Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Just now, SNARC said:

Ako su ovo OSB ploce na izlozima..onda su ih verovatno postavljali Will & Grace, misleci da ce tako da doakaju lopovima.

Nemoj biti prestrog. Ko zna koliko je vebinara i prezentacija trebalo da bi se došlo do ovih cost effective tabli od plute.

 

 

Link to comment

Da sam lider kakvoga ganga from the hood, naredio bih da u prodavnicama svako moze da drpi sta god mu je volja ali se ove ploce moraju skinuti sa posebnom paznju i ostavljaju se vlasniku neostecene.

Link to comment
2 hours ago, vememah said:

Posle Britanaca, i Francuzi su probili italijansku krivu kretanja broja umrlih, a Ameri će za dan-dva. Britanci bi mogli probiti i špansku ako ovako nastave. Nulti dan je onaj sa najmanje 10 umrlih ukupno dotad.

 

Rekoše malopre da Englezi uopšte ne računaju mrtve iz staračkih domova, te da oni tek treba da uđu u zvanične podatke. Ovo do sada je samo NHS.:ph34r:

Link to comment
20 minutes ago, adam said:

moram priznati da bih se zesce potresao kad bi neko ovo razvalio, provalio i opustosio. prosto ne znam kako bih preziveo. :cry:

 

 

 

 

suza suzu stiže

Link to comment
7 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Rekoše malopre da Englezi uopšte ne računaju mrtve iz staračkih domova, te da oni tek treba da uđu u zvanične podatke. Ovo do sada je samo NHS.:ph34r:

Vjerujem da većina zemalja tako broji mrtve.

 

Raspitao sam se malo ovdje u francuskoj. Neke pacijente iz starackih domova primaju u bolnice, stavljaju ih na respiratore ali ne i u sobe za reanimaciju. Ovaj broj od ~1400 mrtvih iz starackih domova  je katastrofa.

Link to comment

Spanija i zvanicno pretekla Italiju u broju zarazenih.

u Italiji pik I dalje vuce ravnu liniju.

Po gradovima nazalost opet prolecno vreme izmamilo neposlusne, negde bas krkljanac.

Link to comment
17 minutes ago, borris_ said:

Djete od 5 godina umrlo u UK :(

Jbt. Užas. 

Zar nije bilo po statistikama da među decom do 9 god nije bio ni jedan smrtni slučaj? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...