Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

2 minutes ago, NevenMan said:

Ovde u USA je potpuno identicno.  na kraju krajeva Trumo i Vucic boluju od iste mentalne bolesti. 

 

pa nije. ovaj njihov pravi najvecu  zrtvu od sebe a ovaj nas gazi po zivima (nije da neki nisu zasluzili :evilsmile:)...i ivog naseg mi mozemo da ne vidimo ...ako nemamo tv, ne pratimo tvirer a ovaj njihov iskace iza svakog coska

Edited by mustang
Link to comment
7 minutes ago, mustang said:

 

pa nije. ovaj njihov pravi najvecu  zrtvu od sebe a ovaj nas gazi po zivima (nije da neki nisu zasluzili :evilsmile:)...i ivog naseg mi mozemo da ne vidimo ...ako nemamo tv, ne pratimo tvirer a ovaj njihov iskace iza svakog coska

Obojica su psihopate, i obojica imaju narcisistic personality disorder. Obojica glume zrtve i pate od toga. jedina slight razlika, Vuici je malcice intelektualno nadmicniji; Trumpo je glup kao ku..c od ovce, ima recnik od 150 reci i generalno ne zna nista ni o cemu.

Edited by NevenMan
Link to comment

kako tramp glumi zrtvu molim te? on ne prihvata odgovornost a ovaj kuka i place. dere se, ne zna da diskutuje sa ljudima....

 

narcisa i psihopata inace ima najvise po visokim funkcijama. to je normalno jer dopustamo da nas bully na mikro nivou i dajemo im sansu da se hrane nasim slabostima. osim ako ih ja licno ne oteram u tri lepe pa odu da drkaju neki drugi cvet. 

 

 i clinton i obama imaju te traits...mislim da bush mladji nije imao. 

 

plus sto tramp ima manja ovlascenja nego vucic. vucic se pita za sve. 

Edited by mustang
Link to comment
12 minutes ago, mustang said:

kako tramp glumi zrtvu molim te? on ne prihvata odgovornost a ovaj kuka i place. dere se, ne zna da diskutuje sa ljudima....

 

narcisa i psihopata inace ima najvise po visokim funkcijama. to je normalno jer dopustamo da nas bully na mikro nivou i dajemo im sansu da se hrane nasim slabostima. osim ako ih ja licno ne oteram u tri lepe pa odu da drkaju neki drugi cvet. 

 

 i clinton i obama imaju te traits...mislim da bush mladji nije imao. 

 

plus sto tramp ima manja ovlascenja nego vucic. vucic se pita za sve. 

kako Trump glumi zrtvu, je li se zezas? Media ga mrzi, ovaj novinar ga mrzi, ovaj politicar ga mrzi, svi ga mrze i on je bez razloga napadan od svih. Bukvalno je copy cat Vucica po tom pitanju i klasican oblik paranoje kao dela narcististic behavior. 

 

 

Sa druge strane licno bih voleo da das makart jedan primer gde Obama pokazuje da je narcististic lmao. zaista sam otvoren da cujem misljenje i nisam sarkastican? 

 

Inace fantastican subreddit https://www.reddit.com/r/TrumpCriticizesTrump/

Screen Shot 2020-03-31 at 7.40.06 PM.png

Screen Shot 2020-03-31 at 7.39.49 PM.png

Edited by NevenMan
Link to comment
2 hours ago, NevenMan said:

Poremeci egocentricki fasisticki kreten. Radije ce da pobije ljude nego da da kredit Obami za nesto. 

 

Ovo je totalni off, ne znam ni o čemu se priča i izvinjavam se što upadam. Ali u srpskom dati kredit znači nešto drugo; priznati zasluge je izraz.

Link to comment
3 minutes ago, Tihajeza said:

 

Ovo je totalni off, ne znam ni o čemu se priča i izvinjavam se što upadam. Ali u srpskom dati kredit znači nešto drugo; priznati zasluge je izraz.

Hey pozdrav Tihajeza :)

 

Upravo o tome pricamo. Milioni amerikanaca su uninsured pa je savetovano Trampu da otvori enrolment into Obamacare da omoguci tim ljudima da imaju osiguranje ako zavrse u bolnici.

 

Debil je odbio jer nece da prizna da bi Obamacare bio pozitivan u ovom slucaju. 

Link to comment

ne zelim da se natezem  sa tobom oko trampa, niti da sad guglam po internetu...al on covek jos nije bio uzeo mikrofon vec su tada glavne mreze pocele da se sprdaju sa njim. a onda je dosla histericna levica ...

 

OBAMA je moje najvece politicko razocarenje. cisto da znas...isla sam u grant park da ga slusam, prepuna nade da ce se rasizam smanjiti, da ce mnoge stvari biti bolje ...dve godine kasnije...skroz druga prica. sto bi rekli braca crnci, he is oreo. 

 

 

Link to comment
12 minutes ago, mustang said:

ne zelim da se natezem  sa tobom oko trampa, niti da sad guglam po internetu...al on covek jos nije bio uzeo mikrofon vec su tada glavne mreze pocele da se sprdaju sa njim. a onda je dosla histericna levica ...

 

OBAMA je moje najvece politicko razocarenje. cisto da znas...isla sam u grant park da ga slusam, prepuna nade da ce se rasizam smanjiti, da ce mnoge stvari biti bolje ...dve godine kasnije...skroz druga prica. sto bi rekli braca crnci, he is oreo. 

 

 

Vidis tu se slazemo oko Obame. I ja sam ocekivao vise. Ali da je narcista ili sujetan nije.

 

kod Trampa uvek cu da se potezem :) ukoliko neko moze da ga slusa pet minuta i ne pomisli da je u pitanju potpuni idiot, onda treba da ide da proveri sebe :) 

 

nego da ne spinujemo temu dok Srbija spava. 
Cuvaj se u tom Holivudu i ne izlazi nigde. Nisam bas neki veliki fan naseg guvernera koga sam licno upoznao par puta ali moram priznati da su uglavnom povukli pozitivne stvari. Ko se jos seca da pre deset dana smo izgledali hiljadu puta gore nego NY a vidi sta se desilo. 

 

inace, evo prebacili smo 4000. Blizimo se hiljadu mrtvih u danu sto se predvidjali da ce se desiti oko sestog aprila :( 

Edited by NevenMan
Link to comment
Just now, Peter Fan said:

a OK, pricas za Hollywood, kalifornijskog guvernera, pa mislio da pricas of CA

Ohhh sorry for confusion. 
 

da mislim za celu US. Evo preuzecemo prmat of Spanije vec danas po broju mrtvih. Ceka nas scarry 30-45 dana :(

Link to comment

cuvamo se...hollywood, u city of los angeles, preuzeo primat po broju zarazenih (61, niko jos nije umro) al to se i dalo za ocekivati jer ima najvecu populaciju i mladu dosta. danas sam bila poslom nesto po bolnicama, maska, rukavice nigde zive duse...sablasno skroz

 

ono sto mi je drago da neki moji prijatelji (kuckar u kolicima i moja super friend  od 70 godina) ne moraju da idu kod lekara vec ce lekove im poslati postom. fala kurcu da su se setili da ne muce taj narod bolesni da ide do lekara za recept. dostavljaci hrane strajkovali za vece pare i zastitu, pa sam otisla ja po prodavnicama da idem i kupujem

sta im je trebalo. i prodavnice prazne sa ljudima a svega ima. dopustili mi da kupim odjednom vise kesa toalet papira i ubrusa kad sam im rekla da je za onemocale. volim tu americku solidarnost i svaka im cast na dezinfekciji kolica i korpi i nasih ruku pre nego sto udjemo. red nisam cekala. i preko dana puste ulice

 

zgrada moja je napravila whatsapp group pa ceo dan drkaju po tome. posto ja i dalje radim morala sam ih na mute staviti jer samo se cuje zvuk za notification. nece da placaju rentu....

 

ono sto me razocaralo kod guvernera, mada ga uopste ne pratim osim sto sam bila zamadjijana njegovim vestacko belim zubima jeste da dozvole da se renta moze podizati max 5% plus inflacija tj 3% dodatnih jer zivim u hot spot... to je sramno.  jako visoko obzirom da vecini se plata ne podize 8% svake godine. 

 

city of glendale je broj jedan za sad a city of west hollywoood na drugom mestu. 

 

a da, u vecini bolnica ne mozes da stignes do saltera na ulazu ako ti ne premere temperaturu. 

Edited by mustang
Link to comment

Kompletna rasprava inspirisana vidovitim podacima sa nekog italijanskog sajta za razonodu, prebačena je dole na jug. Ovde nastavljamo sa koliko-toliko kredibilnim izvorima.

Link to comment

Kakvi kreteni vode ovu drzavu to je neverovatno. Samo sto smo dotakli pik odmah ce da puste jbn dzogere da trcakaraju okolo (od jutros) plus jedan roditelj da seta s maloletnim detetom. Mislim sto ne otvore odmah sve, pa samo je nesto vise od 4000 zarazenih i preko 800 umrlih juce, jedna idila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...