Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Ово код Британаца на сајму је за теже случајеве, имају и респиратор поред.

Лакше случајеве ће вероватно по кућама да држе.

 

Онако одока, овде можда има и хиљаду места.
Личи да су у проблему...

Edited by vathra
Link to comment
Just now, vathra said:

Ово код Британаца на сајму је за теже случајеве, имају и респиратор поред.

Лакше случајеве ће вероватно по кућама да држе.

 

Prave u stvari bolnicu.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

 

Izvini ako si vec pisao... sta taj doktor radi drugacije?

On prepisuje onu kombinaciju lijekova hidrohlorokin + antibiotik.

 

Ali njegova bolnica i najvise testira u francuskoj. 

Link to comment
2 minutes ago, jms_uk said:

 

 

Ova slika je kod kijanja.

svestan sam, ali u celom clanku se prica o kijanju i kasljanju kao da je jedna stavka.

Link to comment

Kakve su zvanične brojke Španije danas? Ovaj worldmeter je skroz netačan ako se ne varam. Po španskim linkovima koje sam našao preko 9000 novozaraženih i 800 umrlih a kod njih 6400/550.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, arheolog1981 said:

Kakve su zvanične brojke Španije danas? Ovaj worldmeter je skroz netačan ako se ne varam. Po španskim linkovima koje sam našao preko 9000 novozaraženih i 800 umrlih a kod njih 6400/550.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

9222 zarazenih i 849 preminulih

Link to comment
8 hours ago, vladavsnarod said:

@BarryWhite

 

Nadam se da imas dovoljno zaliha...

Imam zaliha, nakupovao sam pre 5,6 dana hrane za narednih mesec dana. Mislim prodavnice sa hranom i dalje rade, marketi i dalje rade a firma za koju radim ima crvene tablice kao i državna preduzeća tako da ova zabrana za vozila ne važi za nas.

Inače juče na 82 testiranih nije bilo novih slučajeva. Danas novih 11 na 170 i nesto testiranih ali navodno svi koji su vec neko vreme u karantinu. Uglavnom sad je Uganda na 44 slučajeva od kojo 37 je bilo u karantinu od momenta kad su usli u zemlju. 

Rekao bih da su ove zabrane više zbog opozicije i da se osigura pozicija pred nove izbore nego što stvarno ima potrebe za ovakvim merama. Ali dobro je da se forsira pranje ruku, to u africi ne odmaže i širi se svest kod ljudi u slučaju da nešto primete. Mene je obezbedjenje prijavilo jer nisu znali da sam proveo 14 dana u karantinu u Kampali,mislili su da sam direktno došao u kancelariju, redovno se meri temperatura svima kad ujutru dođu na posao a svaki dan pre prvog poziva telefonom moraš da odslušaš poruku vezanu za simptome i kako se širi virus.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...