Jump to content

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

U SAD država i dalje ne pokriva lečenje svima pa je ceh za lečenje jedne pacijentkinje izneo 35.000 dolara i to za samo povremeni boravak u bolnici.

 

Quote

 

When Danni Askini started feeling chest pain, shortness of breath and a migraine all at once on a Saturday in late February, she called the oncologist who had been treating her lymphoma. Her doctor thought she might be reacting poorly to a new medication, so she sent Askini to a Boston-area emergency room. There, doctors told her it was likely pneumonia and sent her home.

Over the next several days, Askini saw her temperature spike and drop dangerously, and she developed a cough that gurgled because of all the liquid in her lungs. After two more trips to the ER that week, Askini was given a final test on the seventh day of her illness, and once doctors helped manage her flu and pneumonia symptoms, they again sent her home to recover. She waited another three days for a lab to process her test, and at last she had a diagnosis: COVID-19.

A few days later, Askini got the bills for her testing and treatment: $34,927.43.

 

https://time.com/5806312/coronavirus-treatment-cost/

Edited by vememah
Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

Ma to su gluposti. U ovakvim situacijama posaljes svoj avion po robu i cao. 

Kakav bre transport iz Kine za Italiju, preko Ceske i Poljske...

 

(Ne odgovaram direktno tebi, samo je tako ispalo. )

evo ovde objašnjenja celog "nesporazuma".

mislio sam do danas da je La Repubblica ozbiljan list, a ne lepak za budale.

pročitajte ceo Albertov niz/thread.

 

 

 

Edited by barrcode
Link to comment
57 minutes ago, Have_Fun said:

U jbt
Spanija je nova Italija
Sad sam pogledao brojeve na worlometers...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

I u ES i u IT manje slucajeva danas nego prethodnih dana. U ES, prvi put otkad je pocelo (s izuzetkom peaka 13.3) da je dnevni prirastaj smanjen. Sklon sam to pripisati merama karantina - tacno 8 dana je proslo od uspostavljanja istog, a to je priblizno i srednje vreme inkubacije. Za par dana bi trebalo da vecina novih slucajeva budu zapravo direktno povezani s ovima koje sada imamo (dakle, ili porodica, ili bolnicka zarista).

 

 

Link to comment
 
I u ES i u IT manje slucajeva danas nego prethodnih dana. U ES, prvi put otkad je pocelo (s izuzetkom peaka 13.3) da je dnevni prirastaj smanjen. Sklon sam to pripisati merama karantina - tacno 8 dana je proslo od uspostavljanja istog, a to je priblizno i srednje vreme inkubacije. Za par dana bi trebalo da vecina novih slucajeva budu zapravo direktno povezani s ovima koje sada imamo (dakle, ili porodica, ili bolnicka zarista).
 
 
Obradovao me je ovaj tvoj post
Nadam se da krece na bolje

Ne mogu vise onaj sajt da gledam

Razbolecu se nervno

Svakog dana se nadam da svima krene bolje i da brojevi novih slucajeva i brojevi umrlih krenu s padom

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

U jbt
Spanija je nova Italija
Sad sam pogledao brojeve na worlometers...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

Lakoćemo™ sistem dolazi na naplatu :(

 

24 minutes ago, vememah said:

ETvmfUuUEAAv-Fp?format=jpg&name=medium

 

Može li ovo neko da uradi za Vučića?

Link to comment
53 minutes ago, vememah said:

U SAD država i dalje ne pokriva lečenje svima pa je ceh za lečenje jedne pacijentkinje izneo 35.000 dolara i to za samo povremeni boravak u bolnici.

 

https://time.com/5806312/coronavirus-treatment-cost/

 

Bolesni Ameri i njihovo zdravstvo. Pa nije ni cudo da ce sada najvise i da stradaju jer toboze tamo ako nemas healt insurance nece te doktor ni primiti...i sta se desava naprimer sa ovom zenom ako nema tih 35.000 dolara da plati....tuzice je sudu i plenice imovinu???

 

Ameri su stvarni idioti. Najbogatija nacija a nasjkuplje zdravstvo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...