Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

17 minutes ago, cedo said:

super

 

da pises kad ima nesto za taj nacin lecenja

nije to baš nešto novo

kelt je to već pominjao i slikao pre jedno nedelju dana. valjda je pomenuo da su slabe strane to da je dug i naporan proces u pitanju. potraži mu u postovima

Edited by Ravanelli
Link to comment
4 minutes ago, Ravanelli said:

pričao sat vremena sa drugaricom koja živi u NYC, a sestra joj je epidemiolog u srbiji

 

sada je akcenat na intervuisanju obolelih i onda se ide redom i vijaju i testiraju svi njihovi kontakti, south korea style!

imho odlično!

 

meanwhile i nyc, potpuna zajebancija. suviše su olako shvatili sve i još uvek se zajebavaju, šetaju bez maski, cepaju basket...

 

nyc: 

 

i tako iz dana u dan, ima isti takav tvit i od juce

Link to comment
Just now, Ravanelli said:

 

kelt je to već pominjao i slikao pre jedno nedelju dana. valjda je pomenuo da su slabe strane to da je dug i naporan proces u pitanju. potraži mu u postovima

 

da da ... vise sam mislio za treska da kaze rezultate kada budu 

Link to comment
Quote

Samo prošle nedelje se 3,3 miliona ljudi prijavilo za olakšice za nezaposlene. Od Velike depresije se nije dogodilo da toliki broj ljudi tako brzo ostane bez posla, naglašava novinarka Glasa Amerike u javljanju za N1. 021

 

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Ma greška je, 3.3 miliona je broj, a ne 33 miliona.

Pa to,i meni to bilo preveliko,mada i ovo sto si napisao je horor.

Link to comment
2 minutes ago, Ravanelli said:

još uvek se zajebavaju, šetaju bez maski, cepaju basket...

 

ovde je informacija dugo putovala sve s pinkom i rtsom

Link to comment
4 hours ago, lo zingaro said:

Meni se cini da sam cuo na vestima pre sat vremena da je negde oko 350.

919 takav je bar info ovde.

 

(ah pardon, citam bajato) 

Edited by Lancia
Link to comment

Kolega se razbolio. Ima oko 60 ak godina. Žena je doktor i zarazila se kao i njega. Ona je imala laje simptome a on je tek počeo da ima temperaturu. Nadam se najboljem.

 

Drugi kolega, žena doktor, citavu iduću sedmicu će provesti sa bolesnicima. Valjda radi 7 dana pa onda slijedi odmor. 

Link to comment
2 minutes ago, borris_ said:

Drugi kolega, žena doktor, citavu iduću sedmicu će provesti sa bolesnicima. Valjda radi 7 dana pa onda slijedi odmor. 

čuo se sa ortakinjom u Švajcarskoj, radi kao doktor u bolnici tamo, isto radi 7 dana pa pauza, sad bukvalno čeka raspored za narednu sedmicu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...