrt do kraja 2017. godine, jer ga, kako tvrde, truju u Hagu.

 

https://www.cenzolovka.rs/etika/pronasli-smo-362-lazne-vesti-na-naslovnicama-informera-za-godinu-dana/

 

Link to comment

Slovenija 9/1174,bez preminulih.Deluje da će kod njih ovaj prvi talas nestati krajem aprila/početkom maja.

Edited by Milošica
Link to comment

makedonija danas

 

7 novi, 207 testova, 1 preminuo, 24 izlecena

 

ukupno

 

1231. 12340, 55, 224

 

danas se razmatra mogucnost da policijski cas pocinje od 19, umesto od 16

akciza na naftne derivate ce se povecati za 3 denara ... rupa u budzetu

Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Slovenija 9/1174,bez preminulih.Deluje da će kod njih ovaj prvi talas nestati krajem aprila/početkom maja.

 

slovenac sa kojim sam u pregovorima pise da ocekuje potpunu normalizaciju do kraja maja. 

Link to comment
 
slovenac sa kojim sam u pregovorima pise da ocekuje potpunu normalizaciju do kraja maja. 
ove mere u Pekingu gore su surealne, pa ako imate kodove zašto su potrebne?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Just now, mlatko said:

ove mere u Pekingu gore su surealne, pa ako imate kodove zašto su potrebne?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

mere vaze za sve koji dolaze u peking iz drugih delova kine, cak i iz sangaja. verovatno posto je glavni grad, ne znam sta jos moze biti razlog

Link to comment
1 hour ago, paculla said:

neki pokusaji da se izbroje sve smrti i uporede sa prethodnim godinama. za pravu analizu ce biti potrebno vise vremena da prodje ali vec vidimo velike razlike koje su posledica ovog stanja. 

 

https://www.nytimes.com/interactive/2020/04/21/world/coronavirus-missing-deaths.html

 

 

Švedske cifre deluju da su previsoke, ako se gleda worldometers. Ovako, deluje da su bolji od većine koji su uzeti u razmatranje.

Link to comment
 
mere vaze za sve koji dolaze u peking iz drugih delova kine, cak i iz sangaja. verovatno posto je glavni grad, ne znam sta jos moze biti razlog
da nije zbog početka širenja sekundarnog talasa? nešto nisam primetio da je bilo ovoga pre par nedelja...



Čitam 30% turističkih atrakcija se otvara u Pekingu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...