Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

24 minutes ago, Haralampije said:

mala ilustracija: juce sam trazio zastitne maske u 5-6 apoteka.Nema ih.Nasao samo u jednoj one skuplje od 600 din ,PM 2,5

Ubačene su u prodaju maske kojima je davno istekao rok u nekim apotekama, biznis ideje samo cvetaju.

Link to comment
56 minutes ago, lo zingaro said:

Izgleda da su zaokruzili zariste, juce poslepodne nije bilo novih slucajeva a svi stari imaju neku povezanost osim valjda onih matoraca iz centra Venecije.

Mozda ne prijavljuju.

Link to comment

Nisam još pokušavao da kupim te maske ovdje u fr, bojim se da ću proći kao i ti. 

 

Najveći problem sa tim maskama je što se proizvode u kini gdje je dosta toga stalo. 

Link to comment

meni je neverovatan podatak da u rusiji ima samo 2 zarazenih. moskva je puna kineskih turista, puno rusa zivi i radi u kini, seremetjevo je znacajni hub za letove iz kine u evropu zbog povoljnih cena koje daje aeroflot

Link to comment
1 minute ago, banecare1 said:

meni je neverovatan podatak da u rusiji ima samo 2 zarazenih. moskva je puna kineskih turista, puno rusa zivi i radi u kini, seremetjevo je znacajni hub za letove iz kine u evropu zbog povoljnih cena koje daje aeroflot

Tu je vec moguce da se izvodi Cuckovic protokol.

Link to comment
ima onih testova iz Torlaka, (nece) valjda je sve pod kontolom

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


nece kod nas nishta moci bez tendera :s_w:

sent from bubamoto

Link to comment
meni je neverovatan podatak da u rusiji ima samo 2 zarazenih. moskva je puna kineskih turista, puno rusa zivi i radi u kini, seremetjevo je znacajni hub za letove iz kine u evropu zbog povoljnih cena koje daje aeroflot
Šalju dalje zarazene

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Španska groznica koja je ubila milione ljudi širom svijeta ne dolazi iz Španije kako bi se moglo pretpostaviti prema imenu. Zove se tako jer jedino španija nije uvela cenzuru na vijesti o tom virusu. 

Ovaj corona virus se sigurno neće zvati ruska groznica.

 

Inače španska groznica je došla iz kine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...