Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Ovi iz Bilda, kao da za njih piše onaj Vučićević.

Nego, jebote ovi iz Lombardije su premeštali ljude bolesne od COVID19, u oporavku, dakle još uvek pozitivne i prenosioce, iz bolnica u domove za stare?!?!:ohmy: I tako praktično pobili gomilu starih ljudi. Pa jebote.....................

Link to comment
2 minutes ago, Tresko said:

Ovi iz Bilda, kao da za njih piše onaj Vučićević.

Nego, jebote ovi iz Lombardije su premeštali ljude bolesne od COVID19, u oporavku, dakle još uvek pozitivne i prenosioce, iz bolnica u domove za stare?!?!:ohmy: I tako praktično pobili gomilu starih ljudi. Pa jebote.....................

 

Ne samo to, vec su i zabranili osoblju i bolesnima da nose maske ili bilo koju zastitu.

Link to comment
1 minute ago, lo zingaro said:

 

Ne samo to, vec su i zabranili osoblju i bolesnima da nose maske ili bilo koju zastitu.

Da, to sam već znao za maske. Ali ovo sa premeštanjem bolesnih, zaraznih ljudi iz bolnica u RSA....................pa jebote, ako neko zbog ovoga ne zaglavi robiju, ne znam.......(iako, kako dobro znamo u Italiji je ta verovatnoća jako mala).

Link to comment
Just now, Tresko said:

Da, to sam već znao za maske. Ali ovo sa premeštanjem bolesnih, zaraznih ljudi iz bolnica u RSA....................pa jebote, ako neko zbog ovoga ne zaglavi robiju, ne znam.......(iako, kako dobro znamo u Italiji je ta verovatnoća jako mala).

 

Moizda najebu singl direktori domova ali ovi iz vrha regije su sledeci ministri a Gallera gradonacelnik Milana.

Link to comment
4 minutes ago, lo zingaro said:

 

Moizda najebu singl direktori domova ali ovi iz vrha regije su sledeci ministri a Gallera gradonacelnik Milana.

Gallera, un nome un concetto.:D

Link to comment
37 minutes ago, Tresko said:

Ovi iz Bilda, kao da za njih piše onaj Vučićević.

Nego, jebote ovi iz Lombardije su premeštali ljude bolesne od COVID19, u oporavku, dakle još uvek pozitivne i prenosioce, iz bolnica u domove za stare?!?!:ohmy: I tako praktično pobili gomilu starih ljudi. Pa jebote.....................

wtf?!

daj nerealno jbt, ovo se ni u Srbiji ne bi radilo... 

Link to comment
3 minutes ago, freakns said:

wtf?!

daj nerealno jbt, ovo se ni u Srbiji ne bi radilo... 

Nažalost, realno je. Plus su falsifikovali medicinske kartone ljudi, sa lažnim uzrocima smrti, pa su bile svadje i rasprave medju pogrebnim firmama, ko će da si prigrabi više mrtvih da obradi(izašli video snimci), pa zagubljeni mrtvi koje nisu danima mogli da nadju. A tek je počela policija da se time bavi. Šta će još tu sve da izadje, bog te pita.:sad:

Link to comment

U Quebeku u polunapuštenom staračkom domu 31 preminuli, kao pomor nevinih. Ne razumem šta se tamo dešava, ravnodušnost uzrokovana infodemijom?

Imaju prijavljeno manje od 2000 preminulih u celoj Kanadi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
 
OK je prozivati Kinu za nešto za šta je realno odgovorna ali nemački Kurir za ovaj klasičan nacoški rant zaslužuje nešto drugo a ne naklon IMHO.
Uopšte nije bitno kako mi sudimo o tekstu.

Tekst u Bildu je direktna poruka Merkelove. Makron je čak bio mnogo direktniji i vulgarniji, pa treba da se pripremimo na nove tržišne uslove koji nas sigurno neće zaobići.

Sent from fav toy

Link to comment
2 minutes ago, April said:

Uopšte nije bitno kako mi sudimo o tekstu.

Tekst u Bildu je direktna poruka Merkelove. Makron je čak bio mnogo direktniji i vulgarniji, pa treba da se pripremimo na nove tržišne uslove koji nas sigurno neće zaobići.

Sent from fav toy
 

Čisto sumnjam da Merkelova ima bilo kakav uticaj na Bild. Nije to Srbija gde Vučić uredjuje sve medije, od tabloida pa nadalje...

Link to comment



 ]
 
U Iranu se smirilo? pre par dana bila parada povodom dana armije... Zaokret™

 
Navodno u Persijskom Zalivu neke čarke juče usred "vojne priredbe" am@rinaca, revolucionalna garda htela da im da poljubac mira?
 


Persijanci se sočno posrali po zapadnjacima. Svi su kao bili zatečeni njihovim merama, projektovali ih za azijsku Italiju itd, ljudi već 15 dana imaju drastičan pad zaraženih i veći broj izlečenih od novih.

Lagano mogu da sviraju kraj.

Sent from fav toy

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...