Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

2 minutes ago, mustang said:

 

 

verovatno ce biti vesti da se oni posebno pricuvaju 

 

Mislim da su vece sanse da ja postanem prvi srpski astronaut :)

Link to comment
Just now, mustang said:

 

zezas li me ili stvarno ne znas?!

 

verovatno ce biti vesti da se oni posebno pricuvaju 

 

pa nije da znam hrpu gej osoba, ali one koje znam, nemam osecaj da su nesto posebno bolesni

cak stavise, mislim da mnogo uredniji od mnogih strejt koje znam

Link to comment

e pa ja sam ti prilicno izlozena tome, tako da vidim, znam, itd.... 

 

btw, ljudi pricam samo west hollywood, meka i medina nocnog gej i strejt zivota u LA. 

Link to comment
Quote

The Mayor of Palermo: The more time passes the more resources are exhausted. The few savings people have are running out. This tells us socio-economic issues will erupt.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, mustang said:

e pa ja sam ti prilicno izlozena tome, tako da vidim, znam, itd.... 

 

btw, ljudi pricam samo west hollywood, meka i medina nocnog gej i strejt zivota u LA. 

 

znaci, nema veze sa gej i strejt, vec sa nacinom zivota

Link to comment
58 minutes ago, mustang said:

 

zezas li me ili stvarno ne znas?!

 

verovatno ce biti vesti da se oni posebno pricuvaju 

 

 

u weho, kad krene nocni zivot, ima kamioncic u kome mozes da se testiras na HIV, i ostalo i dele PREP (truvada lek) koji sluzi da se sprecava HIV. po kalifornijskom zakonu, HIV osoba nije duzna da bilo kome kaze da boluje i moze da je siri, a na tebi je, da se razmislis, hoces li sa nekim sa kojim si se tek upoznao, koristiti zastitu i popiti truvadu. tvoja je odgovornost da stitis sebe. mnogi su mladji od 30 godina. 

To apsolutno nije tacno. Od 1 Januara prestalo je da bude felony ali je i dalje misdemenaor. I dalje je punishable by jail up to 6 months. 

 

Inace US jako danas, prebacili smo 600 mrtvih od jutros. 

 

 

Edited by NevenMan
Link to comment
13 minutes ago, NevenMan said:

To apsolutno nije tacno. Od 1 Januara prestalo je da bude felony ali je i dalje misdemenaor. I dalje je punishable by jail up to 6 months. 

 

Inace US jako danas, prebacili smo 600 mrtvih od jutros. 

 

 

 

u pravu si za max 6 meseci, s tim sto se eto, kako ja dobijam informacije od mojih gejovaca, niko toga ne predrzava. 

Link to comment
3 minutes ago, mustang said:

 

u pravu si za max 6 meseci, s tim sto se eto, kako ja dobijam informacije od mojih gejovaca, niko toga ne predrzava. 

Nije do nih da se pridrzavaju, ako tuzis nekoga da ti je preneo bolest i da te nije obavestio da ima HIV on moze da zaglavi zatvor do 6 meseci od strane suda :)

 

 

Broj danas 632 so far. To je toliko scary ako uzmemo u obzir da ce broj verovatno da raste sve do sredine aprila :(

Edited by NevenMan
Link to comment

ispod sunset bulevara, u holivudu. mrak ko na selu, nosim lampu od 1000 lumena. videla rakuna kako pretrcava ulicu

Edited by mustang
Link to comment
28 minutes ago, mustang said:

ispod sunset bulevara, u holivudu. mrak ko na selu, nosim lampu od 1000 lumena. videla rakuna kako pretrcava ulicu

 Slicno i kod nas. Sinoc sam vozio bicikl kroz san francisko i sreo 4 osobe na 6 milja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...